כוחו של צה"ל - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כוחו של צה"ל

Ohad19

Recommended Posts

א. זה הייה בצחוק :P

למזלם רוב המערכות האלה אוטומטיות...

ב. אם הם היו יודעים להשתמש בנשק שלהם לא הייתה קיימת- אז זה אמירה די מציאותית

ג. לא מזלזל. בגלל זה אני חושב שהתוכנית הזו (לשגר משהו שימשוך את הטילים) מטופשת... (אפשר לחשוב מחר אנחנו יוצאים להתקפה :P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 181
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מניח שיש כמה מערכות אלקטרוניות שיודעות לעשות חתימות רדאר פקטיביות או אפילו סתם לשבש את הקליטה של המכ"ם ככה שהוא לא יוכל להינעל על משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה של מלחמה אם מצרים זה מה שהיה, הערבים בעזה, ישגרו קאסמים ויעשו פיגועי מערות, החרברים שלהם בשומרון, יעשו גם בלאגן, ינסו לשלוח מחבלים למרכז הארץ, המון פיגועי ירי על כוחות בראמללה,שכם,טול כארם, גבאליה וכ'ו.

איך נגיב? כמו תמיד נכניס כוחות של מגי''ב+כפיר שינקו תשטח, זה היה יעיל.

נאסרללה אל יוכל שלא להצטרף לריקודים שיש כאלה טראקים במסיבה, חדרה\נתניה\חיפה\קריית שמונה\נהריה\ יחטפו כמו שהיה בקיץ,

איך נגיב? כולם במקלטים, והפצצות מהאוויר והרבה ירי ארטילרי לשטחים שיעור, ואולי אגוז יעסיקו תחזיבלונים. אבל כול זה היה לשווא.

עכשיו החברים שלנו מקהיר, הם ימלאו תשטח בחוליות נ''ט, שהיו מחופורות ועם מספיק טילים כמו סאגר,עורב (טאו של האמריקאים), ועוד מתנות מהדוד פוטין,והדוד סם, לא רק זה, עם הצי הימי המחודש והחזק שלהם, הם ישלטו על הים, הדביזיות שריון שלהם + החוליות נ''ט שהזכרתי מקודם יעשו מהשריון שלנו ארונות קבורה, כמו שעשו החיזבלונים, ועכשיו חיל האוויר שלהם יתקוף עמוק עמוק את מחסני החירום שלנו, מסלולי המראה של מטוסי קרב, מאגרי דלק, בונקרי תחמושות, מחסני טילי שיוט, סוללות נ''מ, ואיך אפשר בלי העורף?

איך נגיב? נשלח כוחות קומנדו שינקו תשטח מחוליות נ''ט, ויחבלו בסוללות נ''מ, מהאווויר כבר יטפלו בהם , ומסוקים, ותוך כדי שמציפים תאזור בשריון שלנו,

כמובן שנחטוף חזק בראש, אבל מה לעשות אי אפשר להלחם מול אויב חזק מבלי לחטוף מכות כואבות.

נפציץ להם מחסני תחמושות, מאגרי דלק,מסלולי המראה, סוללות נ''מ, שיירות לוגסיטיות, ומה לא?

עכשיו לסיכום

----------------

בוא נראה כול הצפון משותק, קטיושות ופאגרים בכול הצפון, כולם במקלטים, איבדנו הכנסה עצומה, נזקים לרכוש במילונים. וכמובן הרוגים.

המרכז, יחטוף פיגועי התאבדות, הפצצות בעומק העורף מחיל האוויר המצרי.

והדרום יקבל טורי שריון מצריים, וקאסמים.

עכשיו לאחר שהיו לנו 3 חזיתות עם מצרים,לבנון, ועזה והשטחים, שבהם נטפל במלוא הכוח, ונסב אבדות קשות לכול הצדדים? כמה זמן נראה לכם יקח עד שארה''ב ינתקו אותנו מהרכבות האווריות של אספקת ,דלק,ובכלל יגנו עלינו מהעולם ? או יעזרו לנו ?

האם אתם חושבים שהצבא שלנו מסוגל להיות גם בדרום לבנון\עזה\שומרון\וסיני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שיש כמה מערכות אלקטרוניות שיודעות לעשות חתימות רדאר פקטיביות או אפילו סתם לשבש את הקליטה של המכ"ם ככה שהוא לא יוכל להינעל על משהו...

כן וכמובן שיש מערכות שיודעות לפעול נגד זה ולסנן את החתימות המזוייפות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם להם יש צוללות וספינות נגד צוללות.יש נ"מ בסיני, רק אזור A מפורז לגמרי, לאזורים B וC המצרים יכולים להכניס צבא בכמות מסויימת(לB לתוך C הם יכולים להכניס מה שבא להם) וגם נ"מ.

בכוונה אחד למטוס זה שהמטוס יכול לשאת רק 1 כזה, דלילה זה טיל שיוט סילוני גדול, התושבת שלו על הF16 היא אותה תושבת של המיכל דלק ממש מתחת לפתח היניקה של המנוע.

אתה מוזמן לקרוא את ההסכם http://www.knesset.gov.il/process/docs/egypt.htm

הדבר היחיד בהקשרי נ"מ שמותר להכניס הוא טילי כתף, ומספר מוגבל של תותחים נגד (7 גדודים - משמע כחטיבה) ורק לאזור A. לצורך העניין רחוק ממה שמאיים על פעולה אווירית בסיני.

בטח ובטח לא מאות טילים כפי שכתבת בהודעותך. בלי להיכנס לפרטים מאה טילים זה 12-20 חטיבות תיקניות (תלוי אמלח) - כמות מטורפת.

יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה כל כך הרבה שטויות שזו פשוט בריחה אחת גדולה של שטויות.

בכל מה שקשור לציוד וכוח אדם למצרים יש יתרון ענק.במקרה של מלחמה עם אני יותר מבטוח שיצטרפו אליהם עוד כמה צבאות שיתקפו את מכל החזיתות וזה כלל וכלל לא קל בשביל צה"ל.

לצה"ל כרגע לא מגיע שום F35 ובטח ובטח שלא הF22 שיוצר רק בשביל הצבא האמרקני ואולי בסימן שאלה ענק יתומכר לבת ברית הכי קרובה אל ארה"ב וזו בריטניה ואולי לאוסטרליה.הF35 יתומכר רק למספר מאוד מאוד מצומצם של מדינות וישראל לא נמצאת בהם.למדינות המצומצמות האלו יש עוד דרישות גבוהות בין השאר הסכמים שונים ומימון.

למצרים יש את מערכת ההגנה האווירית ה3 הטובה בעולם אחרי רוסיה וארה"ב וזה כי הם למדו לקח ממלחמת ששת הימים והתקינו עשרות מערכות הגנה מתקדמות.בנוסף יש להם מערך של מטוסי התראה-ביון ולוחמה אלק.חיל האוויר המצרי אכן לא נופל בהרבה מהישראלי וטיפה חלש יותר או שווה לו.

לזה שאמר שטיל יריחו שמשוגר מצוללת(צוללת?)יכול להשמיד כמה אלפי בני אדם עם נשק קונבציאונלי תגיד מה לקחת היום?כל זה בולשיט.

מרכבה 3/4 מוחצים את האברמס?תגידו לא למדתם כלום? די לשחצנות חסרת הגבולות האלו זה פשוט טיפשי האברמס לפחות ברמה של 2 הטנקים האלו אם לא יותר.

הצבא המצרים עם כל המאפיינים שלו ושל מצרים שווה ערך לכוחו של צה"ל במקרה הטוב וחזק ממנו במקרה הרע. אם תוסיפו לזה שבמקרה של מלחמה נגד יש סיכוי מאוד גבוה שצבאות אחרים בלי כוח צבאי גדול יתקפו ביחד מכל החזיתות נוצר מצב לא משהו.

בנוגע לWMD אז הסיכוי של להשתמש בו כל כך קטן שזה כמעט ולא ריאלי ולכל המזללים ריר על הנשק הזה אז לידיעתכם למצריים גם יש WMD ונשק גרעיני גם בדרך.

למי שיגיד אבל ניצחו אותם וכל שאר השטויות אז די להתאורר זה היה יותר מלפני 30 שנה זה כבר לא רלוונטי בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצה"ל כרגע לא מגיע שום F35 ובטח ובטח שלא הF22 שיוצר רק בשביל הצבא האמרקני ואולי בסימן שאלה ענק יתומכר לבת ברית הכי קרובה אל ארה"ב וזו בריטניה ואולי לאוסטרליה.הF35 יתומכר רק למספר מאוד מאוד מצומצם של מדינות וישראל לא נמצאת בהם.למדינות המצומצמות האלו יש עוד דרישות גבוהות בין השאר הסכמים שונים ומימון.

.חיל האוויר המצרי אכן לא נופל בהרבה מהישראלי וטיפה חלש יותר או שווה לו.

הצבא המצרים עם כל המאפיינים שלו ושל מצרים שווה ערך לכוחו של צה"ל במקרה הטוב וחזק ממנו במקרה הרע.

שמע אתה מדבר שטויות בכמויות.

לידיעתך , לא רק שהיא כן תקבל את מטוסי ה F35, היא גם משתתפת בייצור שלהם. חברת אלביט הישראלית יוצרת בשביל המטוס את קסדות הקרב שלו.

אני גם לא יודע מאיפה הגעתה למסקנה שצבא מצריים יותר חזק מצה"ל. תפסיק להסיק מסקנות חסרות בסיס. אגב, אם מצריים היתה חושבת שהיא יותר חזקה מאיתנו סביר להניח שהם כבר היו תוקפים אותנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון אלי אז לא הייתי בלבנון.

אבל הייתי שנתיים בטיול ברחבי עזה. יצא לי להיות שם בכמה וכמה בתי מלון בבית חנון בעיקר(5 כוכבים דלוקס) ;)

ולמה אתה חושב שצבא מצריים מתנהל טוב יותר מצה"ל(כמשתמע מדברייך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אתה מדבר שטויות בכמויות.

לידיעתך , לא רק שהיא כן תקבל את מטוסי ה F35, היא גם משתתפת בייצור שלהם. חברת אלביט הישראלית יוצרת בשביל המטוס את קסדות הקרב שלו.

אני גם לא יודע מאיפה הגעתה למסקנה שצבא מצריים יותר חזק מצה"ל. תפסיק להסיק מסקנות חסרות בסיס. אגב, אם מצריים היתה חושבת שהיא יותר חזקה מאיתנו סביר להניח שהם כבר היו תוקפים אותנו.

פליטת השטויות מגיעה ממך לא ממני.

1.ישראל לא מקבלת לרגע זה את הF35 ואתה מוזמן לבלוע את הלב שלך אם כל כך קשה לך המציאות.

2.אין שום קשר בין זה שיש חברת בת של חברה ישראלית שעם עוד חברה אחרת מפתחות את הקסדה למטוס לבין קבלת המטוס.

אם כבר הזכרת את הקסדה אז יש עכשיו עוד קבלן ענק BAE שמפתח קסדה חלופית לF35 ועוד כמה חברות שמפתחות גם כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...