כוחו של צה"ל - עמוד 11 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כוחו של צה"ל

Ohad19

Recommended Posts

מהמידע שקיים משם אני יודע פחות או יותר כמויות וכד אתה יודע זה לא פרוייקט ישראלי בלבד וסודי ביותר.

המערכת אכן אינה מבצעית וחץ גם לא.החץ נראה מבטיח אבל מה זה היה קשור?גם THAAD עבר מספיק ניסויים מוצלחים והמערכת מבטיחה ביותר.

עוד אחד?מה הקשר לטווח שהטיל עצמו מגיע אליו?המטרות שונות ובזה זה נגמר.

החץ ביחד עם הפטריות ועוד כמה מערכות הוא שיכבת הגנה למטה מהTHAAD .מהמידע שקיבלתי הוא כן בוטל לפחות בשביל הצבא האמרקני ולא נדחה.הXM29 כלל לא נסיון סתמי זהו הרובה סער(כן רובה סער)החדש של ארה"ב שאמור להיכנס לשירות מלא ב2008-2009.

טוב אין לי כוח להתווכח איתך.

הXM8 לא בוטל הוא לא נבחר בתור הSCAR

הXM29 בגלגולו הנוכחי מעולם לא נועד להכנס לשרות, הרובה הזה הוא חלק מתוכנית הOCIW שרצה כבר יותר מ30 שנה.

THAAD זאת לא מערכת בכלל, זה תורת מערכה שלמה, המערכת מורכבת מעשרות מערכות שחלקן הגדול כלל לא עובד, וחלק גדול לא יצא משולחן הסרטוטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 181
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

באמת שלא כדי שתתווכח אתה בטעות תפלוט עוד פנינות מהפה שלך ::)

בנוגע לביטול XM8:

http://www.defenseindustrydaily.com/2005/11/oicw1-canceled-door-closes-on-xm8-for-now/index.php

ראה ווידיאו שנתתי בנוגע לXM29 ועל היציאה המתוכננת שלו לשדה הקרב כאן:

http://youtube.com/watch?v=miQOTO_r8Fo

ואתה באמת רוצה את הלינק לאתר הבית של הייצרן של THAAD כדי לראות שאתה טועה?בבקשה

http://www.lockheedmartin.com/wms/findPage.do?dsp=fec&ci=11329&rsbci=13169&fti=0&ti=0&sc=400

עכשיו אתה נראה עוד יותר מגוכח מהמילים שאתה פולט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב רמטכל"ים די לחפור

פשוט חבורה של מטומטמים שחיים בסרט.[br]פורסם בתאריך: 24.02.2007 בשעה 10:24:37

THAAD עד היום ירט שני טילים. הניסוי האחרון והכי מורכב שלו היה במתאר של שיגור סקאד (לא טיל סקאד - רק מטרה שמדמאת כזאת) - ושני הניסויים האלה היו ב-2006.

הטיל נכשל ב 7 ניסויים שכללו מטרה והצליח בשניים בלבד.

בניגוד ל THADD החץ נוסה גם נגד טיל סקאד אמיתי בארה"ב.

מה גם שהוא צלח הרבה יותר ניסוי טיסה עם מטרה מה- THADD - מעל עשרה ניסוי טיסה עם מטרה - החל משנת 92, וכלה בכמה במתארים שבהם שוגרו 4 טילי חץ במקביל...

יותר מבצעי הייתי אומר.

בכל מקרה אי אפשר להשוות בין הטילים כי ה-THAAD מספק כיסוי הרבה יותר רחב מהחץ. החץ היא מערכת טובה עבור - בשביל מדינות אחרות היא יכולה לספק הגנה לאזורים אסטרטגיים... אפשר לכסות אפרטיבית את עם מספר מערכות מצומצם מאוד. אומרים שלטיל טווח של 90 ק"מ... מדינת היא רק ~400 ק"מ לאורך ועד 50~ ק"מ לרוחב לא כולל השטחים.

(יש אזורים שיותר אבל הם בנגב... ובכל מקרה מאויימת רק מצפון וממזרח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי XM29, לא יודע. אני מעדיף m16 ששוקל 3 קילו מאשר תיפלץ במשקל 7 קילו.

בחי"ר, כל הצעצועים לא מרשימים אותי.

אגב, הגליל אמין יותר מה-M16. הוא mod של קלאצ'. אחרי קצת לכלוך המכלול של הM16 פשוט לא זז.

חוצמזה, הגליל מגיע עם פותחן קופסאות שימורים קומפלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט חבורה של מטומטמים שחיים בסרט.[br]פורסם בתאריך: 24.02.2007 בשעה 10:24:37

THAAD עד היום ירט שני טילים. הניסוי האחרון והכי מורכב שלו היה במתאר של שיגור סקאד (לא טיל סקאד - רק מטרה שמדמאת כזאת) - ושני הניסויים האלה היו ב-2006.

הטיל נכשל ב 7 ניסויים שכללו מטרה והצליח בשניים בלבד.

בניגוד ל THADD החץ נוסה גם נגד טיל סקאד אמיתי בארה"ב.

מה גם שהוא צלח הרבה יותר ניסוי טיסה עם מטרה מה- THADD - מעל עשרה ניסוי טיסה עם מטרה - החל משנת 92, וכלה בכמה במתארים שבהם שוגרו 4 טילי חץ במקביל...

יותר מבצעי הייתי אומר.

בכל מקרה אי אפשר להשוות בין הטילים כי ה-THAAD מספק כיסוי הרבה יותר רחב מהחץ. החץ היא מערכת טובה עבור - בשביל מדינות אחרות היא יכולה לספק הגנה לאזורים אסטרטגיים... אפשר לכסות אפרטיבית את עם מספר מערכות מצומצם מאוד. אומרים שלטיל טווח של 90 ק"מ... מדינת היא רק ~400 ק"מ לאורך ועד 50~ ק"מ לרוחב לא כולל השטחים.

(יש אזורים שיותר אבל הם בנגב... ובכל מקרה מאויימת רק מצפון וממזרח).

ירטו עד היום ב99 ב2 ניסויים 2 טילים מדגם hera שבהחלט יכולים לדמה סקאד ועוד ניסוי אחד ב2006 וממש עכשיו היה עוד ניסוי מוצלח אחד עם טיל בגודל,מהירות,משקל כמו הסקאד.

בנוגע להשוואה בדיוק על זה דיברתי הם משווים מערכות עם מטרות שונות.

לגבי XM29, לא יודע. אני מעדיף m16 ששוקל 3 קילו מאשר תיפלץ במשקל 7 קילו.

בחי"ר, כל הצעצועים לא מרשימים אותי.

אגב, הגליל אמין יותר מה-M16. הוא mod של קלאצ'. אחרי קצת לכלוך המכלול של הM16 פשוט לא זז.

חוצמזה, הגליל מגיע עם פותחן קופסאות שימורים קומפלט.

*6 קילו

הוא הרבה יותר טוב וחזק פי כמה וכמה ולכן עדיף גם עם האקסטרה קילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-M16 פשוט דורש יותר תחזוקה שוטפת - אף אחד בצה"ל לא נלחם על דיונות חול או בתוך ביצות, לכן השיקול הזה גם לא ממש רלוונטי.

הגליל הוא כבד, לא מדויק בצורה מחפירה (הרבה פחות מדויק מה-AK-47, בגלל תכנון לקוי) ולא מודולרי בעליל. אין שום סיבה להעדיף אותו על פני ה-M16.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...