זה נחשב מחשב חזק? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה נחשב מחשב חזק?

ccc

Recommended Posts

ASUS A7N8X אן פורס 2

AMD 2000+

CASE+WIBDOW+LAMP

256DDR266-2*128

5 EXTRA CASE FANS

G-FORCE 3 Ti200 128MB DDR

DVD ROM HITACHI

CD ROM TOSHIBA 52

SUPER WOOFER 2800W\

OPTI MOUSE USB

MULTIMEDIA KEYBOARD

tt volcano 9

hard cano 2

hd megira

מחשב טוב? יריץ הכל?

המלצות טענות בקשות לגבי המפרט לכאן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עכבר אופטי של BTC מה רע...

רמקולים עזוב הם נחמדים כאלה... וצורב יהיה לי יותר מאוחר לא כרגע *24 או משהו..

עכשיו כרטיס מסך.... למה להחליף!! אתה יודע איזה חייה זה? יש לך מושג? תן לי משהו שיכול לעקוף אותו במחיר שלו 600 שקל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע כבר היה דיון על זה לא מזמן ...

אני בדעה שתקנה את השילוב קומבינציה הכי טוב ... למחיר ... 4200 - 64 מגה \ 128 ... הכי משתלם וזול זה ה 64 ...

או שאם אתה רוצה קצת למתוח את הרצועה תיקח 9500פרו ...

אבל בשום אופן אל תיקח כרטיס שנתקעו איתו במלאי וכבר לא מייצרים יותר ... כרטיס ישן ואובסוליטי מבחינת ...

אם אתה באמת באמת באמת לחוץ בתקציב ... תיקח את ה 4200 64 מגה ... ותהייה מבסוט עד הגג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם אומרים שג'י פורס 3 זה ח*א של כרטיס מסך? שמעו.. יש השוואה באתר של טום ומנסים לשים אותו מול 8500 החדש הזה יש מבחנים שהריידון עוקף ויש שהג'י פורס 3 128 מגה

ידוע שהרידןו 8500 יותר טוב מה 9000... מה שאני אומר זה שאם הם דיי שווים בערך (ג'י פורס 3 וריידון 8500) אז הג'י פורס 3קורע את הריידון 9000 הזה... מה כולם נדבקו בו אפילו השוואה אחת לא מצאתי על סמך מה אתם אומרים שהוא יותר טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם אומרים שג'י פורס 3 זה ח*א של כרטיס מסך? שמעו.. יש השוואה באתר של טום ומנסים לשים אותו מול 8500 החדש הזה יש מבחנים שהריידון עוקף ויש שהג'י פורס 3 128 מגה

ידוע שהרידןו 8500 יותר טוב מה 9000... מה שאני אומר זה שאם הם דיי שווים בערך (ג'י פורס 3 וריידון 8500) אז הג'י פורס 3קורע את הריידון 9000 הזה... מה כולם נדבקו בו אפילו השוואה אחת לא מצאתי על סמך מה אתם אומרים שהוא יותר טוב?

I REST MY CASE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...