סקר : אם היו מתקיימות היום בחירות בישראל למי הייתם מצביעים ? - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר : אם היו מתקיימות היום בחירות בישראל למי הייתם מצביעים ?

zorgi

בהנחה שהיום היו מתקיימות בחירות בישראל לאיזו מפלגה היית\ה מצביע\ה ?  

2008 הצבעות

1. 1. בהנחה שהיום היו מתקיימות בחירות בישראל לאיזו מפלגה היית\ה מצביע\ה ?

• קדימה
    • הליכוד
    • העבודה
    • הגמלאים
    • ישראל ביתנו
    • מרצ
    • מפלגות ערביות
    • שינוי
    • האיחוד הלאומי
    • הירוקים
    • ש"ס
    • חירות
    • יהדות התורה
    • מפלגה אחרת

Recommended Posts

אני לא מבין איך אנשים עוד יכולים בכלל לחשוב על להצביע לליכוד.

אתם מבינים את העובדה שכשאתם מצביעים לליכוד אתם נותנים את הקול שלכם לרוחמה אברהם ולפנינה רוזנבלום?! אלה האנשים שאתם רוצים לראות בממשלה?

זאת אחת המפלגות היותר מגוחכות.

זאת בדיוק הסיבה שלא בחרתי ליכוד בסקר. בחרתי ביתנו. ביבי הוא כנראה הבן אדם שהייתי רוצה לראות בתור ראש ממשלה. אבל יש יותר מדי אנשים במפלגה שלו שלא הייתי רוצה לראות בכנסת. תוסיפו לזה את העובדה שגם את אחמד טיבי לא הייתי רוצה לראות בכנסת - וקיבלנו ביתנו ;)

אגב, יש עדיין סיכוי מסויים שאני אצביע עבודה. זה יקרה במידה ועמי איילון יהיה בראשה ויצהיר בצורה שלא משתמעת לשני פנים שיפעל להעברת חוק שיוויון זכויות וחובות במדינה.

אה, כן. וכל זה בתנאי שעמיר פרץ לא יהיה באחד מ-3 המקומות הראשונים במפלגה. אפשר לקוות, לא? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 228
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לי כבר לא משנה אם המפלגה היא ימנית או שמאלנית כי בימינו כל מפלגה משנה את פניה כל שני וחמישי.

אני רוצה את המפלגה עם האנשים הכי שפויים ועם והכי פחות "פנינות רוזנבלום".

נמאס לי שכמה מפגרים שאפילו תעודת בגרות לא הצליחו להוציא, מנהלים את המדינה ומסדרים ג'ובים לקרובי משפחה שלהם שצריכים עבודה כי אף אחד לא מקבל אותם לשום מקום בלי תעודת בגרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קדימה, למרות הכל.

מאמין שיש שם עדיין צוות אנשים שמסוגלים להביא לשינוי שלו אני מצפה.

לא סגור עדיין בדעותיי לגבי אולמרט ברשות המפלגה, אבל לא היה מזיק עם ציפי לבני הייתה מחליפה אותו.

לאיזה שינוי בדיוק אתה מצפה ממפלגת קדימה? ואיך אתה יכול לירצות את ציפי ליבני בתור ראש ממשלה, תראה מה היא עושה בתור שרת חוץ. אני קורא לה שרת ההתרפסות לאירופה.

מעניין ליראות גם שיש נכון לרגע זה 3 הצבעות למפלגות ערביות. פשוט אחרי כול מה שראינו מחברי הכנסת הערבים אשר קוראים בכול מקום אפשרי ל: החזרת השילטון המוסלמי,מאבק בציונות ומיליוני שהידים לירושלים. כול מי שהצביע למפלגה ערבית דוגל בדברים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאיזה שינוי בדיוק אתה מצפה ממפלגת קדימה? ואיך אתה יכול לירצות את ציפי ליבני בתור ראש ממשלה, תראה מה היא עושה בתור שרת חוץ. אני קורא לה שרת ההתרפסות לאירופה.

מעניין ליראות גם שיש נכון לרגע זה 3 הצבעות למפלגות ערביות. פשוט אחרי כול מה שראינו מחברי הכנסת הערבים אשר קוראים בכול מקום אפשרי ל: החזרת השילטון המוסלמי,מאבק בציונות ומיליוני שהידים לירושלים. כול מי שהצביע למפלגה ערבית דוגל בדברים האלה.

אני אומר שוב - לדעתי זו הבחירה הכי פחות גרועה מבין המפלגות כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיחוד הלאומי מפד"ל המפלגה היחיד בישראל שדואגת למדינה ולא לתחת שלה פטריוטים בין כל המושחתים

וגם רק היא בעד להעיף את עזמי בשרה ,אחמד טיבי ......

אהמממ ליברמן רוצה את בארכה ואת בשארה ואת טיבי בממשלה? אתה שפוי אתה? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הבחירות היו נראות כמו הסקר הזה, המצב היה לא כל כך רע במדינה...

0 מנדטים לש"ס :smile1:

38 מנדטים לישראל ביתנו :o

(כרגע יש בדיוק 60 הצבעות סה"כ, ו-19 הצביעו לישראל ביתנו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבת על האפשרות שיש גולשים מהמגזר הערבי באתר?

דווקא יש סתם אנשים שמפגינים את המחאה שלהם בלהצביע למפלגה הכי לא הגיונית, כמוני :P (אני אחד מהמצביעים למפלגות הערביות)

אבל אל תחשבו שבבחירות האמיתיות הייתי עושה ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא יש סתם אנשים שמפגינים את המחאה שלהם בלהצביע למפלגה הכי לא הגיונית, כמוני :P (אני אחד מהמצביעים למפלגות הערביות)

אבל אל תחשבו שבבחירות האמיתיות הייתי עושה ככה.

נו באמת :s05: לא יכולתה להצביע לירוקים או משהו כזה...

אם הבחירות היו נראות כמו הסקר הזה, המצב היה לא כל כך רע במדינה...

0 מנדטים לש"ס :smile1:

38 מנדטים לישראל ביתנו :o

(כרגע יש בדיוק 60 הצבעות סה"כ, ו-19 הצביעו לישראל ביתנו)

חחחח כן נכון. אולי אנחנו צריכים לפנות לליברמן שיגיש הצעת חוק שתוצאות בחירות יקבעו בפרוםHWZONE. :silly::hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח כן נכון. אולי אנחנו צריכים לפנות לליברמן שיגיש הצעת חוק שתוצאות בחירות יקבעו בפרוםHWZONE. :silly::hat:

מזל שזה סך הכל סקר של הפורום שרובו כולל צעירים שעוד לא סגורים על דעתם הפוליטית ומושפעים מתנודות פוליטיות של הטווח הקצר.

למען השם, במדגם בחירות שעשו בבית ספר שלי שנה שעברה מפלגת "תפנית" לקחה איזה 50 מנדטים רק בגלל שהיו"ר שלה, עוזי דיין, הריץ צחוקים עם התלמידים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...