סקר : אם היו מתקיימות היום בחירות בישראל למי הייתם מצביעים ? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר : אם היו מתקיימות היום בחירות בישראל למי הייתם מצביעים ?

zorgi

בהנחה שהיום היו מתקיימות בחירות בישראל לאיזו מפלגה היית\ה מצביע\ה ?  

2008 הצבעות

1. 1. בהנחה שהיום היו מתקיימות בחירות בישראל לאיזו מפלגה היית\ה מצביע\ה ?

• קדימה
    • הליכוד
    • העבודה
    • הגמלאים
    • ישראל ביתנו
    • מרצ
    • מפלגות ערביות
    • שינוי
    • האיחוד הלאומי
    • הירוקים
    • ש"ס
    • חירות
    • יהדות התורה
    • מפלגה אחרת

Recommended Posts

קודם כל אני מקווה שבבחירות הבאות אני אהיה בדיוק כשיר להצביע.(עוד כמה ימים בן 17 ונקווה שהבחירות הבאות תהיינה עוד כשנה)

אני מתלבט מאוד בין הליכוד לישראל ביתנו.

מצד אחד תמיד תמכתי בליברמן, אבל מאז שהוא נכנס לממשלה רק בשביל הכסא(בלעדיו אני דיי בטוח שהממשלה הייתה מתפרקת לפני חודשיים כבר...) זה הוריד ממנו המון כבוד לדעתי. ביבי הוא פשוט ה-גבר! ואין מה להוסיף עוד. ;)

לפני חודשיים אמרתי שעד שליברמן לא יעזוב מרצונו את אולמרט, אני אמשיך לא לתמוך בו. עכשיו אני כבר אומר שגם אם הוא יעזוב(ואין הרבה סיכויים לזה) אני לא אתמוך בו.

לכן, במהלך כתיבת ההודעה הזו גיבשתי דעה ואני הולך להצביע לליכוד כרגע. (וד"א בסקר הצבעתי לפני כתיבת ההודעה הזו והצבעתי לישראל ביתנו - לא נורא גוש הימין לא היה משתנה גם אם הייתי מצביע לליכוד....)

FORZA BB!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 228
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לאדע... או ביבי, או ליברמן... אבל שזה יקרה, יתכנו עוד תפניות, את הקול שלי ברגע זה הייתי שולח לביבי...

רוב הממשלה לא שווה את זה, הרבה מהם "יותר מדי פוליטיקאים" ומתחשבים רק בכיס שלהם, זאת אומרת בעדיפות ראשונה...

מצד שני יש את המפלגות הערביות, פשוט מגוחך שהם קיימים בכלל, ואת שאר המפלגות הלא רציניות והחסרות פרופורציה האלו..

המדינה מנוהלת כמו קבוצת כדורגל בליגה ג'... אז קשה .. קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יהיה בחירות, אז אני אצטרך לעשות סקר שוק, לראות מה כל אחד מציע.

את הקול שלי לא קונים בקלות.

כבר ממזמן איבדתי את האימון בפוליטיקאים.

אני בטח אחפש משהו צעיר, רענן, אמין.

אם אני לא אמצא אז אני פשוט לא אצביע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיחוד הלאומי מפד"ל המפלגה היחיד בישראל שדואגת למדינה ולא לתחת שלה פטריוטים בין כל המושחתים

וגם רק היא בעד להעיף את עזמי בשרה ,אחמד טיבי ......

:xyxthumbs:

צודק, ושליברמן יתחיל לטרנספר ערבים ישראלים לירדן לא תהיה מלחמה... מה פתאום ::)

מלחמה תהיי בכל מקרה ואני מעדיף שבימקום אולמרט וביבי ראש הממשלה יהיה גנרל לשעבר שלא איבד את הרצון להילחם למען המדינה
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך אנשים עוד יכולים בכלל לחשוב על להצביע לליכוד.

אתם מבינים את העובדה שכשאתם מצביעים לליכוד אתם נותנים את הקול שלכם לרוחמה אברהם ולפנינה רוזנבלום?! אלה האנשים שאתם רוצים לראות בממשלה?

זאת אחת המפלגות היותר מגוחכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל כשאתה מצביע לליכוד אתה מצביע גם עבור ביבי, לא רק עבור ביבי. שים לב להבדל ה"קטן"..

בכל אופן, אני אצביע לעבודה בתנאי שהיא לא תהיה ברשות פרץ. אחרתאני אשים פתק לבן. לליברמן אני לא אצביע כי הדבר האחרון שחסר לי זה שישב בשלטון בן אדם שמחפש להלחם ולביבי לא בהכרח בגלל ביבי (שגם אותו אני מאוד לא אוהב), אלה בעיקר בגלל המפלגה ה..אמ..."איכותית" שלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך אנשים עוד יכולים בכלל לחשוב על להצביע לליכוד.

אתם מבינים את העובדה שכשאתם מצביעים לליכוד אתם נותנים את הקול שלכם לרוחמה אברהם ולפנינה רוזנבלום?! אלה האנשים שאתם רוצים לראות בממשלה?

זאת אחת המפלגות היותר מגוחכות.

אהם. רוחמה אברהם בקדימה. ופנינה? היא היתה בכנסת חודשיים, לא? יותר לא תראה אותה שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בעצם העמדות שלה? נו, כל אחד וההעדפות שלו.

תראה, אני מאוד מקווה שהבחירות לא התקיימו היום כי למעשה אני לא בוחר את המפלגה הטובה ביותר, אלא את המפלגה הכי פחות גרועה.

ולדעתי כאן נכנסת 'קדימה'. מצב באמת עגום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...