מי אתם חושבים ינצח במילחמה בין חמאס לפתח? - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי אתם חושבים ינצח במילחמה בין חמאס לפתח?

stone cold

Recommended Posts

מדינת בזמננו לא כל כך התעניינה במה שקורה בעזה...לא סיפקה כסף לערבים ולא חינוך וזה מה שהביא למצב כיום, בכל מקרה זה לא משנה מה היה אלה מה אפשר לעשות, בעקבות ההתנקות מה שקרה הוא שיש עכשיו כאילו 2 מדינות נפרדות ובגלל הירידה המשמעותית בפיגועים והם רואים שאין תוצאות אז יש מלחמת אחים,

הפתרון היחידי שהיה יכול להיות בזמנו הוא מדינה עם ערבים עם חינוך והכל לערבים גם כאילו מדינה ל2 עמים.....הפתרון העכשוי הוא רק מדינה לערבים כי: אי אפשר לגרש מיליון ערבים, אי אפשר להרוג מיליון ערבים וגם אי אפשר ולא יהיה מוסרי ששישית ממדינת יהיו ערבים כי מדינת היא מדינת העם היהודי...ככה שעד שתיהיה לערבים מדינה אני מניח שקודם יהיה מלחמת אזרחים ואז ימאס להם....

נ.ב: אני בכלל רוסי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 218
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם הניה וערפת מפוצצים בכסף, והם לא רצו עם חגורת נפץ אלא שלחו אחרים, זאת הייתה הכוונה שלי...

בן לאדן הוא פנאט דתי קיצוני, ואסד הוא בובה של פנאטים אחרים שגרים באירן ומאוד אוהבים את מה שקורה עם הפלסטינאים.

רוב הטרוריסטים שביצעו את החטיפות ב- 11/9/01 לא היו בורים ועניים אלא בעלי השכלה גבוהה ורקע כלכלי מבוסס. אופס.

גם הטרוריסטים המוסלמים הבריטים שביצעו את הפיגוע בארץ היו בעלי השכלה ורקע כלכלי דומה. אז בו נדחיק, הם לא מתאימים לתאוריה.

איסתרא בלגינא - עזוב, אין לי כוח אפילו להתחיל לקרוא את התגובה שלך .

יופי, ככה אני לא צריך לקרוא את התגובות ההזויות שלך להודעות שלי. המשך כך.

איסתרא- את המשפט הזה אמר מרק טווין אאל"ט

מארק טויין היה המורה שלי למתמטיקה?! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדינת בזמננו לא כל כך התעניינה במה שקורה בעזה...לא סיפקה כסף לערבים ולא חינוך וזה מה שהביא למצב כיום, בכל מקרה זה לא משנה מה היה אלה מה אפשר לעשות, בעקבות ההתנקות מה שקרה הוא שיש עכשיו כאילו 2 מדינות נפרדות ובגלל הירידה המשמעותית בפיגועים והם רואים שאין תוצאות אז יש מלחמת אחים,

הפתרון היחידי שהיה יכול להיות בזמנו הוא מדינה עם ערבים עם חינוך והכל לערבים גם כאילו מדינה ל2 עמים.....הפתרון העכשוי הוא רק מדינה לערבים כי: אי אפשר לגרש מיליון ערבים, אי אפשר להרוג מיליון ערבים וגם אי אפשר ולא יהיה מוסרי ששישית ממדינת יהיו ערבים כי מדינת היא מדינת העם היהודי...ככה שעד שתיהיה לערבים מדינה אני מניח שקודם יהיה מלחמת אזרחים ואז ימאס להם....

נ.ב: אני בכלל רוסי

נו, אמרתי שצריך להתנצל יפה שאנחנו חיים כאן ואז הכל יהיה בסדר.

מדינת תרמה יותר להתפתחות עזה מכל מדינה ערבית ובכלל עד לפרוץ האיתינתיפדה (וגם אחרי) תמיד אפשר לטעון שלא מספיק אבל מצד שני אנחנו לא אמורים להיות אחראים להם.

ושוב, הטרור היום הוא לא בגלל מה שעשינו או לא, אלה בגלל שאנחנו כאן - הפדאיון (פלשתינים) התחילו להציק כבר בשנות ה50 לפני שחרור האדמות שלנו מידהם.

כל בחור נחמד טוען שאי אפשר לגרש מליון ערבים (למרות שמסתמן שזה הפתרון הנכון) כי . . . אבל לגרש מאות אלפי יהודים זה בסדר ומוצדק, למה? ככה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל בחור נחמד טוען שאי אפשר לגרש מליון ערבים (למרות שמסתמן שזה הפתרון הנכון) כי . . . אבל לגרש מאות אלפי יהודים זה בסדר ומוצדק, למה? ככה!

וכל פעם אתם מתעלמים מחדש שהתושבים שפונו ("היהודים") נשארו עם תעודות הזהות שלהם וקיבלו כסף לקנות בית במקום אחר בארץ

מה שאתם מציעים הוא ממש, אבל ממש לא אותו דבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אין לאן לגרש את מיליון הערבים (אלא אם כן נכבוש את ירדן ונכריח אותם לקלוט את כל הפלשתינים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

::)

במסגרת חילופי שטחים הם ישארו באותו מקום תחת ריבונות אחרת

בדיוק! (אני גאה בך... אחרי כל הדיונים סוף סוף הבנת משהו :))

לא צריך לגרש מליון ערבים לשום מקום... פשוט לשים על המפה, סביב הישובים שלהם קו ולהגיד שמעכשו הם שייכים לפלסטינאים, ושהם יתנו להם תעודות זהות... פיצוי לא מגיע להם כי לא סילקו אותם מהבית\ אדמה שלהם.

את אלה שכן יעבורו צריך לפצות...

אא... ולפני שנות החמישים לא היו "פלסטינאים" ו"ישראלים"... אז הכול עוד נחשב כ"פלסטין"... או משהו כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכל פעם אתם מתעלמים מחדש שהתושבים שפונו ("היהודים") נשארו עם תעודות הזהות שלהם וקיבלו כסף לקנות בית במקום אחר בארץ

מה שאתם מציעים הוא ממש, אבל ממש לא אותו דבר

אין בעיה לתת כסף גם לערבים "שיפונו". כסף זו לא בעיה, ניתן להשיג מימון עולמי לפרויקט (בשביל זה יש את פרס ;D).

במקומות מסויימים ניתן גם לשנות את תוואי הגבול כמו שהצעתם.

בכל מקרה כל עוד אנחנו בשלב של התנצלות שאנחנו מפריעים פה באיזור זה לא יקרה. זה יכול לקרות עוד 10-20 שנה אם ראשי המדינה ידחפו את התכנית בעולם ללא ליאות. הנה תקחו דוגמא את הפלשתינים, אפילו הם הצליחו לשכנע את העולם (וגם חלק מאתנו) שהם צודקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה ברור מההתחלה

הבעיה היא שלילת האזרחות על בסיס אתני

שלילת האזרחות, לפחות על פי התכנית שאני מכיר - לא תהיה על בסיס אתני, ובכל מקרה שבו לא תהיה בגלל אי-שירות לאומי, תהיה בהסכמה - כך שהבסיס לבחירת האנשים להצעה לא ממש רלוונטי. אתה יכול להציע גם ליהודים לעבור לשלטון הרשות הפלסטינית. כמובן שהם לא ירצו, כי יהודים לא ממש יתקבלו שם בברכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלילת האזרחות, לפחות על פי התכנית שאני מכיר - לא תהיה על בסיס אתני, ובכל מקרה שבו לא תהיה בגלל אי-שירות לאומי, תהיה בהסכמה - כך שהבסיס לבחירת האנשים להצעה לא ממש רלוונטי. אתה יכול להציע גם ליהודים לעבור לשלטון הרשות הפלסטינית. כמובן שהם לא ירצו, כי יהודים לא ממש יתקבלו שם בברכה.

התוכנית של ליברמן לגבי תושבי המשולש היא חילופי שטחים

בלי אפשרות לשירות תמורת אזרחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

התוכנית הזאת היא חלק מאוד קטן משורה של תוכניות. אחת המרכזיות שבהן (ושבעצם בגללה הצבעתי לישראל ביתנו) היא שיוויון זכויות וחובות.

וכמובן, שום פעולה כזאת לא תוכל להתבצע בלי הסכמה של התושבים. ומי שלא מסכים, יפונה ויפוצה (וישראל אזרח, בהנחה שהיה אזרח מלכתחילה, אחרת אין בכלל בעיה עם זה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...