מי אתם חושבים ינצח במילחמה בין חמאס לפתח? - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי אתם חושבים ינצח במילחמה בין חמאס לפתח?

stone cold

Recommended Posts

אחח, איסטרא... התגעגעתי לפוסטים שלך ששוללים את הטענות של הקורבן שורה אחרי שורה ;D

ומה הקטע עם התולעים?

(יכול להיות גם כינים\ מנדבושקעס\ תאום סיאמי... ::))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 218
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

PIG_750-

כדאי שתדע כמה דברים על האצ"ל לפני שתקרא לו אירגון טרור:

1.האצ"ל התחיל בתור ארגון ששומר על היישובים בארץ ,וכחלק מהשמירה הוא יצא גם לסיורים כדי לבלוש על חוליות של ערבים.

2. במהלך המאורעות(שאותם התחילו הערבים) החליתו אנשי האצ"ל לא להיות ברווזים ולתקוף אחרי כל תקיפה

3.הפעולה הראשונה כנגד הבריטים הייתה רק לאחר תפיסת שדרני קול ציון הלוחמת והיא הייתה אקט בודד שלאחריו לא נמשכו עוד פעולות.

4.במהלך המלחמה האצ"ל שיתף פעולה עם הבריטים- מה שלא מנע מהם לתקוע סכין בגב ולהכין רשימה של אנשי האצ"ל ולעצורם מיד לאחר המלחמה

5.בעקבות כך החליט האצ"ל לתקוף את הסמלים הבריטים,תוך שמירת הכלל שהציב לעצמו - הימנעות מטרור אישי וניסיון שלא לפגוע בחיי אדם. פעולות לדוגמא -לאפשר ליהודים להגיע לכותל והחרמות נשק

אני מציע שתגיד לי איך זה נקרא ארגון טרור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אנחנו" אומר רק מי שיש לו תולעים ;D. אתה דיברת על זה, לא אני. מ- 1994 ועד 2001 לא היה מצור. טרור היה? היה. שיקום למחנות הפליטים בעזה היה? לא היה. מסקנה: המצור על רצועת עזה והמצב הכלכלי בה אינו הגורם לטרור. ככה זה במציאות, הסיבה נוטה לבוא לפני התוצאה.

מה הקשר "אנחנו" ו"תולעים"? תן לי לנחש, בדיחה של מורים ללשון...

בכל מקרה זה אולי לא גורם לטרור של 1994 - 2001 אבל זה בהחלט משחק תפקיד היום, לדוגמה: אם יש לך פאנצ'ר בגלגל היום

בגלל זכוכית שום דבר לא מבטיח שמחר זה לא יקרה לך בגלל משהו אחר... תחשוב על כל מעשה טרור כתופעה נפרדת שיש לה סיבות.

ובבקשה אל תזיין לי בשכל כמו IG שפאנצ'ר זה לא רצח.

נו, באמת. הרי סחורות נכנסות ויוצאות מרצועת עזה כל הזמן דרך מעברי הגבול, למעט כשהם נסגרים כשיש התרעות על פיגועים דרכם. נא להתייחס לעובדות.

עובדות? תמצא לי דוח ממקור אמין שמראה מתי בדיוק המעברים פתוחים ומתי הם סגורים, ממה שאני יודע רוב הזמן הם סגורים את המעברים בגלל התרעות

אבל אין לי עובדות ואין לי כוח לחפש כאלה , אני פשוט מסתמך על העובדה שרוב הזמן יש התראות לפיגוע.

משום מה החמאס חושב אחרת. אחרי שרוב המנהיגות הבכירה של החמאס חוסלה, הם התחננו להפסקת אש. כנראה שזה בכל זאת עובד. אבל אלו עובדות, אז אל תיתן להן להפריע לך.

כמו שאמרתי להציל סירה טובעת עם קונדום... יש חיסולים יש קצת פחות טרור מפסיקים החיסולים הטרור גודל יותר אתה רוצה את החרא

לנצח? אני לא!

עובדות? הנה לך עובדות:

1. ישראל עושה חיסולים מתחילת אינתיפאדת אל אקצה (6 וחצי שנים) ועד היום יש טרור.

2. רוב החיסולים של מנהיגי החמאס היו לפני 2004

נו, באמת. עד כמה שאני זוכר, הפעם הראשונה בה צה"ל נכנס לערים בעזה מאז הסכמי אוסלו היה ב- 2005, במבצע "קשת בענן". איך זה גרם לכל הטרור שבא לפני כן? עוזר כששומרים על קשר עם המציאות.

תודה רבה על העצה ה"ידידותית" והלא מתנשאת שלך. לידע כללי: מבצע קשת בענן היה באמצע 2004 ולא ב 2005 .

אני חושב שזה באמת היה המבצע הגדול הראשון מאז אוסלו, אבל צה"ל היה שם כל זמן באינתיפאדה,

מצאתי לך אפילו רשימה של הרוגים:

http://btselem.org.il/Hebrew/Statistics/Casualties_Full_Data.asp?Category=1&order=Notes_heb

ועזוב את זה שהם לא נכנסים עם טנקים ודחפורים, לראות מסוקי קרב זרים טסים ויורים מעל הבית שלך, זה לא נקרא שליטה.

זה לא מה שכתבת. עכשיו אתה מתכחש גם להודעות שלך? אתה טענת שצה"ל מוריד בניינים מהאוויר כדי לוודא הריגה. Put your money where your mouth is ותן לפחות שני מקרים כאלו. שם המטרה לחיסול או התאריך בו זה בוצע. נו? הצלחת? לא? מעניין למה.

לא! לא! לא! תאמין לי אני לא יודע מה אני כותב ויש לי אינטרסים לשקר לך, למעשה ברגע זה משלמים לי כסף per שקר.

אתה נשמע כאילו צה"ל מוריד שמוריד בניינים זה מדע בדיוני, הם הורידו לא מזמן תחנת כוח מזויינת! אבל לא אל תאמין לי!

אמרת שהממשלה שלנו היא האשמה העיקרית. אז אמרת. אבל להוכיח את זה, זה לא עשית.

הטענה שלך היתה: ממשלת ישראל מרוויחה -> ממשלת ישראל אחראית.

שתי בעיות יש עם הטיעון הזה. ראשית, לא הראית שממשלת ישראל באמת מרוויחה משהו מהשתוללות הטרור הפלשתינאי. שנית, ממתי כל מי שמרוויח ממצב מסויים אחראי לו? פרס היה המרוויח היחיד מרצח רבין, האם הוא אחראי לרצח?

מספיק רק לראות את סדרת ההפרות של זכויות אדם בסיסיות שישראל עושה שם, בשביל לחטוף בחילה.

יותר בכיוון של:

ממשלת ישראל תורמת לסכסוך -> ממשלת ישראל מרוויחה -> ממשלת ישראל אחראית.

לגבי הטיעון הראשון, כבר הסברתי את עצמי בתגובות הקודמות.

לגבי הטיעון השני, זה די ברור לא? ברגע שהוא תורם להווצרות המצב הזה או לא מונע ממנו להתרחש

למרות שהוא מודע להשלכות שלו. אם פרס היה מתכנן את הרצח של רבין או היה יודע על הרצח ושומר את

הידע הזה לעצמו תוך כוונה להרוויח מזה, אז הוא היה אחראי.

מקבל סיוע, לא שליח. אבל לא משנה, על אי דיוק כזה נסלח לך, כי תיכף באים גדולים יותר.

וואו תודה סלחת לי! מה אתה רוצה עכשיו שאני יעמוד על 4 וימצוץ לך? מה נסגר עם הגישה המתנשאת הזאת?

ואל תחשוב שהארגון סתם ככה חי על כספים סוריים ואירנים והמנהיג שלהם מתגורר סתם בסוריה.

אגב, תראה מה מצאתי בוויקופדיה:

איראן, הפטרונית הראשית של הארגון, מעניקה לג'יהאד האיסלאמי סיוע כספי (מממנת כמעט את כל תקציבו) ומשתמשת בו כמנוף להסלמת הטרור בשטחים תוך טישטוש "טביעת האצבע" האיראנית.

לא יודע מה איתך אבל לי זה נראה כמו ארגון proxy.

רק מתחילת 2006. הזיכרון שלך לא מגיע רחוק יותר?

לא, אני מצטער אני אידיוט שקרן שמנותק מהמציאות.

עכשיו מה זה קשור מתי הם נבחרו?

אמרתי שהאנשים שמרוויחים מהסכסוך הם אלה שמשגרים קאסמים ואז אמרת שהחמאס ועוד כמה ארגוני טרור משגרים קאסמים,

אני אמרתי שהחמאס זה הממשלה, ואתה מזיין לי בשכל על הזיכרון שלי, מה זה קשור מתי הם נבחרו? מה לפני זה הם לא הרוויחו

מהסכסוך הזה?

לא נראה לך? תרשה לי להמליץ לך על ביקור אצל אופטומטריסט להתאמת משקפיים. שתי שניות בגוגל העלו את זה, למשל, ובקלות אפשר להביא עוד. גדודי חללי אל אקצה היא הזרוע הצבאית של פתח, שהוא האירגון הגדול ביותר באש"פ. אגב, לא רק שהם משגרים קסאמים, הם גם משגרים מתאבדים.

הראיה שלי מצויינת, תודה על העצה.

לא התכוונתי לפני שנה דיברתי על המצב היום, פשוט בטעות חשבתי שיש לך אינטליגנציה בסיסית לנתח את החלק הזה:

"והם בתחרות עם החמאס על שליטה, אבל לא נראה לי שהם גם שולחים קאסמים, הם עסוקים בלשרוד"

שים לב שהמשפט הוא בזמן הווה, צרוף מקרים? אני לא חושב...

אגב, כשאני אומר "לא נראה לי" אני מתכוון ל"אני חושב אבל לא 100% בטוח", הניחוש שלי שאם הם יעשו כאלה דברים זה מתוך ייאוש,

ניסיון נואש להכניס את ישראל למשחק, ואם כבר מהלך נואש מי עשה את הפיגוע באילת?

ולא שיטת הבננה והפיתה? עכשיו הכל ברור. איך לא חשבנו על זה קודם?

אני פשוט על הרצפה! באמת די, בלי להעליב ההומור שלך מתחיל להזכיר לי את המורה ללשון שהייתה לי ביסודי, רק שהיא הייתה גם צוחקת

מה"בדיחות" שהיא הייתה מספרת, עד שיום אחד עפו לה השיניים מול כל הכיתה וזאת הייתה הפעם היחידה שצחקנו בגלל ה"בדיחה" שלה...

בכל מקרה, חזרה לנושא: "המקל והגזר" או "הבננה והפיתה" או איך שתקרא לזה מופיע כמעט בכל משא ומתן שקשור לשלום שעובד או נכשל,

הרעיון הוא להשקיע הרבה מחשבה ולבנות את זה נכון, לא ראיתי את הממשלה שלנו אפילו מנסה.

ואללה צודק. עובדה, אף אחד לא שם לב לכך שראש הממשלה חשוד בשחיתות.

עובדה שאנחנו כמעט לא מדברים על זה.

אין לי מושג על מה אתה מדבר. כמו בלבנון רק קטן יותר? ראינו כמה עזר מה שעשינו בלבנון, אז שפחות מזה יהיה יעיל? ושוב, מאחר שברור לכל (חוץ ממך) שיהיו טילים גם אחרי נסיגה לגבולות 67 ומאחר שלטענתך פעולות כפי שאתה מציע מעודדות טרור, מה בעצם הפתרון שלך?

מה שמחזיק את האירגונים האלה בחיים זה מנוע השנאה כלפי ישראל, הרעוין הוא לכבות/לשבור אותו, אם רמת החיים תעלה שם פחות

אנשים יפלו למלכודת השטיפת מוח של האירגונים האלה כי לאנשים יהיה מה להפסיד זאת אומרת פחות דלק לאירגונים, עד כאן "הגזר".

עכשיו תזכור שלישראל יש רובים ותותחים גדולים יותר, ברגע שהם תוקפים זאת הכרזת מלחמה לכל דבר, זוכר מה ישראל עשתה בלילה

הראשון בלבנון? אם היא תעשה אותו דבר שם רק קטן יותר וממוקד יותר, בבוקר שכשהם יצאו מהמקלטים האנשים לא יהיו מרוצים בגלל שיש

להם מה להפסיד ... במצב כזה אני שם כסף שתוך 3 ימים יש לך שם כוח בינלאומי.

זאת הדוגמה הכי הכי קיצונית שאני יכול לחשוב עליה, בסגנון "אחרי הנסיגה מלבנון", סביר להניח שזה יהיה תהליך ארוך שמעורב בו כוח בינלאומי

מהתחלה, אבל דבר אחד בטוח זה צריך להתחיל מלקצץ בדלק של ארגוני הטרור... והממשלה שלנו לא רוצה בזה כי טוב לה ככה.

וחוץ מזה אם תקום שם ממשלה רצינית ויציבה, אני לא חושב שיעופו שום טילים על ישראל...

לגבי הלח"י תקרא את זה לי זה נראה כמו טרור, מיני טרור אבל עדיין טרור

בקיצור אין לי כוח יותר לדיון הזה, יותר מדי פוליטיקה וויכוחים מפגרים... אני הולך לישון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוהו, אני רואה ששאלה פשוטה הפכה לדיון נדוש.

אז ככה, מהחיסולים ברצועה המנצחים הם . . . אנחנו. שימשיכו ככה כמה שנים ויהיה יותר טוב.

לגבי כל החברה שחושבים שאם רק ניסוג ל 67 כי אנחנו בכלל אשמים שהגענו לשכונה ואם לערבים יהיה טוב כלכלית הם יתנהגו יפה, ומבלי להיכנס אתכם להתפלפלות אין קץ (אני לא עו"ד לשמחתי).

אני רק רוצה להזכיר שאש"פ הידוע לשמצה הוקם לפני 67 כלומר ללא עילת כיבוש - הוא נוצר כדי לשחרר את פלשתין, קריא, תל אביב וכו'.

בין-לאדן הוא מיליונר ובכל זאת למרות רמת החיים שלו בחר להציק לכופרים. אסד הוא רופא (דוקטור) ובכל זאת לא יהסס להשמיד אותנו אם רק תהיה לו הזדמנות.

אז בבקשה בלי הטיעונים של מסכנות עוני וחוסר השכלה -> בערות -> המון מוסת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר "אנחנו" ו"תולעים"? תן לי לנחש, בדיחה של מורים ללשון...

דווקא מורה למתמטיקה :P.

בכל מקרה זה אולי לא גורם לטרור של 1994 - 2001 אבל זה בהחלט משחק תפקיד היום, לדוגמה: אם יש לך פאנצ'ר בגלגל היום

בגלל זכוכית שום דבר לא מבטיח שמחר זה לא יקרה לך בגלל משהו אחר... תחשוב על כל מעשה טרור כתופעה נפרדת שיש לה סיבות.

ובבקשה אל תזיין לי בשכל כמו IG שפאנצ'ר זה לא רצח.

וזה כבר נשמע כמו הבדיחה של "למה אתה בלי כובע". אז פעם יש טרור כי אין תהליך שלום, פעם יש טרור כי התליך השלום מתקדם, פעם יש טרור כי יש בחירות ברשות, פעם יש טרור כי יש בחירות בישראל, פעם יש טרור כי הרחבנו התנחלויות ופעם יש טרור כי הורדנו התנחלויות, פעם יש טרור כי יש מצור כלכלי ופעם יש טרור כי הגבולות פרוצים, פעם יש טרור כי החמאס בשלטון ופעם יש טרור כי אש"פ בשלטון... אתה עושה לי סחרחורת. תן לי להציע לך תאוריה פשוטה יותר: יש טרור כי הפלשתינאים רוצים להרוג אותנו.

לא נשמע סביר יותר?

עובדות? תמצא לי דוח ממקור אמין שמראה מתי בדיוק המעברים פתוחים ומתי הם סגורים, ממה שאני יודע רוב הזמן הם סגורים את המעברים בגלל התרעות

אבל אין לי עובדות ואין לי כוח לחפש כאלה , אני פשוט מסתמך על העובדה שרוב הזמן יש התראות לפיגוע.

אז? כשהמעברים פתוחים יש פחות פיגועים? היו לא מעט פיגועים במעברים עצמם! ואלו, כמובן, אפשריים רק כשמעברי הגבול פתוחים. מסקנה: סגירת המעברים אינה גורמת לטרור.

כמו שאמרתי להציל סירה טובעת עם קונדום... יש חיסולים יש קצת פחות טרור מפסיקים החיסולים הטרור גודל יותר אתה רוצה את החרא

לנצח? אני לא!

עובדות? הנה לך עובדות:

1. עושה חיסולים מתחילת אינתיפאדת אל אקצה (6 וחצי שנים) ועד היום יש טרור.

2. רוב החיסולים של מנהיגי החמאס היו לפני 2004

נו, הנה עלית על הנקודה: מפסיקים את החיסולים והטרור "גודל". מסקנה: אסור להפסיק את החיסולים. ולא, זה לא אמור למנוע את הטרור, רק להקטין את רמתו. מה רע בפחות טרור? התזה שלך היא שממשלת לא עושה כלום נגד הטרור היתה הרבה יותר הגיונית לו לא היו חיסולים.

תודה רבה על העצה ה"ידידותית" והלא מתנשאת שלך. לידע כללי: קשת בענן היה באמצע 2004 ולא ב 2005 .

העצה היתה לא ידידותית ומאוד מתנשאת - ובצדק מוחלט. אבל במקרה הזה אתה צודק, טעיתי בתאריך. באמת מדובר על 2004. רואה? ככה עושים את זה. כשמראים לך שהעובדות לא לצידך, הדרך הנכונה היא להודות בטעות.

אני חושב שזה באמת היה המבצע הגדול הראשון מאז אוסלו, אבל צה"ל היה שם כל זמן באינתיפאדה,

מצאתי לך אפילו רשימה של הרוגים:

http://btselem.org.il/Hebrew/Statistics/Casualties_Full_Data.asp?Category=1&order=Notes_heb

זה כל מה שמצאת? מצטער, זה לא זה. תמצא קישור שאומר שכוחות צה"ל נכנסו באופן קבע לערים ברצועה.

ועזוב את זה שהם לא נכנסים עם טנקים ודחפורים,

לא רוצה. אמרת שהם נכנסים, תראה שהם נכנסים.

לראות מסוקי קרב זרים טסים ויורים מעל הבית שלך, זה לא נקרא שליטה.

מצטער, אתה לא יכול לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. גם לא לעשות שום דבר כנגד הטרור שיוצא מהשטח שלך (במקרה הטוב) או לסייע לו באופן פעיל (במקרה הרע) וגם להתלונן שהצד שנפגע מהטרור שלך מגיב?

ושוב, אתה מראה שישראל פועלת נגד הטרור ואז טוען שהיא לא. ::)

לא! לא! לא! תאמין לי אני לא יודע מה אני כותב ויש לי אינטרסים לשקר לך, למעשה ברגע זה משלמים לי כסף per שקר.

זה בהחלט מסביר כמה דברים. :P

אתה נשמע כאילו צה"ל מוריד שמוריד בניינים זה בדיוני, הם הורידו לא מזמן תחנת כוח מזויינת! אבל לא אל תאמין לי!

נו, כפי שחשבתי. אתה ממש לא יודע על מה אתה מדבר. ראשית, לא "הורידו תחנת כח מזויינת", פגעו בשנאים שלה. התחנה עדיין שם וברגע שיחליפו את השנאים, היא תחזור לעבוד. שנית, זו היתה ענישה סביבתית ולא ניסיון חיסול. אף אחד לא נהרג שם. אתה דיברת על הורדת בניינים שלמים מהפצצות מהאוויר במהלך חיסולים, אבל את הדוגמה האחת והיחידה למקרה כזה אני הבאתי. מתי תתפוס שהסיבה שאתה לא מצליח למצוא דוגמאות נוספות היא שאין כאלו?

קח למשל את הניסיון לחסל את כל צמרת החמאס ב- 2003 - במקום להשתמש בפצצה במשקל טון, שהיתה מורידה את הבניין ומחסלת בוודאות את כולם אבל גורמת לעשרות נפגעים בבניינים השכנים, בחרו להשתמש בפצצה של 250 ק"ג, שתוריד רק קומה אחת ולא תפגע בבניינים אחרים. התוצאה: הקומה בה שהו אנשי החמאס בקושי נפגעה והם יצאו בפגיעות קלות בלבד.

מספיק רק לראות את סדרת ההפרות של זכויות אדם בסיסיות שישראל עושה שם, בשביל לחטוף בחילה.

והקשר בין זה לבין הטענה המקורית שלך או התגובה שלי אליה הוא... ? שוב, אתה טוען שממשלת - כל ממשלה שקמה בישראל - רוצה בטרור הפלשתינאי ומעודדת אותו. תוכיח.

יותר בכיוון של:

ממשלת תורמת לסכסוך -> ממשלת ישראל מרוויחה -> ממשלת ישראל אחראית.

אה?

לגבי הטיעון הראשון, כבר הסברתי את עצמי בתגובות הקודמות.

לא נכון. אם כבר, בדיוק להיפך - הראית שממשלת ישראל דווקא פועלת כדי לצמצם את הטרור. יש כאלו שעושים את זה ע"י מלחמה בו ויש כאלו שעושים את זה ע"י ויתורים. היו כבר כמה ממשלות שנפלו בגלל הטרור הפלשתינאי, אז איך בדיוק הוא תורם לממשלה?

לגבי הטיעון השני, זה די ברור לא? ברגע שהוא תורם להווצרות המצב הזה או לא מונע ממנו להתרחש

למרות שהוא מודע להשלכות שלו.

רגע, אם אני תורם להיווצרות מצב כלשהו למרות שאני לא מרוויח ממנו, אני לא אחראי לו? אם אני לא מונע ממשהו להתרחש למרות שאינני מרוויח ממנו, אני לא אחראי לו? כמובן שאני אחראי. אז מה הקשר בין הרווח שיש או אין לממשלת ישראל לאחריות שלה למצב?

בנוסף, אתה מניח שממשלת ישראל יכולה למנוע את הטרור. היא לא, זה תלוי אך ורק ברצונם של הטרוריסטים. אז הממשלה מודעת למצב ולהשלכותיו אבל לא יכולה למנוע אותו.

אם פרס היה מתכנן את הרצח של רבין או היה יודע על הרצח ושומר את

הידע הזה לעצמו תוך כוונה להרוויח מזה, אז הוא היה אחראי.

הטיעון המקורי שלך היה מרוויח->אחראי. קח טענה ותעמוד מאחוריה.

וואו תודה סלחת לי! מה אתה רוצה עכשיו שאני יעמוד על 4 וימצוץ לך? מה נסגר עם הגישה המתנשאת הזאת?

ואל תחשוב שהארגון סתם ככה חי על כספים סוריים ואירנים והמנהיג שלהם מתגורר סתם בסוריה.

בסדר, לא סלחתי לך. מרגיש יותר טוב? יש לג'יהאד, לאיראן ולסוריה אינטרסים משותפים. נאמר שמחר אסד יחליט לצאת מציר הרשע, לזרוק את הג'יהאדים מסוריה ולהפסיק לממן אותם. אתה חושב שהג'יהאד האיסלמי יסגור ת'בסטה? יהיה להם קשה יותר, זה הכל.

אגב, תראה מה מצאתי בוויקופדיה:לא יודע מה איתך אבל לי זה נראה כמו ארגון proxy.

ראה למעלה.

לא, אני מצטער אני אידיוט שקרן שמנותק מהמציאות.

נכון.

עכשיו מה זה קשור מתי הם נבחרו?

אמרתי שהאנשים שמרוויחים מהסכסוך הם אלה שמשגרים קאסמים ואז אמרת שהחמאס ועוד כמה ארגוני טרור משגרים קאסמים,

אני אמרתי שהחמאס זה הממשלה, ואתה מזיין לי בשכל על הזיכרון שלי, מה זה קשור מתי הם נבחרו? מה לפני זה הם לא הרוויחו

מהסכסוך הזה?

עשית לי סחרחורת. כשהחמאס באופוזיציה הוא מרוויח מטרור. כשהחמאס בממשלה הוא מרוויח מטרור. כשאש"פ בממשלה הוא מרוויח מטרור. כשאש"פ באופוזיציה הוא מרוויח מטרור. מסקנה: לא משנה מי אתה ואיפה אתה יושב, הפלשתינאים תמיד מרוויחים מטרור. אז מה זה משנה מי מקים את הממשלה? אם החמאס מפעיל טרור בין אם הוא בממשלה ובין אם הוא באופוזיציה, למה צריך לציין את העובדה שהם בממשלה כדי להסביר את הטרור שלהם? זו הסיבה "שזיינתי לך את השכל".

הראיה שלי מצויינת, תודה על העצה.

זה מה שאתה אומר. אני מעדיף לשמוע את זה מאיש מקצוע.

לא התכוונתי לפני שנה דיברתי על המצב היום,

אה, באמת? מעניין. כי גם החמאס לא משגר קסאמים היום. היום זה רק הג'יהאד. החמאס ואש"פ עסוקים מידי בלחסל זה את זה היום.

פשוט בטעות חשבתי שיש לך אינטליגנציה בסיסית לנתח את החלק הזה:

"והם בתחרות עם החמאס על שליטה, אבל לא נראה לי שהם גם שולחים קאסמים, הם עסוקים בלשרוד"

שים לב שהמשפט הוא בזמן הווה, צרוף מקרים? אני לא חושב...

באמת? אז למה דיברת על שיגורי הקסאמים של החמאס? הרי גם הם נמצאים במלחמה על שליטה עם אש"פ ועסוקים בלשרוד. ובכלל, זוכר איך התחלנו את זה? כשאני כתבתי שבשטחי ההתנחלויות לשעבר הוקמו רק משגרי קסאמים ואתה כתבת שמי שהקים אותם הם אלו שמרוויחים מהם. לא מי שמקים אותם היום. או שמה מי שהקים אותם אתמול לא הרוויח מזה?

אגב, כשאני אומר "לא נראה לי" אני מתכוון ל"אני חושב אבל לא 100% בטוח", הניחוש שלי שאם הם יעשו כאלה דברים זה מתוך ייאוש,

ניסיון נואש להכניס את ישראל למשחק, ואם כבר מהלך נואש מי עשה את הפיגוע באילת?

אה, אז עכשיו הטרור הוא ניסיון לגרור יאת ישראל בחזרה לעזה? שוב, הטרור הוא ניסיון להרוג ישראלים. לא צריך למצוא סיבה שונה לכל פיגוע.

מי אחראי לפיגוע? גם הג'יהאד וגם גדודי חללי אל אקצא נטלו אחריות. ההערכות שפורסמו עד עכשיו הן שהאשמה היא של הג'יהאד, שבכלל לא מעורב במאבק הנוכחי בעזה.

אני פשוט על הרצפה! באמת די, בלי להעליב ההומור שלך מתחיל להזכיר לי את המורה ללשון שהייתה לי ביסודי, רק שהיא הייתה גם צוחקת

מה"בדיחות" שהיא הייתה מספרת, עד שיום אחד עפו לה השיניים מול כל הכיתה וזאת הייתה הפעם היחידה שצחקנו בגלל ה"בדיחה" שלה...

חבל שלא טרחת גם להקשיב בשיעורים שלה, אולי היית עושה פחות שגיאות כתיב ודקדוק.

יאללה, זה לא הולך להיגמר היום. אז נדלג קצת ונגמור ב-

לגבי הלח"י תקרא את זה לי זה נראה כמו טרור, מיני טרור אבל עדיין טרור

כל מה שהבאת הן פעולות נגד כוחות כיבוש. טרור מעצם הגדרתו מופנה כלפי אזרחים תמימים. מכאן שהפעולות הללו הן גרילה ולא טרור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוהו, אני רואה ששאלה פשוטה הפכה לדיון נדוש.

אז ככה, מהחיסולים ברצועה המנצחים הם . . . אנחנו. שימשיכו ככה כמה שנים ויהיה יותר טוב.

לגבי כל החברה שחושבים שאם רק ניסוג ל 67 כי אנחנו בכלל אשמים שהגענו לשכונה ואם לערבים יהיה טוב כלכלית הם יתנהגו יפה, ומבלי להיכנס אתכם להתפלפלות אין קץ (אני לא עו"ד לשמחתי).

אני רק רוצה להזכיר שאש"פ הידוע לשמצה הוקם לפני 67 כלומר ללא עילת כיבוש - הוא נוצר כדי לשחרר את פלשתין, קריא, תל אביב וכו'.

בין-לאדן הוא מיליונר ובכל זאת למרות רמת החיים שלו בחר להציק לכופרים. אסד הוא רופא (דוקטור) ובכל זאת לא יהסס להשמיד אותנו אם רק תהיה לו הזדמנות.

אז בבקשה בלי הטיעונים של מסכנות עוני וחוסר השכלה -> בערות -> המון מוסת.

גם הניה וערפת מפוצצים בכסף, והם לא רצו עם חגורת נפץ אלא שלחו אחרים, זאת הייתה הכוונה שלי...

בן לאדן הוא פנאט דתי קיצוני, ואסד הוא בובה של פנאטים אחרים שגרים באירן ומאוד אוהבים את מה שקורה עם הפלסטינאים.

איסתרא בלגינא - עזוב, אין לי כוח אפילו להתחיל לקרוא את התגובה שלך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, נכון...עובדות... ככה אתם קוראים לזה.

אני מרגיש מאוד גאה בעצמי שאתה 100% לא מסכים איתי, אם הייתה בינינו הסכמה הייתי נחשב גזען

ששטפו לו את המוח...

מה שמצחיק הוא שיש גזענים שמחשיבים אותנו לאותו דבר בגלל ששנינו יהודים, עכשיו אתה רואה שהם טועים?

למרות שלא פיתחו גלאי גזענים...

:lol: אה נכון שחכתי גזענות זה ממש ברמה של רצח, תשאל את היטלר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: אה נכון שחכתי גזענות זה ממש ברמה של רצח, תשאל את היטלר.

סתם לידע כללי... למה המשפט הזה^ קשור?

ואיך היטלר יסביר את ההבדל בין גזענות לרצח?

ואם כבר, אז איך קישרת בין הההשוואה שלך בין קמצנות לרצח, לבין ה"גזענות" שלי לרצח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...