מי אתם חושבים ינצח במילחמה בין חמאס לפתח? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי אתם חושבים ינצח במילחמה בין חמאס לפתח?

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 218
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עם כל הכבוד, זו התגובה הכי מפגרת שקראתי לאחרונה.

לא מספיק שאנחנו אוכלים קסאמים, אז לחמש אותם עם כבד ואלטילריה? זה שהם נלחמים עכשיו אחד נגד השני זה לא אומר שאחרי זה הם לא יפנו את כל הנשק שהם קיבלו נגדנו!

יאפ! צודק! :)

לא חשבתי על זה ואני לוקח את דבריי בחזרה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם היו נלחמים אחד בשני בלי קשר לסוג הנשק שיש להם...

הם עשו את זה עם שכינים- הם עושים את זה עם רובים- והם יעשו את זה עם תותחי .

רק הבאסה היא שתוך כדי שהם נלחמים אחד בשני- הם גורמים לפגיעה סביבתית שכוללת חצי עולם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר אחד אפשר לומר בבטחון והוא שברצועה הברחות הנשק חוגגות בהשוואה לגדה. גם רמת החימוש (מטולי RPG, משגרי קסאמים, מטענים במשקל 100 קילו ויותר) נמצאת דרגה אחת מעל הגדה, שם האיום העיקרי טמון במתאבדים ונשק קל. בכל מקרה, יש המון אירוניה בעובדה שדווקא האיזור המסוכן ביותר עבור פלסטינים ריק מישראלים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת יחסי כוחות אין מה להשוות בין החמאס לפתח, החמאס הרבה יותר גדול ומאורגן, בנוסף לזה יש לו

תמיכה מאוד רצינית ממדינות כמו אירן וסוריה, ואם אני לא טועה הוא גם נחשב לאירגון דתי כלומר יותר פנאטים

טיפשים שמוכנים למות בשביל האל שלהם.

אני גם לא חושב שזה מצב win-win לאזרחים של . אם אני זוכר נכון הסכסוך הזה התחיל בעיקר בגלל 2 סיבות:

* הדרישה של אבו מאזן (המנהיג ואחד המייסדים של הפתח) שהחמאס יכיר בישראל.

* חוסר הסכמה של הפתח על הסמכויות של ממשלת חמאס.

אם הפתח יפסיד אז אין מצב לסיום הסכסוך בזמן הקרוב כי החמאס מציית לאירן שבמקרה משתמשת בסכסוך הזה כדלק

למכונת השנאה שהיא בונה. יש לי ניחוש שהממשלה שלנו דווקא כן תרוויח מזה, כי רוב האנשים עסוקים מדי בשנאה וגזענות,

בלי לשים לב שהם מנוצלים על ידי אותם אנשים שמעודדים אותם לשנוא ולמות למענם, היחיד שמרוויח מהמצב הזה אלה אותם

האנשים ששולטים במצב AKA הממשלה.

אם החמאס יפסיד אולי יהיה קצת דיבורים אבל רוב הסיכויים ש 2 הצדדים לא יגיעו להסכם בגלל שיש יותר מדי אנשים

עם סיבות שונות משני הצדדים ומצד שלישי שלא רוצים לסיים את הסכסוך הזה. וחוץ מזה הפתח הם לא לוחמי השלום

והחופש, הם סך הכל רוצים לשלוט באיזור.

אני ממש מקווה שאני טועה, אבל מה שבטוח הוא שאין איזור שבו האנשים חיים במקום כלכך צפוף בתנאים כלכך לא

אנושיים (שאנחנו יצרנו) ולא קורים דברים כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת יחסי כוחות אין מה להשוות בין החמאס לפתח, החמאס הרבה יותר גדול ומאורגן, בנוסף לזה יש לו

תמיכה מאוד רצינית ממדינות כמו אירן וסוריה, ואם אני לא טועה הוא גם נחשב לאירגון דתי כלומר יותר פנאטים

טיפשים שמוכנים למות בשביל האל שלהם.

אני גם לא חושב שזה מצב win-win לאזרחים של . אם אני זוכר נכון הסכסוך הזה התחיל בעיקר בגלל 2 סיבות:

* הדרישה של אבו מאזן (המנהיג ואחד המייסדים של הפתח) שהחמאס יכיר בישראל.

* חוסר הסכמה של הפתח על הסמכויות של ממשלת חמאס.

אם הפתח יפסיד אז אין מצב לסיום הסכסוך בזמן הקרוב כי החמאס מציית לאירן שבמקרה משתמשת בסכסוך הזה כדלק

למכונת השנאה שהיא בונה. יש לי ניחוש שהממשלה שלנו דווקא כן תרוויח מזה, כי רוב האנשים עסוקים מדי בשנאה וגזענות,

בלי לשים לב שהם מנוצלים על ידי אותם אנשים שמעודדים אותם לשנוא ולמות למענם, היחיד שמרוויח מהמצב הזה אלה אותם

האנשים ששולטים במצב AKA הממשלה.

אם החמאס יפסיד אולי יהיה קצת דיבורים אבל רוב הסיכויים ש 2 הצדדים לא יגיעו להסכם בגלל שיש יותר מדי אנשים

עם סיבות שונות משני הצדדים ומצד שלישי שלא רוצים לסיים את הסכסוך הזה. וחוץ מזה הפתח הם לא לוחמי השלום

והחופש, הם סך הכל רוצים לשלוט באיזור.

אני ממש מקווה שאני טועה, אבל מה שבטוח הוא שאין איזור שבו האנשים חיים במקום כלכך צפוף בתנאים כלכך לא

תנאים שאנחנו ייצרנו?!

אנחנו ייצרנו את מעבדות הנפץ והמחרטות לייצור קסאמים?

או אולי אנחנו גייסנו את המתאבדים ושאר הטרוריסטים והקמנו את האירגונים האלה שכל המטרה שלהם זה רצח לשם רצח?

:bash:

ומה גורם לך לשוב שעם הפתח אנחנו נגיע לשלום? דווקא הם הוכיחו שאין שוס סיכוי שהיה איתם הסכם- ע"י הפרה של 102934 הסכמים קודמים!

לגבי יחסי הכוחות- אל תשכח שלפתח יש ישראלי טוב ולא רק קלאצ'ים (שדורשים יותר מיומנות ושכל כדי לנצל את היכולת שלהם...)

אתם יודעים מה יהיה אירוני?

שבסופו של דבר יאשימו את .

אירוני?

התכוונת לצפוי...

או יותר נכון- זה כבר קרה... לפני כמה ימים באילת... כשהם טענו שאנחנו מפרים את השקט והחליטו לשלוח פצצה לעוד שוב ישראלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אירוני?

התכוונת לצפוי...

או יותר נכון- זה כבר קרה... לפני כמה ימים באילת... כשהם טענו שאנחנו מפרים את השקט והחליטו לשלוח פצצה לעוד שוב ישראלי...

תקשיב, אני בקושי שומע חדשות.

אין לי מושג מה הולך במדינה, את רוב החדשות אני מסיג מהפורום פה.

בשביל מה לשמוע חדשות, ואז להתעצבן?

אני חוסך לעצמי דאגה וזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממש טועה. הפלשתינאים שולטים ברוב רצועת עזה משנת 95, כלומר כבר 12 שנים. הם גם מקבלים יותר סיוע חוץ לנפש מכל קבוצה אחרת בעולם. מי בדיוק הפריע להם לשקם את תושבי מחנות הפליטים ברצועה?

זוכר את התלונות על ההתנחלויות ברצועה, שתופסות את השטחים הטובים ביותר ופוגעות בפלשתינאים? לא רק שזה היה שקר מוחלט, תראה מה עשו מאז ההתנתקות: הדבר היחידי שהוקם באותם שטחים שפונו הם משגרי קסאמים.

האחראים היחידים לתנאים בהם הפלשתינאים חיים הם הפלשתינאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...