מי אתם חושבים ינצח במילחמה בין חמאס לפתח? - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי אתם חושבים ינצח במילחמה בין חמאס לפתח?

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 218
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תנאים שאנחנו ייצרנו?!

אנחנו ייצרנו את מעבדות הנפץ והמחרטות לייצור קסאמים?

או אולי אנחנו גייסנו את המתאבדים ושאר הטרוריסטים והקמנו את האירגונים האלה שכל המטרה שלהם זה רצח לשם רצח?

:bash:

כל אלה הם תוצאה של תהליך שבא בעקבות תנאים מסויימים, אלה בהחלט לא התנאים לתהליך.

האירגונים האלה שאתה מדבר אליהם טוענים שהם רוצחים למען "שחרור פלסטין הכבושה" או למען האל או שניהם ביחד.

אני טוען שהם רוצחים מסיבות אחרות לגמרי. אני לא יודע אם אתם שמים לב אבל עזה זה גיהנום, עד כמה שאני יודע אין

שם חינוך, התושב הממוצע אוכל ארוחה אחת ליום ואם הזיכרון שלי לא מטעה אותי מדובר גם באזור הכי צפוף בעולם או

אחד האזורים הכי צפופים.

אנשים מסוג כזה קל מאוד להפוך לפנאטים כי הם טיפשים רעבים ואין להם מה להפסיד, ככה אני רואה את זה:

אפריקה: רעב + בורות + שחיתות + ניצול של מדינות המערב + = קבוצות של פנאטים -->> מלחמות אזרחים + הרבה פעמים Genocide מסיבי.

גרמניה: רעב + בורות + ניצול של מדינות + היטלר + הרבה = קבוצה של פנאטים -->> נסיון להשתלט העולם + ה Genocide הכי אכזרי בהיסטוריה.

בשלושת המקרים המצב הרבה יותר מורכב והסביבה מאוד שונה וכמובן התוצאות מאוד מאוד מאוד שונות אבל בשלושתם יש משהו משותף,

יש קבוצה של אנשים טיפשים ורעבים (או כמעט רעבים) שנשלטת על ידי שנאה, מה שמגניב הוא שאנשים האלה כלכך טיפשים שאפשר לפעמים:

* לשלוט בשנאה שלהם ולכוון אותה (כמו שהיטלר עשה), אבל זה לא רלוונטי למקרה הזה.

* לקבל קרדיט על מעשים טיפשים שבטווח הארוך רק מזיקים, כמו מעשי נקמה או מעשי טרור.

לדעתי זאת אחת הסיבות לטרור, הסיבה השניה היא שחברה שעסוקה בלשנוא לא יכולה לתת ביקורת עצמית ולכן המצב הזה משתלם לאנשים

מסויימים שהולכים בחליפות ונוסעים בלימוזינות בזמן שלעם שלהם אין מה לאכול. ויש את הסיבה השלישית שקשורה לגורם חיצוני (אירן) שמאוד לא

רוצה לשים סוף לסכסוך הזה, אף אחד לא באמת חושב שהם מספקים להם נשקים להגנה עצמית.

ומה גורם לך לשוב שעם הפתח אנחנו נגיע לשלום? דווקא הם הוכיחו שאין שוס סיכוי שהיה איתם הסכם- ע"י הפרה של 102934 הסכמים קודמים!

נכון מאוד, תקרא את התגובה שלי מחדש.

ודרך אגב זוכר את ערפת? הוא היה מנהיג הפתח אם אני לא טועה, עכשיו זוכר את אישתו? נכון מאוד היא חייה בארמון מפואר.

אתה רוצה לנחש על חשבון מי זה? ולמה יש להם רצון להפר הסכמים ולא לעשות שלום? נכון מאוד:

שנאה לגורם חיצוני = חוסר ביקורת עצמית

לגבי יחסי הכוחות- אל תשכח שלפתח יש ישראלי טוב ולא רק קלאצ'ים (שדורשים יותר מיומנות ושכל כדי לנצל את היכולת שלהם...)

יש להם קצת נשקים אמריקאים שהם קיבלו מישראל, אל תשכח שהחמאס מקבל יותר תמיכה סורית ואירנית ולא נראה לי שיש להם רק AK-47 .

בכל מקרה נחכה ונראה...

אתה ממש טועה. הפלשתינאים שולטים ברוב רצועת עזה משנת 95, כלומר כבר 12 שנים. הם גם מקבלים יותר סיוע חוץ לנפש מכל קבוצה אחרת בעולם. מי בדיוק הפריע להם לשקם את תושבי מחנות הפליטים ברצועה?

זוכר את התלונות על ההתנחלויות ברצועה, שתופסות את השטחים הטובים ביותר ופוגעות בפלשתינאים? לא רק שזה היה שקר מוחלט, תראה מה עשו מאז ההתנתקות: הדבר היחידי שהוקם באותם שטחים שפונו הם משגרי קסאמים.

האחראים היחידים לתנאים בהם הפלשתינאים חיים הם הפלשתינאים.

קודם כל הם לא בדיוק שולטים, הם במצור יבשתי ימי ואוירי, צה"ל כל שבוע מחליט על חיסולים ברצועה, בנוסף לזה יש את החיסולים

מהאויר שלא רק הורגים את החשוד אלא גם הרבה חפים מפשע, ראיתי מקרים שהם מורידים שטח של 2 בניינים בשביל לוודא הריגה.

הסיוע הזה לא הולך לילדים הרעבים שם אלא לאירגוני טרור/ממשלה, הדבר האחרון שהכפת להם זה האזרחים, תראה מה הם עושים עכשיו, תראה

כמה אנשים חפים מפשע נהרגים במלחמות ה"יש לי גדול יותר" שלהם.

לגבי המשגרים, אתה רוצה לנחש מי הקים אותם? נכון מאוד אותם האנשים ששולטים שם ונהנים מהמצב הזה.

האחראים למצב הזה הם המנהיגים שלהם וצה"ל. אבל לדעתי רוב האשמה היא על הממשלה של בגלל שגם היא נהנת מהמצב הזה:

אם היא באמת הייתה רוצה להזיז דברים היא הייתה מהר מאוד חוזרת לגבולות 67 בונה גדר גדולה על גבולות 67, מקדמת הקמה של

מדינה, וצהירה שכל טיל שנורה זה הכרזת מלחמה וישראל לא תהסס למחוק את כל האיזור.

אולי זה פתרון קצת אכזרי אבל הנקודה שלי זה שממשלת לא עושה כלום כי היא גם מרוויחה מהמצב הזה בדיוק כמו חמאס (הממשלה שלהם).

בגלל זה יש לנו חלק מאוד גדול במצב הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה אתה רוצה, שנכנס לשם ונאכיל אותם אחד אחד עם כפית?

מה אנחנו אשמים שהם חארות מטומטמים שדופקים את עצמם כדי שהם עצמם יהיו יותר פנאטים ושהילדים שלהם יהיו יותר פנאטים?

זה לא שאין להם את האמצעים להיות שבעים ומשכילים (טוב, אולי לא משכילים, אבל שבעים כן...). כמו שאיסתרא כתב- הם מקבלים כסף יותר מכול מדינה\ קבוצה אחרת בעולם. מה מנע מהם לבנות בעזה עיר ברמה של ת"א ב60 השנים האחרונות?

זה כמו שאני אחתוך את עצמי למרות שכואב, ואז אני לא אתן לפצע להיסגר, למרות שעדיין כואב לי, וגם כשיתנולי תחבושות וכו' אני אעשה מהם מדורה ואשרוף את עצמי כדי שיהייה לי פצע חדש שגם לו אני לא אתן להיסגר, ותוך כדי אני אתבכיין לכול העולם על כמה כואב לי וכמה אני מסכן :bash:

כאילו, WTF?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היא באמת הייתה רוצה להזיז דברים היא הייתה מהר מאוד חוזרת לגבולות 67 בונה גדר גדולה על גבולות 67, מקדמת הקמה של

מדינה, וצהירה שכל טיל שנורה זה הכרזת מלחמה וישראל לא תהסס למחוק את כל האיזור.

חחח כן...בטח. :lol:

כתבת הרבה אבל בעצם לא אמרת כלום.

בקיצור יש להם את כל ההזדמנויות להפסיק אבל הם לא רוצים.

אני אישית לא שמח שהם הורגים אחד את השני, אבל אני גם לא מתאבל על כל מי שמת שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חזיר_750, למה אנחנו צריכים לדאוג להם? למה אתה אומר שאנחנו אחראים למה שקורה שם? למה לעזאזל אנחנו צריכים לעשות משהו כדי לשנות מצב שממנו אנחנו רק נהנים?

חוץ מזה, אם המנהיגים שלהם אשמים במצב שלהם, למה זה צריך לעניין אותי? מצדי שימותו... אני מעדיף לקנות לעצמי משהו חדש לבית או לתרום לחולי סרטן מאשר לשלם מיסים למדינה ושהיא תביא לחיות האלה אוכל (אין לי בעייה עם תשלום מיסים, להפך, רק שזה לא ילך לערבים)...

יש להם מנהיגים מפגרים? אחלה... שיעשו עליהם משחק מחשב או משהו... יותר מזה זה לא נוגע לי.

למה אנחנו צריכים לתת להם שטחים שכבשנו במלחמות שהם פתחו (או כמעט פתחו)? כבשנו, שיאכלו ז**! בעיות שלהם. הם התחילו עם זה שישאו בתוצאות. לדעתי, גם את סיני לא היה צריך להחזיר.

ואת המדיניות שאמרת (השמדת אזור על כל טיל או תקיפה) היינו צריכים להתחיל ליישם ישר אחרי בניית הפצצה הגרעינית הראשונה. לדעתי, תקיפה עלינו= השמדת כל המדינה המתקיפה. ככה הם ילמדו אחרי מדינה או 2 שיחטפו נזק של מליון תושבים הרוגים מפצצת אטום על עיר הבירה שלהם. רק ככה יהיה פה שלום אמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה אתה רוצה, שנכנס לשם ונאכיל אותם אחד אחד עם כפית?

מה אנחנו אשמים שהם חארות מטומטמים שדופקים את עצמם כדי שהם עצמם יהיו יותר פנאטים ושהילדים שלהם יהיו יותר פנאטים?

זה לא שאין להם את האמצעים להיות שבעים ומשכילים (טוב, אולי לא משכילים, אבל שבעים כן...). כמו שאיסתרא כתב- הם מקבלים כסף יותר מכול מדינה\ קבוצה אחרת בעולם. מה מנע מהם לבנות בעזה עיר ברמה של ת"א ב60 השנים האחרונות?

קודם כל אני מנסה להגיד שצריך לעשות הפרדה בין אנשים אתה לא יכול להכליל עם שלם.

ואם כבר אז גם אנחנו כולנו מטומטמים שדופקים את עצמנו, אתה לא מאמין לי? תראה את שר הביטחון שלנו,

הבנאדם צחק לכולם בפנים ועושה ים של כסף על הטיפשות של כולנו, שמעתי שלשרת חינוך הקודמת שלנו לא היה בגרות, אז מי מטומטם עכשיו?

הנשיא שלנו סוטה מין עם בעיות נפשיות, ראש הממשלה שלנו נמצא תחת חקירה וגם הקודם היה תחת חקירה, אז מי מטומטם עכשיו?

בקיצור הנקודה שלי שרוב האנשים הם טיפשים (במיוחד כשהם רעבים) ויש אנשים שמנצלים את זה לטובתם על ידי כל מני טכניקות מגניבות,

כמו לדוגמה הפצה של שנאה, שנאה שנשלטת על ידי אותם אנשים, דוגמה מצויינת לזה באה מהאיסלם הקיצוני או מהנצרות של פעם או מהימין

הקיצוני בישראל.

אם אתה עדין לא קולט את מה שאני מנסה להגיד, קח דף ועט, ותרשום את כל התכונות והמאפיינים המשותפים שיש ל 95% מהערבים.

עכשיו קח דף ועט ותרשום את כל התכונות והמאפיינים המשותפים לאולמרט ואסמאעיל הניה, או בעצם כל המנהיגים הפלסטינאים והישראלים.

עכשיו תנסה בצורה הכי אובייקטיבית לתת דירוג חשיבות לכל מאפיין לפי רמת היחודיות שלו מהכלל , לדוגמה שיער צבע X מקבל דרוג אפסי

בגלל שיש מליונים שהם לא מנהיגים אם התכונה הזאת, ועושר מקבל דירוג יותר גבוהה כי לא הרבה אנשים הם עשירים.

אם תעשה את זה נכון אתה תראה שבקבוצת הערבים המאפיינים מקבלים דרוג נמוך, נמוך מדי בשביל לבצע הכללה.

לגבי כסף, הם לא מקבלים שום כסף! הממשלה שלהם מקבלת כסף, והכסף הזה ממן פיגועים ושטיפת מוח.

בדיוק כמו שהמיסים שלי מתבזבזים על טילים פגזים, בניה ותחזוקה של התנחלויות וכו'

לגבי מה מנע מהם לבנות עיר יפה עם ביניינים גבוהים, אני חושב שזה קשור לזה שלצה"ל יש מנהג להוריד חצי שכונה מהאויר כשהם

חושדים שיש סבירות שמישהו מבקש נמצא באיזור. וחוץ מזה ראית פעם מה נשאר אחרי "מבצע שגרתי" ברצועה?

אני לא יודע מה איתך אבל אם כל יומיים טנק מרכבה או דחפור של צהל היה הורס לי את הבית כי הוא מפריע להם אני לא

הייתי בונה אותו גדול ומפואר...

זה כמו שאני אחתוך את עצמי למרות שכואב, ואז אני לא אתן לפצע להיסגר, למרות שעדיין כואב לי, וגם כשיתנולי תחבושות וכו' אני אעשה מהם מדורה ואשרוף את עצמי כדי שיהייה לי פצע חדש שגם לו אני לא אתן להיסגר, ותוך כדי אני אתבכיין לכול העולם על כמה כואב לי וכמה אני מסכן :bash:

כאילו, WTF?

אתה שוב מכליל את כולם ככבוצה וזה לא ככה.

זה כמו להגיד שכל היהודים הם קמצנים עם אף ארוך וכל השחורים טיפשים וכו'

דרך אגב:

אז מי מרוויח מהשנאה שלך? מי ששולט בה... ומי שולט בה? מי שמרוויח מזה כסף... ונחש מה? זה לא אתה!

עכשיו תקרא את התגובה האחרונה שלך, ככה בדיוק אני רואה אותך...

חזיר_750, למה אנחנו צריכים לדאוג להם? למה אתה אומר שאנחנו אחראים למה שקורה שם? למה לעזאזל אנחנו צריכים לעשות משהו כדי לשנות מצב שממנו אנחנו רק נהנים?

חוץ מזה, אם המנהיגים שלהם אשמים במצב שלהם, למה זה צריך לעניין אותי? מצדי שימותו... אני מעדיף לקנות לעצמי משהו חדש לבית או לתרום לחולי סרטן מאשר לשלם מיסים למדינה ושהיא תביא לחיות האלה אוכל (אין לי בעייה עם תשלום מיסים, להפך, רק שזה לא ילך לערבים)...

יש להם מנהיגים מפגרים? אחלה... שיעשו עליהם משחק מחשב או משהו... יותר מזה זה לא נוגע לי.

למה אנחנו צריכים לתת להם שטחים שכבשנו במלחמות שהם פתחו (או כמעט פתחו)? כבשנו, שיאכלו ז**! בעיות שלהם. הם התחילו עם זה שישאו בתוצאות. לדעתי, גם את סיני לא היה צריך להחזיר.

ואת המדיניות שאמרת (השמדת אזור על כל טיל או תקיפה) היינו צריכים להתחיל ליישם ישר אחרי בניית הפצצה הגרעינית הראשונה. לדעתי, תקיפה עלינו= השמדת כל המדינה המתקיפה. ככה הם ילמדו אחרי מדינה או 2 שיחטפו נזק של מליון תושבים הרוגים מפצצת אטום על עיר הבירה שלהם. רק ככה יהיה פה שלום אמיתי.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

תגיד אתה פוליטיקאי, אידיוט , או שאתה סתם מנסה לצחוק עלי?

אני ממליץ לך לפתוח ספר היסטוריה מדי פעם, המדינה הזאת קמה בעזרת טרור והתנחלות.

ובנוסף לזה תקרא קצת על גרעיני, יש סיבה שקוראים לו יום הדין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל הם לא בדיוק שולטים, הם במצור יבשתי ימי ואוירי,

רק מאז 2001. וזה, כמובן, סתם כי התחשק לנו לדפוק אותם, נכון? אגב, אם יש מצור יבשתי, איך כל כך הרבה מצליח להגיע לרצועה?

צה"ל כל שבוע מחליט על חיסולים ברצועה,

כבר מזמן לא היה דבר שכזה. וכשהיה, זה כמובן כי סתם מתחשק לנו להוריד כמה ערבושים, נכון?

בנוסף לזה יש את החיסולים מהאויר שלא רק הורגים את החשוד אלא גם הרבה חפים מפשע, ראיתי מקרים שהם מורידים שטח של 2 בניינים בשביל לוודא הריגה.

מקרים? ברבים? היה מקרה אחד כזה, חיסולו של שחאדה. הצלחת למצוא עוד מקרה כזה?

נו?

אגב, מאז "הרגיעה", לצה"ל אסור לירות על חוליות משגרי קסאם. רק בשבועות האחרונים ניתן אישור לירות, וגם אז אם תופסים את החוליה ממש לפני או תוך כדי השיגור, כלומר כמעט אף פעם לא.

הסיוע הזה לא הולך לילדים הרעבים שם אלא לאירגוני טרור/ממשלה, הדבר האחרון שהכפת להם זה האזרחים, תראה מה הם עושים עכשיו, תראה

כמה אנשים חפים מפשע נהרגים במלחמות ה"יש לי גדול יותר" שלהם.

ואנחנו אשמים בזה בגלל ש... ? אם הממשלה שלהם אשמה בעוני שלהם (וזה נכון ומדוייק), למה אתה מאשים את הממשלה שלנו?

לגבי המשגרים, אתה רוצה לנחש מי הקים אותם? נכון מאוד אותם האנשים ששולטים שם ונהנים מהמצב הזה.

אני יכול לומר לך מי: אש"פ, החמאס, הג'יהאד האיסלאמי וכל אירגון קיקיוני שיש לו יותר משלושה חברים ברצועה.

האחראים למצב הזה הם המנהיגים שלהם וצה"ל. אבל לדעתי רוב האשמה היא על הממשלה של בגלל שגם היא נהנת מהמצב הזה:

נו, באמת. ואיך בדיוק הממשלה שלנו אמורה לשנות את זה?

נכון, כולם רואים איך אין ביקורת על אוזלת היד של הממשלה במלחמתה במשגרי הקסאמים מעזה ובמשגרי הקטיושות מלבנון. ::)

אם היא באמת הייתה רוצה להזיז דברים היא הייתה מהר מאוד חוזרת לגבולות 67 בונה גדר גדולה על גבולות 67,

למה דווקא גבולות 67? מה רע בגבולות 47, שהם בעצם הגבול של לפי החוק הבינלאומי? ומה עם גבולות ועדת פיל?

מקדמת הקמה של מדינה, וצהירה שכל טיל שנורה זה הכרזת מלחמה וישראל לא תהסס למחוק את כל האיזור.

צמא דם שכמוך. הרי ברור שיהיה מישהו שישגר טיל, אחרי שעה, יום חודש או שנה. ואם לא יהיה פלשתינאי שכזה, בטח יהיה איזה גורם חיצוני (חיזבאללה, סוריה, איראן, אל קעידה) שישמח לעשות את זה בשבילם. התוכנית שלך מחייבת מחיקה של כל האזור. אז למה לבזבז מאות מיליארדי שקלים לנסיגה שממילא לא תפתור כלום?

אולי זה פתרון קצת אכזרי אבל הנקודה שלי זה שממשלת לא עושה כלום כי היא גם מרוויחה מהמצב הזה בדיוק כמו חמאס (הממשלה שלהם).

בגלל זה יש לנו חלק מאוד גדול במצב הזה.

וזה נכון גם לממשלות הליכוד, גם לממשלות העבודה וגם לקדימה? ::)

אני ממליץ לך לפתוח ספר היסטוריה מדי פעם, המדינה הזאת קמה בעזרת טרור והתנחלות.

שקר גס.

וזה גם בכלל לא קשור לקטע לו הגבת, אבל זה כבר בינך ובין MOBY69.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני מנסה להגיד שצריך לעשות הפרדה בין אנשים אתה לא יכול להכליל עם שלם.

ואם כבר אז גם אנחנו כולנו מטומטמים שדופקים את עצמנו, אתה לא מאמין לי? תראה את שר הביטחון שלנו,

הבנאדם צחק לכולם בפנים ועושה ים של כסף על הטיפשות של כולנו, שמעתי שלשרת חינוך הקודמת שלנו לא היה בגרות, אז מי מטומטם עכשיו?

הנשיא שלנו סוטה מין עם בעיות נפשיות, ראש הממשלה שלנו נמצא תחת חקירה וגם הקודם היה תחת חקירה, אז מי מטומטם עכשיו?

אתה יכול לעשות הפרדה בין ערבי "חף מפשע" לטרוריסט?

לא?

אז מה אנחנו צריכים לעשות בינתיים עד שהמדע יצליח לפתח גלאי מחבלים?

לשבת בשקט ולקבל את הקסאמים במתנות משמים?

ומה אתה רוצה ממני עם ה"מנהיגים" שהעם הזה בוחר?

אני שונא את ליבנת, פרץ אידיוט וזה ידוע, שומלרט באמת שלא יותר טוב ממנו, קצב בתור נשיא גם ככה לא עושה שום דבר... מה הפואנטה?

בקיצור הנקודה שלי שרוב האנשים הם טיפשים (במיוחד כשהם רעבים) ויש אנשים שמנצלים את זה לטובתם על ידי כל מני טכניקות מגניבות,

כמו לדוגמה הפצה של שנאה, שנאה שנשלטת על ידי אותם אנשים, דוגמה מצויינת לזה באה מהאיסלם הקיצוני או מהנצרות של פעם או מהימין

הקיצוני בישראל.

שוב, למה זה אמור לעניין לי את התחת שהם רעבים?

מה, גרמה לזה?

זה בעייה שלהם- ואין שום סיבה שאנחנו צריכים להענש אל הטימטום שלהם.

ו"הימין הקיצוני" מה בדיוק עושה כדי "להפיץ את השינאה"?

ומה השמאל הקיצוני עושה אם לא מפיץ שינאה לישראלים?

לגבי כסף, הם לא מקבלים שום כסף! הממשלה שלהם מקבלת כסף, והכסף הזה ממן פיגועים ושטיפת מוח.

בדיוק כמו שהמיסים שלי מתבזבזים על טילים פגזים, בניה ותחזוקה של התנחלויות וכו'

שוב, אם עדיין אתה לא קולט:

מה זה מעניין אותי מה הממשלה שלהם עושה?

זה הממשלה שלהם- שיעשו מרד וישימו סוף לשחיתות.

הם לא עושים את זה?

זבש"מ- מצידי שכולם ימותו אם אין להם את השכל להישאר בחיים.

אין שום סיבה לזה שישראלים יפגעו בגללם.

ואתה מאשים את המדינה במצב שבו אנחנו צריכים לממן נשק? אתה ממש הוזה...

אתה יכול לחושב על משהו אחר שצריך להשקיע בו את הכסף?- ולא, מימון פלסטינאים זה בהחלט לא אופציה.

לגבי מה מנע מהם לבנות עיר יפה עם ביניינים גבוהים, אני חושב שזה קשור לזה שלצה"ל יש מנהג להוריד חצי שכונה מהאויר כשהם

חושדים שיש סבירות שמישהו מבקש נמצא באיזור. וחוץ מזה ראית פעם מה נשאר אחרי "מבצע שגרתי" ברצועה?

אני לא יודע מה איתך אבל אם כל יומיים טנק מרכבה או דחפור של צהל היה הורס לי את הבית כי הוא מפריע להם אני לא

לצה"ל יש מינהג?!

זה כבר סתם משפט מטומטם!

אתה חושב שאנחנו עושים את זה כי זה כיף?!

אנחנו עושים את זה רק בגלל שאם לא נעשה את זה הערבים יעשו את זה לנו.

הפסקנו עם ההפצצות והחיסולים- ומה קיבלנו?

פיגוע וקסאמים!

כל פעם שאנחנו נותנים להם שקט הם נותנים לנו ז בפנים.

ועם מספר הפעמים שזה קורה, אפשר לחשוב שאנחנו נהנים מזה...

אגב, אתה יודע מה זה "מבצע שיגרתי"?

רמז- זה לא להוציא את הכלב של רוה"מ לטיול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתי אופציות: 1) שיבנו אותו קטן ומכוער

2) שיבנו אותו בכיוון הקרקע

"מי ינצח במלחמה בעזה"

הפאואר ריינג'רס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק מאז 2001. וזה, כמובן, סתם כי התחשק לנו לדפוק אותם, נכון? אגב, אם יש מצור יבשתי, איך כל כך הרבה מצליח להגיע לרצועה?

6 שנים זה לא "רק", זה מספיק זמן בשביל למוטט כלכלה יציבה. זה לא משנה גם אם המצור הוא מוצדק או לא, העובדה

שהוא שם פוגעת בכלכלה ויוצרת תנאים של עוני, על זה אני חושב שדיברנו...

נשק בא בהברחות של אירגוני טרור, מנהרות וכו' סחורה לא נכנסת ולא יוצאת ככה, אולי רק סמים ועבדים... אבל אני מדבר על סחורה לגיטימית.

כבר מזמן לא היה דבר שכזה. וכשהיה, זה כמובן כי סתם מתחשק לנו להוריד כמה ערבושים, נכון?

אתה צודק אבל הייתה תקופה די ארוכה שזה היה ככה, אני אישית חושב שזאת סך הכל נקמה, למנוע טרור על ידי חיסילים זה כמו להציל

סירה טובעת עם קונדום. אבל זה לא משנה כרגע, ניסיתי להגיד שכשצבע זר נכנס לך לערים מתי שבא לו, זה לא נקרא אזור בשליטתך.

מקרים? ברבים? היה מקרה אחד כזה, חיסולו של שחאדה. הצלחת למצוא עוד מקרה כזה?

אני אישית ראיתי של 2 מקרים שבהם צה"ל או פישל בחיסול או רצה לוודא מוות וקרו דברים לא יפים כמו פגיעה בכמה בניני

מגורים, ראיתי גם לא מעט מקרים שבהם השתמשו ביותר מדי חומר נפץ וחפים מפשע נהרגו, בעצם כמעט כל חיסול נהרגים חפים מפשע.

כי אחרי הכל זה אזור מאוד מאוד צפוף, ואתה כמובן לא חייב להאמין לי אף אחד לא משלם לי לנסות לשכנע אותך...

ואנחנו אשמים בזה בגלל ש... ? אם הממשלה שלהם אשמה בעוני שלהם (וזה נכון ומדוייק), למה אתה מאשים את הממשלה שלנו?

לא אמרתי שרק הממשלה שלנו אשמה, אנחנו חיים בעולם מאוד דינאמי ומורכב אף פעם אין רק גורם אחד שמשפיע על

מערכת מורכבת, אני מנסה להגיד שלדעתי יש מספר גורמים שנהנים מהמצב הזה 2 מהם משחקים תפקיד מאוד מרכזי הראשון

הוא הממשל שלהם והשני הוא שלנו.

אני יכול לומר לך מי: אש"פ, החמאס, הג'יהאד האיסלאמי וכל אירגון קיקיוני שיש לו יותר משלושה חברים ברצועה.

נכון מאוד.

הג'יהאד האיסלאמי - ה proxy של סוריה ואירן.

החמאס - הממשלה.

אש"ף - זה נראה לי הפתח והם בתחרות עם החמאס על שליטה, אבל לא נראה לי שהם גם שולחים קאסמים, הם עסוקים בלשרוד.

וכל האירגונים הקטנים זה proxy של האירגונים הגדולים...

נו, באמת. ואיך בדיוק הממשלה שלנו אמורה לשנות את זה?

לדעתי שיטת המקל והגזר...

נכון, כולם רואים איך אין ביקורת על אוזלת היד של הממשלה במלחמתה במשגרי הקסאמים מעזה ובמשגרי הקטיושות מלבנון. ::)

לא בדיוק, התכוונתי לדברים פנימיים.

צמא דם שכמוך. הרי ברור שיהיה מישהו שישגר טיל, אחרי שעה, יום חודש או שנה. ואם לא יהיה פלשתינאי שכזה, בטח יהיה איזה גורם חיצוני (חיזבאללה, סוריה, איראן, אל קעידה) שישמח לעשות את זה בשבילם. התוכנית שלך מחייבת מחיקה של כל האזור. אז למה לבזבז מאות מיליארדי שקלים לנסיגה שממילא לא תפתור כלום?

לא, התכוונתי להתחיל במחיקה של האיזור, כמו שישראל עשתה בלבנון רק קטן יותר.

יכול להיות שאני מאוד טועה לגבי המחיקה, אבל צריך מנגנון מקל וגזר, או לחילופין ממשלה

יציבה וכוח בינלאומי. ראיתי כבר סכסוכים הרבה יותר רציניים נפתרים, הממשלה פשוט לא מנסה כי זה לא משתלם לה.

וזה נכון גם לממשלות הליכוד, גם לממשלות העבודה וגם לקדימה? ::)

היום כן, הם מוכרים לך propaganda זולה שאנשים טיפשים קונים ואז נבחרים ומחלקים את המשאבים לחברים שלהם, קח לדוגמה

את קדימה, זה היה פשוט רעיון גאוני אף אחד לא יודע מי הם אין בינהם הסכמה אפילו על נושאים בסיסיים, אבל מה? השם שלהם נשמע

מגניב ויש להם תשדיר מושקע, ככה הם נבחרו.

שקר גס.

הלח"י היו ארגון טרור לכל דבר ונראה לי גם אצ"ל אבל אני לא בטוח.

אתה יכול לעשות הפרדה בין ערבי "חף מפשע" לטרוריסט?

לא?

אז מה אנחנו צריכים לעשות בינתיים עד שהמדע יצליח לפתח גלאי מחבלים?

לשבת בשקט ולקבל את הקסאמים במתנות משמים?

אתה יכול לעשות הפרדה בין יהודי קמצן ליהודי רגיל?

לא?

אז מה אנחנו צריכים לעשות בינתיים עד שהמדע יצליח לפתח גלאי קמצנים?

בוא נשלח את כולם למשרפות וזהו.

נשמע לך גזעני במקרה?

ומה אתה רוצה ממני עם ה"מנהיגים" שהעם הזה בוחר?

אני שונא את ליבנת, פרץ אידיוט וזה ידוע, שומלרט באמת שלא יותר טוב ממנו, קצב בתור נשיא גם ככה לא עושה שום דבר... מה הפואנטה?

אם אתה לא מוכן לקחת אחריות מלאה על המעשים של המנהיגים שלך איך אתה מצפה מאחרים לעשות את זה?

שוב, למה זה אמור לעניין לי את התחת שהם רעבים?

מה, גרמה לזה?

אני מאוד מקווה שלא התכוונת למה שאמרת... כנראה היו לך חיים טובים מדי, רק חרא מפונק יגיד דבר כזה.

וכן לישראל יש חלק בזה, וגם אם לא זה לא משנה.

ו"הימין הקיצוני" מה בדיוק עושה כדי "להפיץ את השינאה"?

שום דבר!

וזאת רק דוגמה אחת.

ומה השמאל הקיצוני עושה אם לא מפיץ שינאה לישראלים?

תרגע, אף אחד לא מתייחס אליהם ברצינות, וחוץ מזה הם אולי טיפשים אבל לפחות הם לא מתעללים

באנשים תממים (בגיבוי הצבא).

שוב, אם עדיין אתה לא קולט:

מה זה מעניין אותי מה הממשלה שלהם עושה?

זה הממשלה שלהם- שיעשו מרד וישימו סוף לשחיתות.

הם לא עושים את זה?

זבש"מ- מצידי שכולם ימותו אם אין להם את השכל להישאר בחיים.

אין שום סיבה לזה שישראלים יפגעו בגללם.

רגע, אם זה כל כך קל, אז למה אתה לא עושה מרד?

אתה גם לא אוהב את המנהיגים פה וגם רוב האנשים, אז יאללה למי אתה מחכה?

בקיצור עזוב, אתה גזען מלא בשנאה ואין לי כוח לבזבז הפסקות קפה לנסות להסביר לך משהו בסיסי

כמו למה זה לא בסדר לעשות הכללות מפגרות כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לעשות הפרדה בין יהודי קמצן ליהודי רגיל?

לא?

אז מה אנחנו צריכים לעשות בינתיים עד שהמדע יצליח לפתח גלאי קמצנים?

בוא נשלח את כולם למשרפות וזהו.

נשמע לך גזעני במקרה?

תגיד מה אתה מטומטם?

אתה משווה קמצנות לרצח? :s07:

אם אתה לא מסוגל לעשות את ההבחנה הדקה הזו (או בין מספר מחבלים יהודיים לבין עשרות פעילי שמאל שמסכנים בכול יום מאות חיילי ישראלים, או בין זה שיש הבדל בין עם "רעב" שרוצה לרצוח אותך לבין אזרח במדינה שלך שלא מקבל קיצבה בגלל שהיא הולכת למניעת הרצח של העם ה"רעב", או בין דיקטטורה לדמוקרטיה) אני לא רואה טעם להמשיך בדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

6 שנים זה לא "רק", זה מספיק זמן בשביל למוטט כלכלה יציבה. זה לא משנה גם אם המצור הוא מוצדק או לא, העובדה

שהוא שם פוגעת בכלכלה ויוצרת תנאים של עוני, על זה אני חושב שדיברנו...

"אנחנו" אומר רק מי שיש לו תולעים ;D. אתה דיברת על זה, לא אני. מ- 1994 ועד 2001 לא היה מצור. טרור היה? היה. שיקום למחנות הפליטים בעזה היה? לא היה. מסקנה: המצור על רצועת עזה והמצב הכלכלי בה אינו הגורם לטרור. ככה זה במציאות, הסיבה נוטה לבוא לפני התוצאה.

נשק בא בהברחות של אירגוני טרור, מנהרות וכו' סחורה לא נכנסת ולא יוצאת ככה, אולי רק סמים ועבדים... אבל אני מדבר על סחורה לגיטימית.

נו, באמת. הרי סחורות נכנסות ויוצאות מרצועת עזה כל הזמן דרך מעברי הגבול, למעט כשהם נסגרים כשיש התרעות על פיגועים דרכם. נא להתייחס לעובדות.

אתה צודק אבל הייתה תקופה די ארוכה שזה היה ככה, אני אישית חושב שזאת סך הכל נקמה, למנוע טרור על ידי חיסילים זה כמו להציל

סירה טובעת עם קונדום.

משום מה החמאס חושב אחרת. אחרי שרוב המנהיגות הבכירה של החמאס חוסלה, הם התחננו להפסקת אש. כנראה שזה בכל זאת עובד. אבל אלו עובדות, אז אל תיתן להן להפריע לך.

אבל זה לא משנה כרגע, ניסיתי להגיד שכשצבע זר נכנס לך לערים מתי שבא לו, זה לא נקרא אזור בשליטתך.

נו, באמת. עד כמה שאני זוכר, הפעם הראשונה בה צה"ל נכנס לערים בעזה מאז הסכמי אוסלו היה ב- 2005, במבצע "קשת בענן". איך זה גרם לכל הטרור שבא לפני כן? עוזר כששומרים על קשר עם המציאות.

אני אישית ראיתי תמונות של 2 מקרים שבהם צה"ל או פישל בחיסול או רצה לוודא מוות וקרו דברים לא יפים כמו פגיעה בכמה בניני

מגורים, ראיתי גם לא מעט מקרים שבהם השתמשו ביותר מדי חומר נפץ וחפים מפשע נהרגו, בעצם כמעט כל חיסול נהרגים חפים מפשע.

כי אחרי הכל זה אזור מאוד מאוד צפוף, ואתה כמובן לא חייב להאמין לי אף אחד לא משלם לי לנסות לשכנע אותך...

זה לא מה שכתבת. עכשיו אתה מתכחש גם להודעות שלך? אתה טענת שצה"ל מוריד בניינים מהאוויר כדי לוודא הריגה. Put your money where your mouth is ותן לפחות שני מקרים כאלו. שם המטרה לחיסול או התאריך בו זה בוצע. נו? הצלחת? לא? מעניין למה.

אתה לא מתווכח עם מישהו שכל הידע האקטואלי שלו בא מארץ נהדרת.

לא אמרתי שרק הממשלה שלנו אשמה, אנחנו חיים בעולם מאוד דינאמי ומורכב אף פעם אין רק גורם אחד שמשפיע על

מערכת מורכבת, אני מנסה להגיד שלדעתי יש מספר גורמים שנהנים מהמצב הזה 2 מהם משחקים תפקיד מאוד מרכזי הראשון

הוא הממשל שלהם והשני הוא שלנו.

אמרת שהממשלה שלנו היא האשמה העיקרית. אז אמרת. אבל להוכיח את זה, זה לא עשית.

הטענה שלך היתה: ממשלת ישראל מרוויחה -> ממשלת ישראל אחראית.

שתי בעיות יש עם הטיעון הזה. ראשית, לא הראית שממשלת ישראל באמת מרוויחה משהו מהשתוללות הטרור הפלשתינאי. שנית, ממתי כל מי שמרוויח ממצב מסויים אחראי לו? פרס היה המרוויח היחיד מרצח רבין, האם הוא אחראי לרצח?

נכון מאוד.

הג'יהאד האיסלאמי - ה proxy של סוריה ואירן.

מקבל סיוע, לא שליח. אבל לא משנה, על אי דיוק כזה נסלח לך, כי תיכף באים גדולים יותר.

החמאס - הממשלה.

רק מתחילת 2006. הזיכרון שלך לא מגיע רחוק יותר?

אש"ף - זה נראה לי הפתח והם בתחרות עם החמאס על שליטה, אבל לא נראה לי שהם גם שולחים קאסמים, הם עסוקים בלשרוד.

וכל האירגונים הקטנים זה proxy של האירגונים הגדולים...

לא נראה לך? תרשה לי להמליץ לך על ביקור אצל אופטומטריסט להתאמת משקפיים. שתי שניות בגוגל העלו את זה, למשל, ובקלות אפשר להביא עוד. גדודי חללי אל אקצה היא הזרוע הצבאית של פתח, שהוא האירגון הגדול ביותר באש"פ. אגב, לא רק שהם משגרים קסאמים, הם גם משגרים מתאבדים.

לדעתי שיטת המקל והגזר...

ולא שיטת הבננה והפיתה? עכשיו הכל ברור. איך לא חשבנו על זה קודם?

לא בדיוק, התכוונתי לדברים פנימיים.

ואללה צודק. עובדה, אף אחד לא שם לב לכך שראש הממשלה חשוד בשחיתות.

לא, התכוונתי להתחיל במחיקה של האיזור, כמו שישראל עשתה בלבנון רק קטן יותר.

אין לי מושג על מה אתה מדבר. כמו בלבנון רק קטן יותר? ראינו כמה עזר מה שעשינו בלבנון, אז שפחות מזה יהיה יעיל? ושוב, מאחר שברור לכל (חוץ ממך) שיהיו טילים גם אחרי נסיגה לגבולות 67 ומאחר שלטענתך פעולות כפי שאתה מציע מעודדות טרור, מה בעצם הפתרון שלך?

יכול להיות שאני מאוד טועה לגבי המחיקה, אבל צריך מנגנון מקל וגזר, או לחילופין ממשלה

יציבה וכוח בינלאומי. ראיתי כבר סכסוכים הרבה יותר רציניים נפתרים, הממשלה פשוט לא מנסה כי זה לא משתלם לה.

בולשיט. אז מה בדיוק קרה כאן מ- 1994 ועד עכשיו? השמאל לא ניסה והימין לא ניסה? כולם רק עשו כאילו? יש הסבר הרבה יותר פשוט והגיוני: הסיכסוך לא נפתר כי הערבים לא רוצים שהוא יפתר. רואה? לא צריך כל מיני קונספירציות, רק לוותר על ההנחה שהערבים תאבי שלום, שבבירור הוכחה כשגוייה - רק תראה מה הם עושים זה לזה.

היום כן, הם מוכרים לך propaganda זולה שאנשים טיפשים קונים ואז נבחרים ומחלקים את המשאבים לחברים שלהם, קח לדוגמה

את קדימה, זה היה פשוט רעיון גאוני אף אחד לא יודע מי הם אין בינהם הסכמה אפילו על נושאים בסיסיים, אבל מה? השם שלהם נשמע

מגניב ויש להם תשדיר מושקע, ככה הם נבחרו.

אחד מאיתנו באמת בולע תעמולה זולה, אבל זה לא אני.

הלח"י היו ארגון טרור לכל דבר ונראה לי גם אצ"ל אבל אני לא בטוח.

כל קשר בין הדברים שלך למציאות הוא מקרי בהחלט. לא היתה פעולה אחת של האצ"ל או הלח"י כנגד הבריטים שתואמת להגדרה המקובלת של פעולת טרור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...