קניית נגן מחו"ל תקציב עד 300$ - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית נגן מחו"ל תקציב עד 300$

Providel

Recommended Posts

קודם כל אני לא הכי בטוח שאני קונה אבל אני רוצה שתהיה לי לפחות אפשרות.

יש לי את הנגן Iaudio X5L עם 30 ג'יגה והכל טוב ויפה אבל... אח שלי הוא זה שבעיקר לוקח אותו

ובגלל שהוא מבוגר ממני אז מותר לו לקחת (ככה אמא אומרת). אז בגלל זה חשבתי שאולי כדאי שאני יקנה לעצמי גם נגן כלשהוא.

כבר הרבה זמן אני חושב על ה-ZVM אבל חשבתי שאולי כדאי לקנות PSP.

קודם יש לי כמה שאלות:

1) מה כל כך מיוחד ב-PSP? (אני לא יודע עליו כלום, לא יודע אם הוא משמיע שירים או , כל מה שאני יודע זה שזה מריץ משחקים)

2) כמה ה-PSP יעלה בחו"ל וכמה יעלה ה-ZVM?

3)כדאי לקנות נגנים בחו"ל או עדיף בארץ?

4)מה לגבי האחריות? זה אחריות בילאומית או משהו אחר?

תקציב 300$

ואם זה חשוב אני יעצור בשלוש מדינות: צרפת ברזיל וצ'ילה התחנה האחרונה שם אני יהיה 20 ימים.

נ.ב.

זה נורא חשוב שתענו מהר כי אני טס ביום חמישי! אני יודע שזה בהתראה קצרה אבל מה לעשות..

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

1- מה שמיוחד בו זה שהוא עושה בערך הכל, וכרגע הוא הקונסולה הניידת עם הגרפיקה הכי טובה בשוק.

הוא מריץ משחקים, סרטים, , אפשר לגלוש דרכו באינטרנט, לשחק במולטיפלייר, ועוד.

אבל- המוזיקה בו באיכות בינונית מאוד, והווליום חלש. ובנוסף, הוא גדול מאוד, והזיכרון הוא בכרטיסי MS Pro Duo. לא מומלץ כנגן מוזיקה/סרטים, ואני בעצמי בעל PSP.

2- שניהם בסביבות ה 200 דולר בארה"ב, או 189 יורו ל ZVM בצרפת, ו 220 ל PSP. לא יודע לגבי ברזיל וצ'ילה.

3- כדאי בארה"ב, לא באירופה.

4- לא, אין אחריות אם קונים בחול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1- מה שמיוחד בו זה שהוא עושה בערך הכל, וכרגע הוא הקונסולה הניידת עם הגרפיקה הכי טובה בשוק.

הוא מריץ משחקים, סרטים, מוזיקה, אפשר לגלוש דרכו באינטרנט, לשחק במולטיפלייר, ועוד.

אבל- המוזיקה בו באיכות בינונית מאוד, והווליום חלש. ובנוסף, הוא גדול מאוד, והזיכרון הוא בכרטיסי MS Pro Duo. לא מומלץ כנגן מוזיקה/סרטים, ואני בעצמי בעל PSP.

2- שניהם בסביבות ה 200 דולר בארה"ב, או 189 יורו ל ZVM בצרפת, ו 220 ל PSP. לא יודע לגבי ברזיל וצ'ילה.

3- כדאי בארה"ב, לא באירופה.

4- לא, אין אחריות אם קונים בחול.

פשששששששששש

תודה על התשובה המהירה!

טוב על פי דבריך אני מבין שה-PSP דווקא ממש טוב.. מה שאני לא מבין זה מה שאמרת לגבי הזיכרון, למה אתה מתכוון שזה בכרטיסי MS PRO DUO?

כמה האיכות לא טובה? ממש או שזה בסדר כזה?

אותו דבר לגבי הווליום זה ממש חלש או בסדר?

תודה רבה!!

נ.ב.

אני לא יהיה בארצות הברית.

רק אירופה ודרום אמריקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשששששששששש

תודה על התשובה המהירה!

טוב על פי דבריך אני מבין שה-PSP דווקא ממש טוב.. מה שאני לא מבין זה מה שאמרת לגבי הזיכרון, למה אתה מתכוון שזה בכרטיסי MS PRO DUO?

כמה האיכות מוזיקה לא טובה? ממש או שזה בסדר כזה?

אותו דבר לגבי הווליום זה ממש חלש או בסדר?

סוג כרטיס הזיכרון שהPSP תומך בו הוא PRO DUO, והוא נחשב ליקר ביחס לסוגי כרטי אחרים.

איכות המוזיקה בינונית מאוד וחלשה, בתור אחד שיש לו גם כן PSP וZVP (אחיו הקטן של הZVM). איוכת וידיאו מצויינת, אבל הזיכרון היקר והקטן לא מאפשר להפוך אות לנגן סרטים.

אמרו כאן, שסוני מעניקה את האינטרנט בחינם - טעות. אין מחיר לגלישה בWIFI, זה לא מעניקה לנו זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהא אז זה אומר שבשביל להחזיק ב-PSP צריך לקנות לו הרבה כרטיסי כאלה?

ובקשר למשחקים, חייבים לקנות אותם או שאפשר להוריד מהמחשב ולהעביר אליו?

שמעתי של-PSP יש זה נכון? והאם זה טוב ואיכותי? והאם יש ל-ZVM?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהא אז זה אומר שבשביל להחזיק ב-PSP צריך לקנות לו הרבה כרטיסי כאלה?

ובקשר למשחקים, חייבים לקנות אותם או שאפשר להוריד מהמחשב ולהעביר אליו?

שמעתי של-PSP יש רמקול זה נכון? והאם זה רמקול טוב ואיכותי? והאם יש רמקול ל-ZVM?

הכרטיס הכי גדול שיצא בקרוב הוא בנפח 8 ג'יגה (הוא יעלה הרבה מאוד כסף). כרגע מחירי ה4 ג'יגה (כ-400 ש"ח) יורדים בעקבות יציאת ה8 ג'יגה בקרוב (כנראה).

יש דרכים לפרוץ PSP ולהוריד אליו משחקים, אני לא אפרט.

לPSP אכן יש , אבל הוא מספיק למשחקים בלבד, הוא לא חזק כל כך ולא איכותי. לZVM אין .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איף זה יהיה ממש זוועה לקנות כל פעם משחקים..

יש איזה שהוא נגן שכן יש לו רמקול? כמו לפלאפונים כזה.

האם יש איזה נגן חדש שאמור לצאת בקרוב? שאני לא יקנה סתם משהו ואחר כך יהיה משהו יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לMEIZU M6 יש , תערוך חיפוש כדי למצוא את הנגן. נגן מצויין, אבל רק 4 ג'יגה אם זה מפריע לך (הרמקול לא עוצמתי).

כמעט כל אחד פרוץ את הPSP שלו, אני יכול לתת לך אתר בפרטי אם תרצה.

לכל נגני הPMP יש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לא משנה שיניתי את דעתי! אני רוצה נגן MP3 כמו ה- M6 רק עם 15 ג'יגה לפחות

יש דבר כזה? אין לי כוח לנגן גדול, אני רוצה נגן קומפקטי כדי לשמוע שירים ואולי איזה קליפ קטן.

אז מה שאני רוצה זה נגן קומפקטי עם הרבה ג'יגה חזקה ואפשרות לקליפים (לא חובה)

בבקשה תעזרו לי ותענו מהר אני טס עוד יומיים!!!

תודההההה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע מידת הנפח הגבוהה ביותר לנגני פלאש היא 8 ג'יגה לנגנים טובים, ובעתיד יצאו גם עם 16 ג'יגה (בקרוב).

ככה שנגן קומפקטי במיוחד לא תקבל במידת נפח כזאת. יש אפשרות לנגן כמו הZVM, או שאם ברצונך לנגן (PMP), יש את הנגנים של ארכוס (איכות שמע לא גבוהה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע מידת הנפח הגבוהה ביותר לנגני פלאש היא 8 ג'יגה לנגנים טובים, ובעתיד יצאו גם עם 16 ג'יגה (בקרוב).

ככה שנגן קומפקטי במיוחד לא תקבל במידת נפח כזאת. יש אפשרות לנגן כמו הZVM, או שאם ברצונך לנגן (PMP), יש את הנגנים של ארכוס (איכות שמע לא גבוהה).

זה קצת מבאס אבל גם בנגנים שהם HD אין יותר מ-8 ג'יגה?

ומתי זה בעתיד יצא עם ה-16 ג'יגה?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...