חנויות מחשבים שכדאי להתרחק מהן. (נא לציין גם למה! לא סתם להשמיץ*) - עמוד 22 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חנויות מחשבים שכדאי להתרחק מהן. (נא לציין גם למה! לא סתם להשמיץ*)

mute

Recommended Posts

• תגובות 402
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

להתרחק מפנדה מחשבים!!! שירות אחד הגרועים!!

כרטיס מסך 1500 שקל הלך לפח בגללם... נתתי להם לתיקון לפני יותר מ8 חודשים ועדיין לא קיבלתי כלום ... כבר עזבתי את זה

אם נתת להם כרטיס מסך, לא החזירו לך, ופשוט עזבת את זה-

אתה האידיוט פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להתרחק מפנדה מחשבים!!! שירות אחד הגרועים!!

כרטיס מסך 1500 שקל הלך לפח בגללם... נתתי להם לתיקון לפני יותר מ8 חודשים ועדיין לא קיבלתי כלום ... כבר עזבתי את זה

ספר את הסיפור במלואו! אם זה המצב באמת אז אתה לא צריך לעזוב את זה! לדעתי תבקש את כספף חזרה! דבר עם מנהל שירות הלקוחות ולא עם החנות. המנהל כבר ידבר עם החנות והם יגיעו להסדר איתך.

מקסימום כלום לא עוזר... תמיד תוכל לקנות קצת דלק וקופסת גפרורים

:angryfire: :jump1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו מכיר את החנות MDS (או "אלירן מחשבים") בנשר? הכרתי את החנות לפני כמה שנים כשהם היו בצ'קפוסט, היתה חנות אמינה מאוד ומומלצת, אבל מאז שעברה לנשר לא שומעים שום ביקורת לגביה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שניסיתי "לחפור" בכל העמודים כדי לחפש מידע על חנויות מסויימות, אני חייב לשאול:

אני רוצה לקנות מחשב חדש, ומאוד מתלבט מאיפה לקנות (מחשב שיעלה לא זול, כ-9000 שקל).

מהחנויות שאני מתלבט:

מקסימוס - נראים מאוד רציניים ומקצועיים, רק המחירים לא זולים.

פלונטר - שמעתי שהם מקצועיים, רק שהאתר המחורבן והלא מובן שלהם מאוד מוריד את החשק. מחירים טובים.

באג - שירות ואחריות טובים, מחירים צורמים.

מישהו יכול לעזור לי להחליט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שניסיתי "לחפור" בכל העמודים כדי לחפש מידע על חנויות מסויימות, אני חייב לשאול:

אני רוצה לקנות מחשב חדש, ומאוד מתלבט מאיפה לקנות (מחשב שיעלה לא זול, כ-9000 שקל).

מהחנויות שאני מתלבט:

מקסימוס - נראים מאוד רציניים ומקצועיים, רק המחירים לא זולים.

פלונטר - שמעתי שהם מקצועיים, רק שהאתר המחורבן והלא מובן שלהם מאוד מוריד את החשק. מחירים טובים.

באג - שירות ואחריות טובים, מחירים צורמים.

מישהו יכול לעזור לי להחליט?

www.skypc.co.il

www.noacomp.co.il

www.iqpc.co.il

^ שלושת אלה מעולים, נועה יש שמה מחירים טובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...