חנויות מחשבים שכדאי להתרחק מהן. (נא לציין גם למה! לא סתם להשמיץ*) - עמוד 23 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חנויות מחשבים שכדאי להתרחק מהן. (נא לציין גם למה! לא סתם להשמיץ*)

mute

Recommended Posts

מישהו מכיר את החנות MDS (או "אלירן מחשבים") בנשר? הכרתי את החנות לפני כמה שנים כשהם היו בצ'קפוסט, היתה חנות אמינה מאוד ומומלצת, אבל מאז שעברה לנשר לא שומעים שום ביקורת לגביה.

לא ממליץ על אלירן מחשבים,

בעבר קניתי שם 486 ומההתחלה היו בעיות עם החלקים ועם האחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 402
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לרחובותים והסביבה, אני ממליץ על "חידוש במחשבים" ברחובות.

בעל החנות, יונתן, בחור מדהים. פשוט אין מילים. אני קניתי ממנו מחשבים ברציפות כבר 20 שנה (לא מגזים), וגם שלחתי אליו את כל החברים/משפחה.

הבן-אדם אמין, מקצועי וישר. החנות לא הכי זולה אבל גם לא הכי יקרה, סה"כ שווה אם אתם רוצים לקבל את מה שהזמנתם ושלא ישקרו אתכם. הוא נותן מוצרים מקוריים עם אחריות מקורית, לא מוברחים וכל מיני שטויות כאלה כמו שאתם מקבלים בחנויות הזולות.

על כל תקלה קיבלתי שירות אדיב ומהיר (פעם אחת החליף לי מסך LCD בחדש, בגלל סימנים על המסך שכנראה נגרמו ע"י העוזרת, בלי יותר מדי שאלות)

בקיצור, ממליץ בחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח כן הם אמרו את זה פעם לחבר שלי גם אבל הם התכוונו לATHLON XP לא ידוע לי אם הם מוכרים 64 אם כן אז על כל מעבד 4 PRESCOT יגידו שהוא גם נשרף בתנור? לא כי הם צריכים למכור תחרא הזה אבל שישתקו הם כבר לא יכולים להגיד שום דבר רע על פליטת החום של מעבדי AMD!!! בוקס לעין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם לעוד מישהו חוץ מ- Nirro היה ניסיון עם "חידוש במחשבים" ברחובות? האם יש עוד חנויות מומלצות באזור?

אני מתלבט בין "חידוש במחשבים" שזה קרוב לבית ובין זיגזג שהם רחוקים יחסית. המחיר קצת יותר זול ב"חידוש במחשבים", אבל עדיין יש הצעות יותר זולות כמו...אייבורי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא אוהב את KSP, המחירים זולים במקום אחריות מלאה (למשל משהו שבדר"כ אתה צריך לקבל 3 שנים אחריות תקבל שנתיים או שנה).

אבל בסה"כ חנות סבבה, כל עוד אתה יודע מה אתה רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לכתוב איך התרשמת מהם?

קראתי פה את כל העמודים של האשכול ומדובר על סניפים בתל אביב וגעש ונתניה ....

haifa

תגידו מה שתגידו, אין על KSP במחירים. :bash:

את המפרט בצד קניתי מ- KSP והנה הסיפור שלי.

המחשב כמובן לא היה תקין, ונדרשו שתי חזרות למעבדה.

1. ולוח אם.

2. הארד דיסק.

המחשב נכנס ויצא יום אחרי, בלי וויכוחים ובלי האשמות.

שמעתי סיפורי זוועה אבל סה"כ אני חושב שהם מוגזמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא אוהב את KSP, המחירים זולים במקום אחריות מלאה (למשל משהו שבדר"כ אתה צריך לקבל 3 שנים אחריות תקבל שנתיים או שנה).

אבל בסה"כ חנות סבבה, כל עוד אתה יודע מה אתה רוצה.

זה בסדר אין לי בעיה לדרוש מהם אחריות

אני גם יודע מה אני רוצה פחות או יותר.. חוץ ממארז וספק אני סגור על הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...