חנויות מחשבים שכדאי להתרחק מהן. (נא לציין גם למה! לא סתם להשמיץ*) - עמוד 24 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חנויות מחשבים שכדאי להתרחק מהן. (נא לציין גם למה! לא סתם להשמיץ*)

mute

Recommended Posts

• תגובות 402
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

באופן כללי לא, אבל הם לא מספקים את הזרם על ה-12V שה-LIBERTY מספקים, אני לא אתחיל לחפור פה, בתאכלס ה-NOISETAKER בסדר, אבל הם לא מגיעים לרמה של ה-LIBERTY.

בואו לא נסטה מהנושא? יש הרבה בעיות עם KSP, מישהו מהצוות שעבד שם פעם סיפר לכולנו ש"מנהלי החנות אמרו לנו להקדיש בדיוק 10 דקות ללקוח, ואז פשוט לנפנף אותו"

ועמית, אפילו חברות מוכרות וידועות לפעמים מייצרות ספקים ג'נריים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצם זה שחידוש היא החנות הכי טובה באיזור רחובות לא אומר שהיא כזאת איכותית בגלל שהתחרות לא קשה ;)

גם אני אישית הייתי ממליץ עליהם כי הם בסה"כ סבבה, אבל חשוב לשים לב תמיד שאתם מקבלים את מה שהזמנתם (מנסיון עבר )

אגב ביקורות

מנסיוני את המחשב האחרון קניתי ב LOGICPC ברמת גן , שירות סבבה, מחירים גם לא נוראים אבל עד היום המחשב שלי נתקע בכל משחק רציני (קניתי 6600GT בזמנו שעלה יותר מ 1500....) החליפו לי 5 כרטיסים שונים (זה התחיל בכלל ב ATI ) ועד היום בשביל לחסוך את הכאב בנסיעה לשם אני לא הולך אבל למרות הכל , איכשהו אפשר להגיד שהם בסדר , אני אישית נכוותי ולא אחזור לשם , בהצלחה לאחרים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצחקת אותי חידוש מחשבים החנות הכי טובה ברחובות יש לי אלפי סיפורי אימה לספר לכם עליהם מנסיון נתחיל מכמה...

1. רציתי לקנות כרטיס פשוט לאחי שאלתי את אשתו של בעל החנות כמה עולה אמרה 70 או משהו כזה אמרתי בסדר עכשיו שאלתי אותה אם הוינדוס יזהה את הכרטיס אוטומטי או שצריך דרייבר חיצוני היא גמגמה ואמרה אנחנו מוכרים מאות בשבוע כאלה ואין שום בעיות ... אמרתי לה שזה לא קשור ואני רוצה לדעת לפחות מה הציפ של הכרטיס שוב היא גמגמה והתחילה לצרוח עלי ואמרה לי "אתה לא תתקיל אותיייייייייייייייייי" .. "מי אתה שתתקיל אותי" אמרתי לה מה קרה לך...

אחרי שהיא נרגעה הלכה לשאול את בעלה ...בעלה אמר לה שצריך דרייבר לכרטיס ושהוינדוס לא מזהה אותו.. טוב אמרתי לפחות נקנה מאוורר פשוט של 80 שאלתי אותה כמה עולה הסתכלה עלי במבט ואמרה לי 50 שקל אמרתי לא תודה ויצאתי מהחנות

2.א...מחשב חדש שנקנה מהם ב5 אלף עם צורב BENQ 48

הצורב הזה פשוט לא רצה לצרוב או שהיה מראה כאילו צורב והדיסק יוצא ריק הבאתי להם את המחשב החליפו כונן BENQ אחר שוב אותה בעיה

חזרתי אליהם וביקשתי שיחליפו לי לחברה אחרת אך הם סירבו ואמרו שהם עובדים רק עם BENQ (התייאשתי 5 אלף שקל והצורב לא צורב)

הלכתי קניתי מבאג ב 700 שח

ב. אותו מחשב שנקנה ב 5אלף ואני מדבר על השבוע הראשון ,שהייתי מריץ משחק מסוים המחשב היה נתקע והיו צבעים מוזרים במסך, הבאתי להם את הכרטיס מסך שלי והם בדקו אותו ואמרו לשם שינוי שהוא לא תקין והחליפו לי אחר

ג. אותו מחשב רק כעבור שנתיים הלוח אם היה לי עושה לי בעיות, יום פועל יום אחר לא רוצה לפעול עד שיום אחד הפסיק לפעול לחלוטין ..אמרתי לעצמי הריי יש אחריות ננסה, נלך הבאתי את המחשב אליהם למחרת הם בדקו אותו ואמרו לי שהספק שלי לא תקין והלוח תקין ואני חייב על הבדיקה 90 שח ..הלכתי לחנות צעקתי על בעל החנות אמרתי לו שהלוח לא תקין והספק שלי תקין שהלוח עובד מתי שמתחשק לו לא עזר שום דבר שילמתי כמו פראייר 90 שקל עבד יומיים אחרי זה שוב לא רצה לפעול :( באותו רגע עמדתי לבכות הלכתי וקניתי לוח אחר!!! מחנות אחרת!!! למרות שהלוח היה עדיין באחריות...

ויש עוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהניסיון שלי:

ד - ד מחשבים בחולון - שירות טוב ואדיב, קניתי שם מחשב לפני מס' שנים, והלוח התחמם יותר מידי אז החזרתי להם, והם החליפו לוח (מתברר גם שהם הביאו לי בהתחלה לוח שונה ממה שביקשתי) אבל עדיין הם החליפו תוך מספר קטן של ימים, וגם הביאו רכיבים שביקשתי במיוחד...

נועה מחשבים - רציתי לקנות מהם כרטיס מסך שלא היה להם במלאי, דיברתי איתם לפני שבועיים כבר וביצעתי הזמנה, הם אמרו שתוך שבוע מקסימום זה אצלי, ועדיין לא דיברו איתי מה נסגר עם ההזמנה (בחרתי לשלם במזומן לשליח בגלל זה אני לא מתקשר אליהם, אני מחכה שהם יזמינו מהספק ואז ידברו איתי ואני אבטל, שיבזבזו קצת כסף עם שירות כזה מסריח!!!)

אייבורי - קניתי צורב של NEC אצלהם, והם לא צרב טוב דיסקים, אז החזרתי אליהם והם עשו עדכון לקושחה, חבל שהם לא עשו את זה קודם, הייתי מתייחס אליהם יותר ברצינות... (וכמובן אריזות OEM אז אי אפשר להיות בטוח אם זה מחודש או לא...)

KSP - בינתיים אני נורא מרוצה מהם, קניתי מהם שלא עבד לי טוב בלוח הישן שלי (בגלל חוסר תמיכה בלוח), אז החזרתי להם אותו וקיבלתי זיכוי (נכון שזה זיכוי ולא כסף בחזרה אבל עדיין תכננתי לקנות מהם בהמשך...)

אחר כך קניתי מהם מוצרים שונים, ובעקבות המוטו שלהם שהם נותנים את המחיר ההכי זול בשוק, באתי עם הצעות נמוכות משלהם, ותמיד הם הורידו עוד את המחיר...

השירות שלהם היה אדיב, היה להם זמן בשבילי, אפילו בשביל שאלות שלא קשורות לחנות עצמה...

כמובן עם אחריות עדיין לא יצא לי להתעסק איתם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכלל לא מבין מה נסגר.. יש כאלה שאומרים של KSP יש שירות גרוע ויש כאלה שאומרים שהם אדיבים

אולי תציינו לאייזה סניף אתם מתכוונים????????????????.

ואין פה אף אחד שקנה בסניף רוממה בחיפה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נזהר מאוד.

לא עושה oc ואין וירוסים/ספייורים בגרוש. לא משנה באיזה תוכנה אני סורק.

קניתי משמיר (היום כבר לא קיימים) והמחשב עובד כבר שלוש שנים למעט תקלה שמיהרו לפרמט לי מחיצה בגללה בהארד דיסק (אם הייתי מבין אז יותר הייתי פותר בלי פירמוט). אין בעיות עם או משהו אחר למרות שיש הפסקת חשמל כל שניה ואין לי אל-פסק.

בקיצור אני לא מאמין שתהיה לי בעיה עם החומרה אי-פעם.

אם אני בא עם מפרט מוכן משלי לאייבורי, דורש שירשמו הכל בהזמנה (ולא ידחפו לי ceon כמו שאמרו פה מקודם... :nono:) ויביאו את כל הקופסאות, יש סיבה לא לקנות מהם?

ואם ksp יותר זולים ואני מוכן לקחת לקחת סיכון שאין עם מי לדבר אם משהו נדפק, כדאי לקנות מהם?

חשוב לציין שאני רוצה לקנות מחשב שלם, לא בחלקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מצפה שסניפי KSP שפגעו בלקוחות יהיו גרועים באופן עקבי לכל הלקוחות שלהם, נכון?

אני כן מצפה כי הכל תלוי בסניף ובצוות ואני לא מהלקוחות שבאים להרכיב מפרט בחנות אני כבר יודע מה אני רוצה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכלל לא מבין מה נסגר.. יש כאלה שאומרים של KSP יש שירות גרוע ויש כאלה שאומרים שהם אדיבים

אולי תציינו לאייזה סניף אתם מתכוונים????????????????.

ואין פה אף אחד שקנה בסניף רוממה בחיפה?

הופה ! : ) יש אותי , אז ככה KSP & אייבורי, מוכרות במחירי זנות, בגלל שהם מביאים את זה בכל מיני קומבינות על קומבינות , ובקיצור סוג של חאפרים,

אמנם חאפרים, KSP [ ברוממה & ביאליק & נתניה ] , שירות מעולה .... החכמתי ולמדתי עד משהו במחשבים בזכות הדקה ורבע שעליתי עליהם עם איזו בעיה מפגרת שהטכנאי רק הסתכל ופתר לי תעניין , בכל מקרה, אחלה יחס, מחירים שלא רואים אף חנות בארץ, העניין של ה"החנות הכי זולה בארץ " , נכון , אמנם מצאתי פה ושם מקומות יותר זולים , אבל שקל שתיים ?! לך תתווכח, בכל מקרה ולעניין , KSP & אייבורי, כמה שהם נראים לא רציניים ושרות לא שרות, לפחות אתה יודע שיש לך אבא ודודה ואחות, אם יש בעיות ...

תעשו חיים ! : )

[br]פורסם בתאריך: 28.02.2007 בשעה 19:57:27

amig2: תוספת קטנה, אין שום בעיה לא עם KSP , ולא עם אייבורי [ למרות שאני יודע שלפני 234893829 שנה ] הם היו מאוד בעייתיים . ותאמין לי שב KSP יש לך יופי לאן לחזור, תלוי הכל בגישה שלכם חברים ...

חנות לא לקנות ממנה ?! מרדנית ברמת ישי , אחריות שלהם זה לא אחריות שווה לתחת ... לא מומלץ בכלל ... , אלא אם אתה באים לקנות דברים שבקטנה שעם הזמן ילכו גם ככה, או שהסבירו שהם יצאו מפס יצור תקולים נמוכה [ סידי / צורב - דיוידי ... ] ופלופי ושאר הירקות ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KSP כרשת כללית היא בסדר.

הבעיה היא בכל סניף עצמו.יש סניפים שיש אחלה אנשים שמקשיבים לך ורוצים/מנסים לעזור לך,ויש סניפים(ראשון)שיש שם מוכרים שצועקים על לקוחות,חושבים שאתה חייב להם משהו,ומה לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...