רכישת "מחשב שלם" (כולל הרכבה) - המלצה לגבי חנויות - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישת "מחשב שלם" (כולל הרכבה) - המלצה לגבי חנויות

davidb252

Recommended Posts

שלום,

לאחר שנסגרתי פחות או יותר על המפרט (בעזרתכם האדיבה, כמובן!), אני מחפש המלצה לגבי חנויות אמינות לרכישת המחשב.

קיבלתי כמה הצעות קרובות במחיריהן, ולכן ההכרעה תתקבל על-סמך אמינות החנות ואיכות השירות שהיא מציעה.

לכן, אשמח אם מי מכם שיש לו ניסיון (חיובי או שלילי) עם אחת מהחנויות הבאות, בעיקר לגבי רכישת "מחשב שלם" (כולל הרכבה), ישמיע קולו ויחווה דעתו לגבי אמינות החנות, השירות לאחר הקנייה וכו':

- גאמא מחשבים - ת"א

- iqpc - אשדוד

- זיגזג 2000 - אור יהודה

- אייבורי מחשבים - ר"ג (יש סניפים נוספים)

- צ'יפ מחשבים (Chip) - ראשל"צ

תודה רבה,

דוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למישהו יש ניסיון עם גמא מחשבים (רח' בן יהודה בת"א)?

קניתי מחשב בגמא לפני חודש, אין תלונות. חנות קטנה אבל היום זו לא אינדיקציה.

המוכר, יהודה אם אני לא טועה, עושה רושם של אדם נחמד.

ביקשתי להכין לי מחשב ולהפתעתי הוא היה מוכן באותו היום.

כשהגעתי שאלתי אותו אם יש לו בעיה שאני אפתח שם כדי לאמת מפרט והוא ביקש מלקוחות אחרים להמתין והראה לי כל חלק במחשב מול החשבונית

בקיצור אני לא רוצה להתחייב אבל הייתה לי התנסות מאוד טובה איתם

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח שמותר לדון בזה לפי חוקי הפורום אבל בכל מקרה:

אני מאוד מאוד מאוד ממליץ להתרחק מאייבורי - קניתי שם לפני שלוש שנים והיו לי המון בעיות שאני מוכן לפרט לך בפרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, הייתי באייבורי הבוקר והספיקו לי חמש דקות כדי להבין ששם אני לא קונה, גם אם המחירים שלהם היו זולים ב-50% (והם ממש לא).

בקיצור, נשארנו עם ארבעה מתמודדים. ZIGZAG מקבל הרבה ביקורות טובות אבל דווקא היקרים מבין הארבעה. מעניין אותי בעיקר גמא בבן יהודה בת"א. עוד מישהו מכיר אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש עכשיו קניתי ב זיגזג , ובינתים (עוד לא הגיע :-) ) אני מרוצה.

האתר שלהם מקצועי (ועובד עם FF) ואינפורמטיבי

והצוות עזר לי בטלפון לגבי שאלות ספציות שהיו לי כמעט על כל הרכיבים.

למעלה מ10 אימיילים ועוד איזה 30 דקות בטלפון.

עושים רושם של מאוד מקצוענים, יודעים יותר ממני בכל מקרה, ולכל שאלה ששאלתי הם או השיבו לי מייד או חזרו אליי עם תשובה מספקת.

לא שאני כזה ממומחה חומרה, אני לא מוכן שהמוכר יענה לי שטויות לשאלות שאני שואל. (וזה קרה לי ביותר מדי מקומות)

עשיתי חשבון שיצא לי איזה 200-300 שקל יותר מ "חנות מסויימת אחרת" אבל שילמתי אותם בשמחה רבה, אני לא מצפה לקבל שירות בחינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...