מכירים את זה ש..... - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכירים את זה ש.....

kryptoguy90

Recommended Posts

• תגובות 642
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^ ^ ^ ^ ^ ^

^ ^ ^ ^ ^ ^

מכיר את זה שיש לך פיוניר דולפינים ואתה נוסע בעיר (חיפה) ואז פתאום חבורת ערבים קולטת את הפיוניר

ואז במקרה אחותך מחנה את האוטו באוניברסיטה והיא אישה אז היא לא מוציאה את הפאנל ואז דופקים לך חלון ודופקים את הדולפינים :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את הקטע הזה שמיד אחרי שהזמנתם משהו באינטרנט אתם נכנסים לאתר אחר לבדוק כמה המוצר עולה שם ומתבאסים שיכולתם לחסוך עוד כמה עשרות שקלים :screwy:

אני בדר"כ נכנס לכל האתרים לפני שאני קונה...

מכירים את זה שכשאתם בים או בבריכה, אתם קולטים שהפטמה של הידידה מציצה טיפה מבגד הים שלה ואז אתם בדילמה של החיים אם לספר לה או לא?

מכירים את זה שלא יוצא לכם איזה תרגיל במתמטיקה או פיזיקה אז אתם תופסים קריז ומתחילים להרביץ לספריה או לדקור את הספר עם העיפרון?

מכירים את זה שאתם דופקים גלבה בבריכה, נופלים על התחת ולא יכולים לקום כי אתם מתים מכאבים ב"עצם הזנב"?

מכירים את זה שידידה שלכם ישנה על הברכיים/בטח תחתונה שלכם באוטובוס ואז פתאום, ברגע הכי לא מתאים, הזין מחליט לקום ולדחוף לה את הפרצוף הצידה?

מכירים את זה שאתם מתחרמנים עם אחת, מגלים שהיא במחזור, כולי עם כאבי ביצים משהו קצוות (למדתי משהו מידידות שלי ;) ) ואתם מתים ללכת לשירותים ולתת ביד כדי לשחרר את הכאב אבל אז היא מחליטה להרדם עליכם?

מכירים את זה שאתם שותים קולה ואז מתנשקים עם מישהי ופתאום יוצא לכם גרעפץ עצום לתוך הפה שלה?

מכירים את זה שאתם יושבים במבחן, כולם יושבים בשקט מוחלט כי נשארו עוד 10 דקות למבחן ואף אחד לא הספיק כלום... ופתאום הבטן שלכם מחליטה שצפוף לה ואתם מרגישים שהולך לצאת נאד מרושע מהבטן שלכם, כזה שיגרום ל-4 פצועים קשה ו-8 בינוני... ואז אתם מתקפלים מכאבים אבל מחזיקים אותו בכח בפנים?

מכירים את זה שאתם עם ג'ינס אחרי כביסה (טיפה לוחץ) והזין מחליט לעמוד כשאתם עם אחת ואז לא נעים לתת את הגירבוץ של החיים שכ"כ מתבקש במקרה כזה?

טוב יש לי עוד המון... נשאיר משהו למחר... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אויייי יש לי אחד גדול

מכירים את זה שאתם באוטובוס ועוד 2 תחנות בדיוק אתם יורדים, ואז הזין מחליט לעמוד בצורה הכי קשה!

ואז אתם מתחילים להילחץ ולדבר אליו "לא לא לא, רק לא עכשיו!!!" ומתחילים לעשות תרגילי נשימה ולחשוב על חתולים מתים

"חתול מת חתול מת, סבתא מזיינת חתול מת" עד שהוא יורד,

(ואם זה לא הצליח אז ממשיכים לנסוע ...:) אחרת פדיחות לרדת...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שאתם מתחרמנים עם אחת, מגלים שהיא במחזור, כולי עם כאבי ביצים משהו קצוות (למדתי משהו מידידות שלי ;) ) ואתם מתים ללכת לשירותים ולתת ביד כדי לשחרר את הכאב אבל אז היא מחליטה להרדם עליכם?

mouth.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביצים?

אה הא

מכירים את זה שכשאתם בים או בבריכה, אתם קולטים שהפטמה של הידידה מציצה טיפה מבגד הים שלה ואז אתם בדילמה של החיים אם לספר לה או לא?

[glow=red,2,300]תאמת אחת הדילמות הקשות: הטוב שבך אומר תרמוז לה שהפטמה מציצה :biggrinangelA: והרע אומר תסתכל יא חרמן, נכון שאתה אוהב את זה? :angryfire: בסוף תמיד נכנעים ואומרים..[/glow]

מכירים את זה שידידה שלכם ישנה על הברכיים/בטח תחתונה שלכם באוטובוס ואז פתאום, ברגע הכי לא מתאים, הזין מחליט לקום ולדחוף לה את הפרצוף הצידה?

[glow=red,2,300]ואז אתה מנסה לחשוב על כל דבר אחר כדי ש"הוא" ירגע ויעמוד בצד לפני שהיא מתעוררת ושמה לב, ואז לא נעים :-[[/glow]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאק קיבלו מה היה לי כרגע

מכירים את זה שאתם שומעים שיר שאתם אוהבים אבל לא יודעים את השם?

בקיצור חבר הביא לי דיסק עם שירים.. עכשיו יש פרסומות ב-ערוץ 22 עם השיר sweet dreams

ולא מה השם שלו... עכשיו הפעלתי את הדיסק והיה שם את השיר xD

איזה 5 דקות אחרי שראיתי את הפרסומות

ושמעתי על השיר אבל לא זכרתי את השם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...