מכירים את זה ש..... - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכירים את זה ש.....

kryptoguy90

Recommended Posts

• תגובות 642
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב די עם המשפטים ה"לא מצחיקים" "לא מעניינים" שלך.

תגיב על משהוא טיפה יותר מצחיק.

קצת נסחפת

אתם מכירים את זה שאיש אחד אומר שמישהו לא מצחיק אבל השאר צוחקים :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שאתם קוראים טקסט באינטרנט ואז מתחילים לסמן אותו עם העכבר סתם כי זה כיף :nixweiss:

חחחחחח יו אני מסמן לי טקסטים ואז מתחיל לקרוא את התגובה שלך ובזמן שאני קורא אותה אני מסמן אותה גם.

אני עושה את זה כל הזמן...

מכירים את זה שאתם מחכים שמישהו יגיב באיסיקיו אז אתם מתחילים להעביר את הסימן הזה של הטקסט(הפס האנכי הזה...) מהתיבה שבה רושמים הודעה לתיבה שבה רואים את השיחה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.. ואני תמיד מנסה לחרבן לאט כדי שהמים לא יקפצו

http://lionetwork.net/modules.php?name=Forums&showtopic=442684

תרפד את השירותים בנייר טואלט לפני שאתה מחרבן בכמות שהם נשארים טיפה יבשים.[br]פורסם בתאריך: 18.01.2007 בשעה 23:51:41

לצערי שלי שומר תמיד טיפה אחת לתחתון , גם אחרי נייר .

ואגב פיפי , מכירים את זה שאתה בדיוק עומד להרדם ואז בא לך הפיפי , אתה קם משתין חזור למיטה ו... שוב עיקצוץ של פיפי ... כול כך מתסכל

ענק , מזכיר לי את תקופת הצבא

איפה היית כשחלוץ התפטר?!?

שוב בשירותים...

מכירים את זה שיש אנשים עם שלפוחית רגיזה?

יכול להיות ויש לך שלפוחית רגיזה?

אפרופו אוטובוסים, מכירים שנכנסת מישהי שנראית טוב, והאוטובוס די מלא, ואתם מזיזים את התיק - כי אתם עליתם בתחנה שלא היה עמוס, ומכווים שהיא תתישב, אבל לא! היא ממשיכה, ואז בסוף מתיישב לידכם איזה שמנדוז מסריח עם גופיה או מקבץ נדיבות וכיוצאים באלה?

איברים שנרדמים, קורה לכם שהתחת נרדם? זה קורה לפעמים, בעיקר כאשר יושבים עקום על המחשב, חצי שפוכים לכיוון הרצפה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את הקטע הזה שבאמצע מבחן חשוב במתמטיקה אתם צריכים לחשב משהו פשוט כמו 2X8 ולמרות שאתם בטוחים שזה 16 בכל זאת תבדקו במחשבון?

נחמד... lol

קרה לכם שבמבחן במתמטיקה הורידו לכם איזה 20 נקודות על איזה תרגיל רק בגלל שסימנתם + במקום - או ההפך......?

או שחשבתם ולא שמתם לב שעשיתם נגיד 5X5=10 בתרגילים ארוכים (משוואות).....?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את הקטע הזה שממש משעמם לכם ואין שום דבר לעשות, אז מתחילים סתם לסמן ריבועים על הדסקטופ, ובודקים עד כמה אפשר להתקרב לאייקון בלי שיסומן?

אני שמח שיש אנשים ששותפים לפרברסיה הזאתי שלי, פעם אמרו לי שאני משועמם דפוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את הקטע הזה שממש משעמם לכם ואין שום דבר לעשות, אז מתחילים סתם לסמן ריבועים על הדסקטופ, ובודקים עד כמה אפשר להתקרב לאייקון בלי שיסומן?

יש באג בMSN 6.5 שמאפשר לעשות את זה.

לא אגלה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...