מכירים את זה ש..... - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכירים את זה ש.....

kryptoguy90

Recommended Posts

לזה יש פיתרון, מנגבים גם את הבולבול עם הנייר...

לצערי שלי שומר תמיד טיפה אחת לתחתון , גם אחרי נייר .

ואגב פיפי , מכירים את זה שאתה בדיוק עומד להרדם ואז בא לך הפיפי , אתה קם משתין חזור למיטה ו... שוב עיקצוץ של פיפי ... כול כך מתסכל

מכירים את זה שעולה לאוטובוס כוסית על, ואז פתאום כל הגברים באוטובוס שמחים,

ואתם מחילים לחייך אליה ולצחוק בלב "פליז תשבי לידי פליז לידי!"

ואם היא מתיישבת אתם מרגישים כאילו כבשתם את עזה

ענק , מזכיר לי את תקופת הצבא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 642
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

* מכירים את זה שאתם באמצע משחק והולך לכם ממש טוב....ואז אמא קוראת לבוא לעזור במשהו " דחוף" .....אתה מפחד לעשות SPECTATE כדי שלא יעשו לך קיק מהסרבר.... דווקא כשיש תוצאה טובה? ואז הולכים לאמא כדי לגלות שהיא רצתה שאני יראה לה שכשלוחצים ALT +SHIFT זה מחליף שפה.... :kopfpatsch:

*מכירים את זה שרואים סדרה במחשב ואז בטעות לוחצים STOP וצריך למצוא מחדש את המקום שממנו הפסקת לראות....כל כך מציק....

למוסיקאים - מכירים את זה שמנגנים יצירה כלשהי ואז מתברר שהתבלבלת בסולם ולא ניגנת דייזים\ במולים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואגב פיפי , מכירים את זה שאתה בדיוק עומד להרדם ואז בא לך הפיפי , אתה קם משתין חזור למיטה ו... שוב עיקצוץ של פיפי ... כול כך מתסכל

"אולי גם לך יש שלפוחית רגיזה"

מכירים את זה שאתם מתעוררים בבוקר ומגלים שכל הלילה שכבתם על היד והיא נרדמה ברמה שאתם לא מרגישים כלום? ואז אתם מתחילים להטיח אותה בקירות כדי שיתעורר שם משהו וכולכם בסרטים שיכרתו לכם את היד? ובסוף חוזרת התחושה אבל זה מרגיש כאילו הרגע הוצאתם את היד מארגז קקטוסים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שהאוטובוס ריק מאנשים(או שבכול המקומות של ה2 אנשים יושבים לבד) ופתאום בא בנאדם מבוגר ומחליט להתיישב לידך?

מכירים את זה שבנאדם בוהה בך כול הנסיעה באוטובוס?

מכירים את זה שאתה אוכל ארוחת ערב ופתאום הFBI פורץ לך לבית משחק טאקי עם הכלב, לוקח אותך לחללית האם שלהם אתה נוסע לבית של ציפי שביט ורואה המורדים ? well.... i guess it's just me ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שיש לכם כיסא מנהלים עם גלגלים ומרוב עצלנות אתם מתחילים לנסוע איתו בכל הבית העיקר לא לקום ממנו?

מכירים את זה שאתם בעבודה ויש לכם מסנג'ר ואתם מדברים בו ופתאום מישהו תופס אותכם, (פדיחות!)

(או שאתם משחקים באיזה משחק FLASH )

:lol:

מכירים את זה שאתם בעבודה אין לכם כוח לזוז או לנשום ונכנס לכם איזה לקוח שעההההההה משגע לכם את השכל על מוצר שעולה 10 שקל

ובסוף גם לא קונה.

:bash:

מכירים את זה שכשאתם יוצאים עם חברים שאומרים לכם "תשמרו על עצמכם" - אההה כן טוב שאמרתם לנו את זה! בדיוק תכננו לקחת את האוטו ולהיכנס איתו בעץ!

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה באוטובוס שהגעתם לתחנה שכולם רוצים לרדת בה והאוטובוס מפוצץ אתם יושבים על הכסא וכולם יורדים ואתה מנסה לקום ולהידחף בינהם ואתה עם תיק ענק עליך ולא נותנים לך להידחף... אם אתם לא מכירים בטח עוד לא עשיתם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שלא משנה כמה תנערו תמיד תישאר טיפה אחת בתחתונים

על זה נאמר הפתגם הידוע:

"נער פעם נער פעמיים והטיפה האחרונה תמיד תישאר במכנסיים"

עריכה: או שזה מאה מאתיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שאתם מתעוררים בבוקר ומגלים שכל הלילה שכבתם על היד והיא נרדמה ברמה שאתם לא מרגישים כלום? ואז אתם מתחילים להטיח אותה בקירות כדי שיתעורר שם משהו וכולכם בסרטים שיכרתו לכם את היד? ובסוף חוזרת התחושה אבל זה מרגיש כאילו הרגע הוצאתם את היד מארגז קקטוסים?

קורה לי כל שני וחמישי פחחאאא

וגם האצבעות, זה אחד המתסכלים :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזה יש פיתרון, מנגבים גם את הבולבול עם הנייר...

יש לי כמה מכירים את של אוטובוסים...

מכירים את זה שאתם יושבים לבד באוטובוס וכל האוטובוס דיי מלא ואז נכנס איזה זקן\זקנה מכוער

ואתם דופקים בו מין מבט "רק אל תשב לידי!!" ובלב מתחילים לצעוק "לא פה לא פה לא פה"

ואז כאשר הוא מתיישב במקום אחר אתם כולכם מרוצים מעצמכם.

או להפך

מכירים את זה שעולה לאוטובוס כוסית על, ואז פתאום כל הגברים באוטובוס שמחים,

ואתם מתחילים לחייך אליה ולצעוק בלב "פליז תשבי לידי פליז לידי!"

ואם היא מתיישבת אתם מרגישים כאילו כבשתם את עזה :lol:

ואם לא אתם מקללים את זה שהיא התישבה לידו.

מכירים את זה שאתם עולים לאוטובוס וכולם דופקים לך את המבט, "רק לא לידי" , אהה לא?

(אז אני מכיר :lol: )

מכירים את זה באוטובוס שתמיד יש איזה זקן הומלס שמסריח משתן וחצי מהאוטובוס מסריח בגללו?

מכירים את זה שאתם עולים לאוטובוס פתאום עולות איזה חבורה של כוסיות-על ודווקא לידכם תתיישב איזו

זקנה שמנה.

מכירים את זה שיש את הערסים הקטנים מאחורה ששמים מזרחית בטלפון?

מישהו מוכן להביא לי אקדם שאוכל לירות בהם!!!

מכירים את זה שאתם מכירים את זה, אבל אתם לא יודעים מאיפה אתם מכירים את זה.

אז כנראה שאתם מכירים.

נקרעתי מצחוק! :lol: :lol:

מכירים את זה שבדר"כ הילדים מופרעים/מקובלים יושבים בהסעה מאחורה כדי להראות עד כמה הם "שולטים", אז מכירים את זה שאתה חושב שהפעם המופרעים לא יבואו להסעה, אתה מתיישב מאחורה ופיתאום באים חבורה של ערסים מופרעים ואתה אומר "לקום או לא לקום" או "אוווו שיט, אני עובר קדימה"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אולי גם לך יש שלפוחית רגיזה"

קרה לי רק פעם אחת, זה היה קורע מצחוק... אני קם ומרגיש שמשהו לא בסדר וקולט שהיד לא זזה לי אז אני מרים אותה עם היד השניה וזה היה כ"כ מצחיק שלא הצלחתי להזיז אותה... ואז נעמדתי והתחלתי לסובב את חלק הגוף העליון והיד ככה מתנפנפת (כמו באייס ונטורה השני למי שראה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...