מכירים את זה ש..... - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכירים את זה ש.....

kryptoguy90

Recommended Posts

מכירים את זה שאתם באים לקנות קוטג' , חופרים במדף, מוצאים תפוגה 1/11 , וואלה יוצאים בסוטול מרגישים שדפקתם תמערכת

בסוף בבית מגלים שזה 06'?

מכירים תפאקינג מיצים של פריגת שכדי לפתוח אותם צריך ללחוץ פנימה איזה מכסה מכוער מנייר וכשאתם עושים את זה בכוח כל האצבע צוללת לתוך המיץ?

מכירים תפעמים שאתם יוצאים מהבית ורק אחרי איזה 500 מטר מתחילים להרהר על אם סגרתם את הדלת או לא ? (ואז מתחיל הויכוח הפנימי אם לחזור)

מכירים את זה שאתם מסתכלים בפלאפון לראות מה השעה ואחרי שנייה מוצאים את עצמכם מסתכלים שוב כי אתם פשוט סינילים?

מכירים את זה שאתם שותקים הרבה זמן וכשאתם באים לדבר הגרון חלוד ויוצא לכם איזה עיוות משו דוד דאור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 642
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מכירים את זה שמישו מסתכל עליכם כזה או עושה לכם שלום ואתם עושים לו שלום בחזרה ופתאום אתם קולטים שהוא עשה לזה שמאחוריכם? או שמישו עושה לכם שלום ואתה לא מזהים אותו

:lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה כמה שכל הדברים האלה אמיתיים! :lol:

מכירים את זה שאתם באים לקנות קוטג' , חופרים במדף, מוצאים תפוגה 1/11 , וואלה יוצאים בסוטול מרגישים שדפקתם תמערכת

בסוף בבית מגלים שזה 06'?

מכירים תפאקינג מיצים של פריגת שכדי לפתוח אותם צריך ללחוץ פנימה איזה מכסה מכוער מנייר וכשאתם עושים את זה בכוח כל האצבע צוללת לתוך המיץ?

מכירים תפעמים שאתם יוצאים מהבית ורק אחרי איזה 500 מטר מתחילים להרהר על אם סגרתם את הדלת או לא ? (ואז מתחיל הויכוח הפנימי אם לחזור)

מכירים את זה שאתם מסתכלים בפלאפון לראות מה השעה ואחרי שנייה מוצאים את עצמכם מסתכלים שוב כי אתם פשוט סינילים?

מכירים את זה שאתם שותקים הרבה זמן וכשאתם באים לדבר הגרון חלוד ויוצא לכם איזה עיוות משו דוד דאור?

כל ארבעת האחרונים מה זה נכונים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*מכירים את זה שבאוטובוס שאתם יושבים במושב ליד החלון פתאום גיליתם שישבתם איפה שהחלון הקודם נגמר והבא מתחיל

ואין איפה לשים את היד!! וא מנסים שעה להישען על החלון ללא הצלחה - ואי אפשר לקום האוטובוס מלא כבר ולידכם יושבת אישה

זקנה בתהליכי שינה מתקדמים ;D

*עוד בתקופת התיכון - מכירים את זה שאתם קמים בבוקר מתים מקור בטוחים ש-0 מעלות בחוץ , מתלבשים כאילו אתם נוסעים לחרמון

רק לגלות שהיום יהיה קיצי וחם ואז אתם נסחבים עם כל הבגדים החמים עד הבית!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*מכירים את זה שאתם משחקים במחשב ומרוב הרבה שעות משחקים אתם מורידים את הגוף שלכם לאט לאט.... ואז פיתאום אתם מרימים את הגוף שלכם ויושבים בגב זקוף.

*מכירים את זה שמישהו הורג אותכם במשחק, קיצר אתם משחקים על הפנים ואתם עצבנים ושוברים את האמא של המקלדת ואז כאשר אתם נרגעים אתם אומרים לעצמכם "חבל ששברתי את המקלדת...."

*מכירים את זה שאתם צריכים לעבור כיתה וללמוד נגיד מתמטיקה ואיזה ילד מטומטם שואל "איפה אנחנו" ואז עונים "אנחנו בביה"ס, מה נראה לך שאנחנו בעזה"

*מכירים את זה שבכיתה מישהו כל הזמן שותק ואז פיתאום מביא איזה משפט קורע מצחוק שאתם לא יודעים מאיפה הוא הוציא את זה

*מכירים את זה שכל פעם שאתם מנגבים את התחת אתם מסתכלים על הנייר עם הקקי כדי לבדוק האם אין כבר חרא בתחת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה לא, אני דוחף אצבע ומריח :kopfpatsch:

:lol: :lol:

מפיו חבר שלי:

"מכירים את זה שאתם באים לחרבן ובסוף אתם מגלים שאין לכם חרא ואז אתם בדילמה אם לנגב או לא, או שלהוריד תמים או לא..."

*מכירים את זה שאתם משחקים במשחקים ירי ממבט ראשון והאוייב בא מאחוריכם ואז פיתאום שאתם מסתכלים מאחורה אתם רואים שהוא בטווח 0 ממכם ואז אתם מרססים כמו ערבים מתוך רפלקס ובהלה..."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שאתם מדברים שעה עם מכר ותיק שפגשתם אחרי שנים שלא ראיתם, ורק אח"כ מבינים שאתם בכלל לא זוכרים את השם שלו (ופשוט לא יצא לכם להשתמש בשמות כל מהלך השיחה)?

מכירים את זה שבאירועים משפחתיים אתם לא מכירים או זוכרים חצי מהקרובים שמגיעים? והם תמיד זוכרים אתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שכמעט בכל יום שישי האוטובוס דחוס בזקנים שלא התקלחו שבוע, עישנו 50 סיגריות שניה לפני שעלו לאוטובוס, אכלו אח"כ בצל וכל הסל שלהם מלא בשום מהשוק ואז נאלצתם לעמוד מתחת ליד שלהם שהם תופסים את המקל שבתקרה?

איזה חנק.........

נקרעתי מכל הדברים האלו הם כאלה נכונים :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שלא משנה כמה תנערו תמיד תישאר טיפה אחת בתחתונים

:xyxthumbs: אחלה טראד

לזה יש פיתרון, מנגבים גם את הבולבול עם הנייר...

יש לי כמה מכירים את של אוטובוסים...

מכירים את זה שאתם יושבים לבד באוטובוס וכל האוטובוס דיי מלא ואז נכנס איזה זקן\זקנה מכוער

ואתם דופקים בו מין מבט "רק אל תשב לידי!!" ובלב מתחילים לצעוק "לא פה לא פה לא פה"

ואז כאשר הוא מתיישב במקום אחר אתם כולכם מרוצים מעצמכם.

או להפך

מכירים את זה שעולה לאוטובוס כוסית על, ואז פתאום כל הגברים באוטובוס שמחים,

ואתם מתחילים לחייך אליה ולצעוק בלב "פליז תשבי לידי פליז לידי!"

ואם היא מתיישבת אתם מרגישים כאילו כבשתם את עזה :lol:

ואם לא אתם מקללים את זה שהיא התישבה לידו.

מכירים את זה שאתם עולים לאוטובוס וכולם דופקים לך את המבט, "רק לא לידי" , אהה לא?

(אז אני מכיר :lol: )

מכירים את זה באוטובוס שתמיד יש איזה זקן הומלס שמסריח משתן וחצי מהאוטובוס מסריח בגללו?

מכירים את זה שאתם עולים לאוטובוס פתאום עולות איזה חבורה של כוסיות-על ודווקא לידכם תתיישב איזו

זקנה שמנה.

מכירים את זה שיש את הערסים הקטנים מאחורה ששמים מזרחית בטלפון?

מישהו מוכן להביא לי אקדם שאוכל לירות בהם!!!

מכירים את זה שאתם מכירים את זה, אבל אתם לא יודעים מאיפה אתם מכירים את זה.

אז כנראה שאתם מכירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כמה מכירים את של אוטובוסים...

מכירים את זה שאתם יושבים לבד באוטובוס וכל האוטובוס דיי מלא ואז נכנס איזה זקן מכוער

ואתם דופקים בו מין מבט "רק אל תשב לידי!!" ובלב מתחילים לצחוק "לא פה לא פה לא פה"

ואז כאשר הוא מתיישב במקום אחר אתם כולכם מרוצים מעצמכם.

או להפך

מכירים את זה שעולה לאוטובוס כוסית על, ואז פתאום כל הגברים באוטובוס שמחים,

ואתם מחילים לחייך אליה ולצחוק בלב "פליז תשבי לידי פליז לידי!"

ואם היא מתיישבת אתם מרגישים כאילו כבשתם את עזה :lol:

ואם לא אתם מקללים את זה שהיא התישבה לידו.

מכירים את זה שאתם עולים לאוטובוס וכולם דופקים לך את המבט, "רק לא לידי" , אהה לא?

(אז אני מכיר :lol: )

מכירים את זה באוטובוס שתמיד יש איזה זקן הומלס שמסריח משתן וחצי מהאוטובוס מסריח בגללו?

מכירים את זה שאתם עולים לאוטובוס פתאום עולות איזה חבורה של כוסיות-על ודווקא לידכם תתיישב איזו

זקנה שמנה.

מכירים את זה שיש את הערסים הקטנים מאחורה ששמים מזרחית בטלפון?

מישהו מוכן להביא לי אקדם שאוכל לירות בהם!!!

אהה נקרעתי !! :lol:

זה תמיד קורה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...