מכירים את זה ש..... - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכירים את זה ש.....

kryptoguy90

Recommended Posts

מכירים את זה שמתחילה תוכנית כלשהי (אורי גלר נגיד) בשעה 21:00 ואתם עושים משהו במחשב, אז אתם אומרים לעצמכם "עוד רגע אני מסיים והולך לראות את התוכנית", אבל אז אתם מגלים שהשעה היא כבר 10 דקות לסיום התוכנית ובדיוק באתם בקטע שיש הרבה פרסומות לפני משהו חשוב (תוצאות נגיד)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 642
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מכירים את זה שאתם יורדים במדרגות ובעצם ירדתם את כל המדרגות אבל אתם בטוחים שיש עוד אחת אז אתם עושים תנועה של לרדת עוד מדרגה ואז לא מבינים איך הגעתם כ"כ מהר וחוטפים מכה וזעזוע בגוף.

יו כמה שזה נכון,

זה תמיד קורה לי כשהאור נכבה במדרגות וכמו מפגר אתה סורק עם הרגל אם יש עוד מדרגה :lol:

מכירים את זה שאתם נכנסים לבלוק ויש כבר אור ואומרים "אני אשיג אותו עד הקומה הבאה" וזה תמיד נכבה לפני ואתה כמו מפגר עולה לאט כי אתה לא רואה כלום...

מכירים את זה שאתם דיברתם עם מישהו והוא עיצבן אתכם ואתם מרגישים שיצאתם פריירים ואז אתם מריצים בראש מה הייתם צריכים לומר לו ומה הוא היה אומר וכן הלאה... ובסוף אתם תמיד יוצאים גברים כי השתקתם אותו :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באוטובוס: מכירים את זה שאתם יושבים ליד החלון, שמים את התיק על המושב ליד ואז מתחילים להכנס עוד אנשים לאוטובוס, אתם רואים בחורה נחמדה ומורידים את התיק, הבחורה ממשיכה הלאה ופתאום מתיישב לידכם אחד שהכי לא נוח לשבת לידו?

מכירים את זה שבדיונים כמו "מכירים את זה ש..." לא תמיד יש לכם מה לכתוב, אבל אתם מנסים להמציא משהו חזק?

כן, קרה לי את זה כמה פעמים, מזה מבאס!

היום דווקא יששבו לידי שני כוסיות אחת בולנדינית והשנייה קצת שחומה כזאת והיא נראית טחונה.... וגם ראיתי היום בחורה נראית בת 15 בלונדינית מזה חתיכה, אני כבר מתאר אותה כאשר היא מפותחת....אין עלייה!

*מכירים את זה שיש תלמידים שהם בני 17 ונראים כמו ילדים בכיתה ד' שהם מעשנים (כאלה קטנים וחמודים ופיתאום מעשנים).....קורע מצחוק

או זקנה מזה מגעילה שמחזיקה את הסיגריה ומעשנת וזה נראה זוועה לאור היום....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שאתה יושב עם בחורה ומתאפק על נאד ובסוף משחרר אותו והוא בלי ריח...ואז אתה נגנב ומשחרר עוד אחד כיף, אבל הוא יוצא יוסוף קטלני?

מכירים את זה שאתה כ"כ מתאפק על נאד שהוא פשוט מפליץ את עצמו חזרה פנימה?

זה כזה נכון.. חחח

ציטוט של: הדג ב היום בשעה 03:30:51

מכירים את הקטע שאתה "בא במגע"(הולך בשיעור חופשי בעיפות[בגלל שלא ישנתה כל הלילה] ואז נוגעת לך{בטעות} ב*****, או שהיא מתיישבת עליך)

עם מישהי יפה? זה קרה לי עם אותה אחת פעמיים, ומאז המוניטין שלי בתור תמים נהרס

לא הבנתי מה זה הכוכביות?? פיטמה??(למה 5 כוכביות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שאתם יושבים באוטובוס ופתאום קולטים בנאדם מולכם תוקע בכם מבטים, ואתם לא רוצים לצאת פרייארים אז אתם מסתכלים עליו בחזרה? ומשם זה ממשיך למלחמת מצמוצים אכזרית עד שהאוטובוס מגיע לתחנה שלכם? ואם הבנאדם השני יורד קודם אז אתם נשענים על הכסא בנינוחות ומחייכים לכל שאר הנוסעים במבט של "הא הכנסתי לו" :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב מה קרה לי אתמול אני נוסע באוטו שלי אנחנו עוברים ליד אוטובוס של ילדים

איזה ילדה מפגרת מתחילה לעשות לי פרצופים וליצועק כמו מפגרת כשהרמזור הגיע לירוק נסעתי והראתי אצבע משולשת שאני משאר אבק לאוטובוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים שאתם מדליקים את הטלויזיה ובינתיים הולכים למטבח, ומסתבר שהטלויזיה על ערוץ שלג בפול ווליום ואתם חוטפים דום לב.

מכירים שאתם קמים באמצע הלילה להשתין, ועד שאתם מתאמצים לא לפתוח תעיניים יותר מדי כדי לא להתעורר אתם שוברים תאגודל במיטה.

מכירים את זה שמישהו הולך לקראתם ברחוב ואתם נתקעים אחד בשני ומנסים לזוז לאיזשהו כיוון אבל בעצם חושבים אותו הדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: מזכיר לי כמה דברים...

מכירים את זה שאתם קמים מהמיטה עייפים רצח וחסרי טאקט, ואז ברגע של סטלה בהירה וטבעית, הזרת ברגל נדפקת

באחד השפיצים בקירות בבית ? או באיזה כיסא .... הכי מתסכל :kopfpatsch:

מכירים את זה שאתם הולכים לחמם משהו במיקרו, ופתאום תוך כדי יש לכם פיפי מכיתה ב' ואתם עושים תחרות עם המיקרו

הולכים להשתין ומקווים לחזור בול שהחימום ייגמר :smile1:

:lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שהסלולרי בבוקר מצלצל עם השעון המעורר, ושמים snooze , ואז מצלצל עוד פעם , ועוד פעם שמים , ועוד פעם מצלצל , ועוד פעם שמים , עד שקולטים פתאום שכבר רבע ל10 וב10 צריך להיות בעבודה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...