מכירים את זה ש..... - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכירים את זה ש.....

kryptoguy90

Recommended Posts

מכירים את זה שעולה לאוטובוס כוסית על, ואז פתאום כל הגברים באוטובוס שמחים,

ואתם מתחילים לחייך אליה ולצעוק בלב "פליז תשבי לידי פליז לידי!"

ואם היא מתיישבת אתם מרגישים כאילו כבשתם את עזה :lol:

ואם לא אתם מקללים את זה שהיא התישבה לידו.

מכירים את זה שאתם עולים לאוטובוס פתאום עולות איזה חבורה של כוסיות-על ודווקא לידכם תתיישב איזו

זקנה שמנה.

נכון לגמרי :P

ועוד בעינייני אוטובוסים

מכירים את זה שבאוטובוס מתיישבת לידכם כוסית פצצות ואתם אומרים לעצמכם - בואנה אני הטעם שלה - ואז אתה אומר לעצמך להתחיל איתה לא להתחיל איתה - בסוף היא כבר יורדת בתחנה שלה ואתה אומר לעצמך בדוק הייתה אומרת כן...

ולענייני אמא

כשאמא שולחת אותך למכולת לקנות חלב בשמונה בבוקר (בשיא הקור) ואחרי שאתה חוזר היא רואה אותך עם החלב ביד ושואלת אותך הבאת חלב?! ואתה אומר לעצמך WTF לענות לה בכלל... :kopfpatsch:

או

כשאתה נכנס לשירותים לחירבון של החיים שלך (ששמרת כל היום כי אתה לא מפרק בחוץ בחיים!!!) ועוד לפני שהתחלת ואתה כבר במצב של ראש צב אמא שלך שואלת אתה יוצא? ואתה אומר לעצמך לצאת לא לצאת ובסוף אתה יוצא כי המצפון שלך אומר עוד לא התחלת :bash:

מקרה של חבר שלי (לבעלי ראיה לא טובה)

מכירים את המצב שאתה הולך לישון וה-TV לא כבויה אבל הורדת את המשקפיים ואתה מכווץ את העניים לראות עוד איזה דקה שתיים אבל מתעצל להרכיב אותם שוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 642
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מכירים את זה שאתם צופים במשחק בבית מקללים תשחקן עד שנגרמות לכם הקללות ואז שהוא שם גול אתם אומרים אין עליו שחקן מספר אחת

מכירים את זה שאתם לפעמים מתלבטים לשים תסמל הזה 8) או זה :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקרה של חבר שלי (לבעלי ראיה לא טובה)

מכירים את המצב שאתה הולך לישון וה-TV לא כבויה אבל הורדת את המשקפיים ואתה מכווץ את העניים לראות עוד איזה דקה שתיים אבל מתעצל להרכיב אותם שוב

^^^

ואז אתה נכנע ומסתכל עליה מקרוב :kopfpatsch:

מכירים את הקטע שאתה "בא במגע"(הולך בשיעור חופשי בעיפות[בגלל שלא ישנתה כל הלילה] ואז נוגעת לך{בטעות} ב*****, או שהיא מתיישבת עליך)

עם מישהי יפה? זה קרה לי עם אותה אחת פעמיים, ומאז המוניטין שלי בתור תמים נהרס ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את המצב שאתה קם בבוקר ויש לך שתינה רצחנית אתה כמו שקית מים רץ לשירותים מכוון לאסלה ויוצא שפריץ ל-2 כיוונים כי כאילו הדביקו לך את הכיפה בפתח ואז ואתה בסרט עם עצמך איך לנקות עכשיו את הבאסה הזאת :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שאנשים חושבים שמדרגות נעות זה מתקן בלונה-פארק ופשוט

עומדים על זה במקום להתקדם? :bash:

מכירים את זה שאתם מתועררים עם זיקפת בוקר + רצון חזק להשתין ואז צריך לכוון את ה"מה שמו" בשביל לפגוע

ולהתכופף בצורה משונה?

מכירים את זה שכבר חירבנתם, נגבתם ואז פתאום גיליתם שיש עוד נגלה של חירבון?

מכירים את זה שמישהו לידכם מדבר באזניית ואז אתם מסתובבים אליו, שואלים כזה "מה?" ואז מסתבר שהוא עם האזנייה?

מכירים את זה שאתה יושב עם בחורה ומתאפק על נאד ובסוף משחרר אותו והוא בלי ריח...ואז אתה נגנב ומשחרר עוד אחד כיף, אבל הוא יוצא יוסוף קטלני?

מכירים את זה שאתה כ"כ מתאפק על נאד שהוא פשוט מפליץ את עצמו חזרה פנימה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שאתם בטיול שנתי ויש נסיעה של 5 שעות :bash: ואתם מתים להשתין והם לא רוצים לעצור בדרך כי הנהג ממהר

ואז בא ידידה טובה שלכם שגם ניראה טוב מאודד "לישון איתכם" והיא כולה בכיף על הבטן ומטה שלך ולחוצת לך על השלפוחית וככה אתה נוסע נסיעה שלמה :kopfpatsch:

עדיין כואב לי :'( :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שאתם יורדים במדרגות ובעצם ירדתם את כל המדרגות אבל אתם בטוחים שיש עוד אחת אז אתם עושים תנועה של לרדת עוד מדרגה ואז לא מבינים איך הגעתם כ"כ מהר וחוטפים מכה וזעזוע בגוף.

מכירים את זה שיש לכם משהו עוקץ ברגל ואתם בעצם מתעניינים בכלל אם זה תפוס בגרב או בנעל, ואז שאתם מוצאים את זה אתם גם לא כ"כ בטוחים שזה זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את הקטע הזה שממש משעמם לכם ואין שום דבר לעשות, אז מתחילים סתם לסמן ריבועים על הדסקטופ, ובודקים עד כמה אפשר להתקרב לאייקון בלי שיסומן?

אדיר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באוטובוס: מכירים את זה שאתם יושבים ליד החלון, שמים את התיק על המושב ליד ואז מתחילים להכנס עוד אנשים לאוטובוס, אתם רואים בחורה נחמדה ומורידים את התיק, הבחורה ממשיכה הלאה ופתאום מתיישב לידכם אחד שהכי לא נוח לשבת לידו?

מכירים את זה שבדיונים כמו "מכירים את זה ש..." לא תמיד יש לכם מה לכתוב, אבל אתם מנסים להמציא משהו חזק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שאתם מוכרים נעליים ואז נכנסת אישה שמנה לחנות והיא אומרת שהיא מידה 36

ואז אתם צריכים להביא עוד מוכר נעליים שיעזור לכם לשים את הנעל על הרגיל הגודזילה שלה!! ואז אתם באים הביתה ויש לכם אישה ג'ינג'ית

שאין לה עבודה ולא עושה כלום ו-2 ילדים שאחד בתול ואחת מפגרת כמו בלטה וכלב ש....אופס, יותר מדי נשואים פלוס :smile1:

מכירים את זה שאתם רואים סדרה בצורה רציפה את כל העונות שיצאו לאותה סדרה ואז אתם נהיים כמו אחת הדמויות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שאתם מוכרים נעליים ואז נכנסת אישה שמנה לחנות והיא אומרת שהיא מידה 36

ואז אתם צריכים להביא עוד מוכר נעליים שיעזור לכם לשים את הנעל על הרגיל הגודזילה שלה!! ואז אתם באים הביתה ויש לכם אישה ג'ינג'ית

שאין לה עבודה ולא עושה כלום ו-2 ילדים שאחד בתול ואחת מפגרת כמו בלטה וכלב ש....אופס, יותר מדי נשואים פלוס :smile1:

מכירים את זה שאתם רואים סדרה בצורה רציפה את כל העונות שיצאו לאותה סדרה ואז אתם נהיים כמו אחת הדמויות?

תן לי לנחש

לפי נקודת המבט אתה הכלב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...