מכירים את זה ש..... - עמוד 10 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכירים את זה ש.....

kryptoguy90

Recommended Posts

מכירים את זה שאתם אומרים 4 ימים לפני מבחן אני אשקיע ואלמד למבחן היום ואז כבר שאתם על המחשב אין לכם כוח ללמוד למבחן אז אתם אומרים עוד שעה אני אלמד.... אחרי זה טוב, מחר אני אלמד...... ואז יוצא שלומדים בדקה ה-90 למבחן.....lol אותי זה מבאס!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 642
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

*מכירים אתזה שאתם חצי יונים בבוקר ואתם מתים להשטין! אבל אין לכם כח לקום! ואתם יושנים ותופסים אותו חזק חזק!~~~~~~~~~~~~~~~

אני אף פעם לא הייתי חצי יונה, לא יודע מה איתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את הקטע הזה שיש לכם יומולדת ואתם מתרגשים כמה ימים לפני, ובסוף שמגיע היום- שוכחים עד שמישהו מזכיר לכם?

אצלי זה אחר, אני צריך להזכיר לאחרים שיש לי יומולדת... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שאתם חושבים על משהו חשוב, לאחר כמה שניות אתם שוכחים על מה בדיוק חשבתם, רק יודעים שזה היה משהו חשוב... ואז אתם מתחילים לשחזר על מה חשבם לפני, צעד אחר צעד - עד שמצליחים להיזכר..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים אתזה שאתם נכנסים למקלחת עם המשקפיים ? או להפך נכנסים בלי ואז בודקים אם הם עליכם או לא :-X

מכירים אתזה שאתה שומעים איזה שיר שלא ממש בא לכם עליו אבל אתם משאירים אותו בכל זאת כי אין לכם כוח להעביר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת'רד איכותי מאוד. תמיד חשבתי שכמה מהשריטות ששיתפתם פה ייחודיות רק לי.. :jump:

מכירים את זה שאתם באים לאכול בסלון מול הטלוויזיה, מביאים את כל האוכל ואת בקבוק הקולה, מתיישבים מפעילים את הטלויזיה, עומדים לתת ביס ואז קולטים שלא הבאתם משהו כמו כוס או מזלג? ואז מתבאסים ברמות כי צריך לקום שוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שאתם באים לאכול בסלון מול הטלוויזיה, מביאים את כל האוכל ואת בקבוק הקולה, מתיישבים מפעילים את הטלויזיה, עומדים לתת ביס .....

ואז אמא פתאום מופיעה וצווחת "כמה פעמים אמרתי לך לא לאכול בסלון ?! "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...