מכירים את זה ש..... - עמוד 35 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכירים את זה ש.....

kryptoguy90

Recommended Posts

• תגובות 642
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מכירים את זה שאתם חוזרים מטיול שנתי, ובמקום שיקבלו אתכם בברכה ישר צועקים עליכם האחים הקטנים שהאינטרנט לא עובד?

מכירים את זה שמורה נפוח אגו מזיין לכם ת'שכל לפני הכיתה ולא נותן לכם להחזיר לו ובא לכם פשוט לזיין אותו ואת כל שאר המורים ממש לארגן הפיכה צבאית בביה"ס?

מכירים את זה שאתם שומעים להקות שהם כל כך טובות ובביה"ס אף אחד לא שמע עליהם כיוון שכל היום הם שומעים בריטני שפיך וראפ מעפן?

מכירים את זה שזמר חסר כישרון עולה לבמה וכולם מוחאים לו כפיים לפני ואחרי כל שורה, משדרים את הקליפים שלו בכל מקום וכולם מדברים עליו למרות שהוא חסר כישרון מוחלט כמו MTV היום?? ופשוט בא לכם לדפוק לו ולכולם ת'אמת בפרצוף, למחוק לו את הקליפים ולהשתלט לו על הבמה בכוח ולנגן שירים של מטאליקה???

מצד שני... מכירים את זה שאתם שומעים מטאליקה לפני השינה ויש לכם סיוטים נוראיים ברמת בלתי אנושיות (מרדפים בערים אפלות, אלים ושדים שמנסים לרצוח אתכם...)? או שזה רק אני? :silly:

שיווו מכירים את החרא הזה שאתם בתוך חלום נוראי ואתם מנסים בכוח להתעורר, צורחים לכל הדמויות שמסביבכם שזה חלום, צובטים ובועטים בלי סוף והחלום רק נעשה יותר ויותר גרוע??? ואז שאתם קמים מהשינה אתם כל כך עייפים שנכנסים למצב חצי שינה ואז אתם דבוקים למיטה ולא מצליחים להזיז כלום! בזמן שהחלום הנוראי חוזר ומתרחש סביבכם! וכל פעם שאתם מנסים חזק וחזק יותר לקום כך יוצאות רק נשיפות מהפה שלכם... נורא.

ואז אחותכם הקטנה וחמודה מעירה אתכם עם האצבע בפה ונותנת לכם חיבוק. :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שאתם חוזרים מטיול שנתי, ובמקום שיקבלו אתכם בברכה ישר צועקים עליכם האחים הקטנים שהאינטרנט לא עובד?

מכירים את זה שאתם שומעים להקות שהם כל כך טובות ובביה"ס אף אחד לא שמע עליהם כיוון שכל היום הם שומעים בריטני שפיך וראפ מעפן?

שיווו מכירים את החרא הזה שאתם בתוך חלום נוראי ואתם מנסים בכוח להתעורר, צורחים לכל הדמויות שמסביבכם שזה חלום, צובטים ובועטים בלי סוף והחלום רק נעשה יותר ויותר גרוע??? ואז שאתם קמים מהשינה אתם כל כך עייפים שנכנסים למצב חצי שינה ואז אתם דבוקים למיטה ולא מצליחים להזיז כלום! בזמן שהחלום הנוראי חוזר ומתרחש סביבכם! וכל פעם שאתם מנסים חזק וחזק יותר לקום כך יוצאות רק נשיפות מהפה שלכם... נורא.

וואייי מוכר נורא.......

איך אני שונא את זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שהאח הקטן שלכם משתלט לכם על המחשב ואם אתם לא נותנים לו הוא צועק כזה "אמאאא הוא היה כל היום במחשב"

ואז אתם יוצאים הרעים בסיפור?

מכירים את זה שהאחות הקטנה רוצה לשחק בהופ, בדודידו וכל החרא הזה שישרפו מי שמפיק את התוכניות השורפות איי קיו האלה?

רק שפה האחות מקבלת מכות ולאמא אין זכות לעשות משהו בעיניין כי אני עבדתי כמו חמור בשביל לקנות את המחשב ולא היא

מסקנה: רוצים שלא יגעו לכם במחשב? תעבדו ותקנו מהכסף שלכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שהאח הקטן שלכם משתלט לכם על המחשב ואם אתם לא נותנים לו הוא צועק כזה "אמאאא הוא היה כל היום במחשב"

ואז אתם יוצאים הרעים בסיפור?

אין לי אח קטן, אבל יש לי אח גדול וזה בדיוק מה שקורה אחרי כל הגרלת לוטו..

מכיר.

מכירים את זה שמורה נפוח אגו מזיין לכם ת'שכל לפני הכיתה ולא נותן לכם להחזיר לו ובא לכם פשוט לזיין אותו ואת כל שאר המורים ממש לארגן הפיכה צבאית בביה"ס?

לא נותן?! אני לוקח לבד! מורה שצועק עלי מביא לי תסעיף ותמיד, אבל תמיד הוא יצא מהשיעור עצבני כמו חמור שהרעיבו אותו שבוע. אני מתפרץ עליו באמצע השיעור, צועק עליו, יורד לו על הקרחת, מקלל אותו, אומר לו לסתום ת'פה(מה שהוא גם ככה עושה כתוצאה מרפלקס ההלם), משתיק אותו ואומר לו שבפעם הבאה ילמד להתנהג ולא יצעק על אחרים. בדרך כלל זה נגמר בהוצאה מהשיעור, הפרעה ושיחה עם המחנכת. אחרי זה המורה גם מתנצל לפני כי הוא צעק ואני מתנצל שהתפרצתי עליו, מן סידור כזה כדי שאני אוכל להמשיך להיכנס לשיעור.

בזמן האחרון אני זוכר את כל החלומות שלי, וכמעט כולם רעים... ואז אני מתעורר ומגלה שאחותי הקטנה שוכבת לידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שזמר חסר כישרון עולה לבמה וכולם מוחאים לו כפיים לפני ואחרי כל שורה, משדרים את הקליפים שלו בכל מקום וכולם מדברים עליו למרות שהוא חסר כישרון מוחלט כמו MTV היום?? ופשוט בא לכם לדפוק לו ולכולם ת'אמת בפרצוף, למחוק לו את הקליפים ולהשתלט לו על הבמה בכוח ולנגן שירים של מטאליקה???

מצד שני... מכירים את זה שאתם שומעים מטאליקה לפני השינה ויש לכם סיוטים נוראיים ברמת בלתי אנושיות (מרדפים בערים אפלות, אלים ושדים שמנסים לרצוח אתכם...)? או שזה רק אני? :silly:

וואי, אני מכיר אותך בכל דבר, רק שאין לי אח קטן, אלא אחות קטנה, והיא לא כזאת קטנה, היא קטנה ממני רק בשנתיים, אז היא יודעת איך להציק לי, ויואו כמה שהיא מציקה לי!!!

בעיקר ליד חברות שלה, או חברים שלי...

באמת כל הבית ספר שלי מוקף בשומעי טראנסים או מזרחים או ראפ :P רק בקושי שומעים רוק...

מה קרה לתקופה של pink floyd, guns n' roses, metallica תגידו לי???

בקשר לחלומות, אני זוכר שפעם שהיה לי סיוט וידעתי שזה רק חלום, ולא הצלחתי להתעורר, הייתי עושה דבר מאוד מוזר: הייתי יושב על הרצפה ( בחלום ) ואז מתקתק על הכפתור esc במקלדת, סתם בלי שום קשר בלי מקלדת בכלל, אני מתקתק על הכפתור esc ואז הייתי קם ( רואים שאני מת על מחשבים! ). אבל תמיד שהייתי חוזר לישון הייתי ממשיך מאותו מקום :P

אני גם זוכר שהיה לי סיוט כשהייתי ממש ממש קטן, לאח שלי הגדול היה מן בובה של צהוב שאתה שם על הקצה של העפרון ( עוד בתקופה של העפרונות מעץ... ), ואז בסיוט הרובוט הצהוב היה ממש גדול והוא רדף אחרי כולם, אני ברחתי לתוך הבית שלי, ואז אחי ואחותי באו להעיר אותי ( זה היה ביום שבת בבוקר ), ואני זוכר שהייתי ער ושמעתי אותם, וגם דיברתי איתם אבל לא הצלחתי לפתוח את העניינים ולצאת מהחלום. אני יודע שזה נשמע מוזר אבל זה היה אמיתי וגם אחים שלי אמרו... מפחיד :errrr:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שאתם נוסעים, ותמיד שאתם לא בבית יש בעיות במחשב, ואז אתם צריכם לפתור את זה בטלפון?! :kopfpatsch:

קרה לי כמה וכמה פעמים.

וזה תמיד שאני הולך!

כאשר אני נימצא אין שום בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן... שונא את זה! אין בזה שום טיפה של כבוד!!!

מכירים את זה שאתם אחרי מקלחת וישר לפני שהתלבשתם בא לכם חירבון, אז אתם יושבים לחרבן בעירום ומתעצבנים שישר אחרי המקלחת את מלכלכים שוב את התחת.

ואז באמצע החירבון יש הפסקת חשמל??? כי אני כן, היום הבאתי חירבון אחרי מקלחת ופתאום הייתה הפסקת חשמל, ישר שהבאת את הנוד הראשוני כל האורות חבו, פחדתי בהתחלה שהנוד היה יותר מדי רצחני, אבל סתם לא יודע מה קרה... למזלי עוד לא הבאתי גוש אז התחת היה נקי והתלבשתי מהר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...