מכירים את זה ש..... - עמוד 39 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכירים את זה ש.....

kryptoguy90

Recommended Posts

מכירים את זה שאתם מבריזים מכל שיעורי ערבית מתחילת השנה אז המחנכת קוראת לכם לשיחה ומסבירה לכם שאתם חייבים להכנס לשיעורים אז אתם צועקים קריאות גזעניות בחדר מורים וכל המורים מסתכלים עליכם? :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 642
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מכירים את זה ששניים רבים בא צד שלישי אומר שמה שהשני אמר זה באמת הצחיק ... ואז הצד הראשון מתעצבן וכותב הודעה לצד השלישי שאמורה להצחיק כמו שההודעה השנייה הצחיקה אבל זה לא מצחיק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה ששניים רבים בא צד שלישי אומר שמה שהשני אמר זה באמת הצחיק ... ואז הצד הראשון מתעצבן וכותב הודעה לצד השלישי שאמורה להצחיק כמו שההודעה השנייה הצחיקה אבל זה לא מצחיק?

אכן, זה המקרה.

לא הבנתי ???

הוא מנסה לרדת על עצמו ולא כ"כ יוצא לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו חלאס להרוס את הת'ראד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם רוצים, הוא דווקא הצליח להגן על כבודו ;)

מכירים את זה שיש לכם רעיו ענק לכתוב בת'רד, ואז כשאתם באים לכתוב אותו אתם שוכחים מה באתם לכתוב???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שאתם נכנסים למחשב שלכם (רק שלכם) נכנסים לאינטרנט ופתאום קולטים שאח שלך נכנס שם לאתרי פורנו ברמות וכל מה שאתם חושבים זה "ג'יסוס...." ואתםפ לא יודעים מה לעשות... להתחיל לנקות אחריו (את האתרים... אני מקווה שלפחות הוא מנקה לבד...)? אתה יודע שאם אתה משאיר את זה אמא שלך מחר תראה את כל זה...

ולא זה לא אני! אני מנקה אחרי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שאתם נכנסים למחשב שלכם (רק שלכם) נכנסים לאינטרנט ופתאום קולטים שאח שלך נכנס שם לאתרי פורנו ברמות וכל מה שאתם חושבים זה "ג'יסוס...." ואתםפ לא יודעים מה לעשות... להתחיל לנקות אחריו (את האתרים... אני מקווה שלפחות הוא מנקה לבד...)? אתה יודע שאם אתה משאיר את זה אמא שלך מחר תראה את כל זה...

ולא זה לא אני! אני מנקה אחרי...

לא מכיר כי לי יש מחשב משלי. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שאתם מחרבנים באמצע גוש אתם עושים שריר ואז הוא נחתך באמצע וצריך 7 שעות לנגב

מכירים את זה שיש לכם חרא ואז יש לכם נוד אז אתם עושים אותו לאט כדי לא לחחרבן בטעות

מכירים את זה שאין לכם כוח למוד במקלחת אז אתם מחממים את הקיר עם הזרם של המים ואז נשענים חחחחחחח

מכירים את זה שאתם רעבים אז אתם הולכים למקרר פותחים אותו מסתכלים כמה שניות ואז סוגרים והולכים ולא לוקחים כלום?

מכירים את זה שאתם מוצאים דברים מהמקרר ואז אחרי זה אתם מנסים שעה להחזיר את זה ולא מצליחים עד שאמא שלכם באה ועושה את זה תוך שניה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...