מכירים את זה ש..... - עמוד 37 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכירים את זה ש.....

kryptoguy90

Recommended Posts

אי כלכך מקנא בך!

וצודק! עדיף לא לעשות כלום, אפילו רק לנוח, מאשר לשבת בכיתה כמו איזה מעפאן ולהלחם על כל מילה שאתה מוציא זה שיושב לידך :P

מכירים את זה שהשעון המעורר שלכם מעיר אותכם על הבוקר, וזה כלכך לא מתאים לכם לקום עכשיו, ואז אתם חושבים לעצמכם:"רגע, היום יום שבת :D" עם חיוך יותר גדול מהראש שלכם?

ואז אחרי כמה רגעים אתם קולטים:"פאק! היום יום ראשון, אתמול היה שבת, פאק פאק פאק!!! :bash:"

אני מקווה בשביל כל אחד מכם שלא :P

יו אני כל כך שונא שזה קורה!

אם זה קורה לי אני מבואס לכל השבוע (בעיקר אם זה ביום ראשון).

link=topic=232843.msg2083074#msg2083074 date=1170780876]

אממ תנסה את זה יום שני של בצפר השעה 7:30 אין אף אחד בבית[עוד היית רדום] חוץ מימני והשעון מעורר עכשיו אני מיתעורר וחושב לעצמי שיט מה קמתי עכשיו

עכשיו חופש והמשכתי לישון עד 12 ואני במחשב בכיף שלי וזה.. ואז אני קולט שאין אף אחד בבית ואז אני שומע את הדלת ניפתחת ואני שם לב שהאחים שלי חוזרים מהבצפר :kopfpatsch: ואז אני קולט שיט פיספתי בצפר

הלוואי הייתי יכול לא ללכת לבצפר ככה.

ההורים שלי היו מקימים אותי בכוח, והם תמיד עושים את הדבר הכי שנוא עליי: מורידים ממני את השמיכה!! זה מחרפן אותי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 642
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בשביל מה צריך לנעול??? הגזמה!

וספר איך שילמת על זה ( אם אתה מעונין כמובן ) :smile1:

יו אני כל כך שונא שזה קורה!

אם זה קורה לי אני מבואס לכל השבוע (בעיקר אם זה ביום ראשון).

הלוואי הייתי יכול לא ללכת לבצפר ככה.

ההורים שלי היו מקימים אותי בכוח, והם תמיד עושים את הדבר הכי שנוא עליי: מורידים ממני את השמיכה!! זה מחרפן אותי!

חחח...

אצלי אמא שלי פותחת את החלון, וגם אם זה בשיא החורף, תמיד נכנסות הקרניים הכי חזקות שאי פעם ראיתי, בול לעניים שלי :s07: זה כאילו השמש התגנבה לי לחלון, ואמא שלי שיתפה איתה פעולה ופתחה את החלון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל מה צריך לנעול? כשיש לך אח גדול שלא אכפת לו מהפרטיות שלך ואבא חטטן, אתה צריך לנעול תמיד.

היו לי 2 פאדיחות: לפני שנתיים וחצי אני רואה פורנו במחשב ואבא שלי פתח ת'דלת, כשהוא קלט מה אני עושה הוא ישר סגר אותה.

הפאדיחה השניה היתה עם החלון: לפני חצי שנה הייתי עם עצמי ושכחתי את התריס פתוח(וזאת מרפסת ככה שאם התריס פתוח אז רואים הכל), מאז כמעט תמיד התריס אצלי סגור.

אבל אני הכי שונא שאני יוצא מהבית, אבא שלי נכנס לחדר מחטט לי בדברים ופותח את התריס. כשאני בא כל הכיסא של המחשב בוער ויוצאות לי העיניים מהשמש המסנוורת שבאה לי לפרצוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל מה צריך לנעול? כשיש לך אח גדול שלא אכפת לו מהפרטיות שלך ואבא חטטן, אתה צריך לנעול תמיד.

היו לי 2 פאדיחות: לפני שנתיים וחצי אני רואה פורנו במחשב ואבא שלי פתח ת'דלת, כשהוא קלט מה אני עושה הוא ישר סגר אותה.

הפאדיחה השניה היתה עם החלון: לפני חצי שנה הייתי עם עצמי ושכחתי את התריס פתוח(וזאת מרפסת ככה שאם התריס פתוח אז רואים הכל), מאז כמעט תמיד התריס אצלי סגור.

אבל אני הכי שונא שאני יוצא מהבית, אבא שלי נכנס לחדר מחטט לי בדברים ופותח את התריס. כשאני בא כל הכיסא של המחשב בוער ויוצאות לי העיניים מהשמש המסנוורת שבאה לי לפרצוף.

ההורים שלי אף פעם לא מחטטים לי בחדר, ויש לי רק אחים קטנים אז הם יודעים שלא כדאי להם לחטוף כאפה.

הדבר היחיד שההורים שלי מחטטים לי בו זה פורנו.

הם תמיד נכנסים לגוגל או להיסטוריה בדפדפן ומתחילים לחפש, בגלל זה תמיד שאני לא על המחשב אני נועל אותו. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כמה שנים לא היה לי מהיר והייתי נוהג לגלוש באינטרנט אצל דוד שלי - שגר בבית של ההורים 5 דקות מהבית שלי.

הייתי גולש שם המון, במגוון רחב של תכנים :cool2:

לפני כמה שנים כשהייתי בן 14 ביקשתי מדוד שלי (חזק במחשבים) לצרוב לי כמה סרטונים מיוחדים שהורדתי במחשב שלו (הוא עד אז לא הסתכל על התכנים, אלא פשוט צרב)... :smile1:

אני בא הבייתה, פותח את התיקייה המיוחדת (הלא קטנה בכלל יש לציין) בדיסק ואני רואה קובץ טקסט ובו רשום "שרון, אין שום סיכוי שאני נותן לך לצאת עם הסרטים האלו. כדאי מאוד שתתחיל לחשוב על האינטרנט שלך, וכדאי שזה לא יחזור על עצמו, אם אתה לא רוצה שאני אחסום לך אותו".

הייתי בשוק :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את הקטע המעצבן הזה שיש איזושהי מילה חדשה בסלנג העברי שאתם לא מכירים וכשאתם שואלים חבר מזה הוא לא יספר לכם הוא ירוץ לכל החברה עד לסוף העולם כדי להודיע לכולם שאתה לא יודע מה זה וכולם שעה צוחקים עליך ומתפלאים למה ת'לא יודע מה זה במקום פשוט לומר לך מה זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...