שירות לחברי האתר - הזמנות קבוצתיות מחו"ל - עמ' 19 - ערכות ליטוש - עמוד 8 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שירות לחברי האתר - הזמנות קבוצתיות מחו"ל - עמ' 19 - ערכות ליטוש

iakovl

Recommended Posts

• תגובות 189
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לגבי Mustop, אני קניתי דרכם משחקי מחשב פעם אחת, והכל עבד חלק. המחירים סה"כ כולל המשלוח (והמע"מ / מכס שהם גובים באופן חוקי) היו זולים יותר מאשר המקבילים בארץ (זה לא מדוייק כי קניתי משהו שאי אפשר היה להשיג בארץ, אז לא היה לי בסיס להשוואה לגביו).

ואגב, טיפ קטן לגבי משחקי מחשב - בארה"ב משחקי מחשב "מתיישנים" הרבה יותר מהם מאשר בארץ, כלומר המחיר שלהם צונח לחצי אחרי זמן קצר יחסית. ואז אם מזמינים כמה משחקים זה יוצא מאוד זול דרך Mustop. אגב, התשלום הוא לפי ק"ג או ליטר, המקסימלי מביניהם (באתר יש פרטים מדוייקים, אני לא זוכר כי זה היה מזמן, וחוץ מזה אולי המחירים השתנו) כך שאין יתרון ל"הזמנות המוניות" - אבל להזמנה של 10 פריטים, אני מניח שזה יצא זול.

אני יודע שזה לא לחלוטין קשור לדיון, אבל זה הניסיון שלי עם Mustop.

בשורה התחתונה - אם מזמינים פריטים שהם יקרים, יחסית לנפח / מסה שלהם - זה יוצא משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש קישור לפד מאיזה חנות ?

כמה עולה הפד בבקשה?

-ג'ו

..............

http://www.performance-pcs.com/catalog/index.php?main_page=product_info&products_id=2543&zenid=a711ac6c33bc6f74e0163a49462421db

דולק [כולל טיפ ;)] 12

עכשיו מעמ כמה זה 16% נגיד 4 שקל + עכשיו זה טלוי כמה המשלוח עולה..... בגלל זה כדאי שהרבה מאוד יקנו ככה שהמשלוח יתחלק להרבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי למי, בהזמנה כולם משתתפים ולכן אלה שמזמינים דברים קטנים כמו פאד לעכבר, יצטרכו לשלם יחסית המון, אלא אם כן יעשו משהו לגבי זה על מנת שזה יהיה הוגן

למה לא לעשות את זה על פי אחוזים?

נגיד והרכישה של מישהו שווה (לא במספר הפריטים כמובן, אלא בערך הכספי)10% מכל הרכישה, הוא ישלם 10% מהמשלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יהיה בהחלט צודק!!!

אבל המע"מ או המכס ( אחד משניהם ) לוקח גם כסף על המשקל/נפח, לכן זו גם תהייה בעיה

אני אומר שצריך לבדוק כמה עולה להזמין רק את הפאדים ( קודם נבדוק כמה בדיוק רוצים ), ויכול להיות שזה יצא זול ואז נעשה את ההזמנה ככה לעצמנו ונזרז את העניינים ( כל הקטע הזה לא נראה שזז מהר כלכך, יעקוב בקושי בפורום )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שזה לא טוב, לדעתי זה מצוין, פשוט מקודם נאמר שנחלוק במע"מ,

ובקשר למכס, כדאי שתבדוק שוב, כי אני חושב שאני יודע על מה אתה מדבר ( היה פעם ת'רד על זה, כאילו לא בדיוק על זה אבל היה שם מידע בנושא ), ולא מזמן נכנסתי לאתר הרשמי של כל המכס וזה, ופתאום לא היה כתוב על פתור ממכס על מוצרי מחשב אז אני לא בטוח שאין מכס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...