שירות לחברי האתר - הזמנות קבוצתיות מחו"ל - עמ' 19 - ערכות ליטוש - עמוד 10 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שירות לחברי האתר - הזמנות קבוצתיות מחו"ל - עמ' 19 - ערכות ליטוש

iakovl

Recommended Posts

• תגובות 189
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ירדתי מהפאד, ואני ממליץ לכולכם בחום לקחת מטר ולמדוד את השולחנות שלכם, כי הפאד הזה הוא 450 מ"מ לרוחב [45 ס"מ] על 350 מ"מ לאורך [גובה כביכול] שזה ע-נ-ק.

מה שכן, כמה יעלה לי הSTEELPAD QCK הרגיל? [לא +, לא מיני ולא HEAVY, הרגיל]

בארץ יצא לי 60 ש"ח ככה..

-ג'ו

איפה לעזזל ראית את המידות האלה?

הנה המידות מהאתר:

Size: 17.7" x 13.8" x 0.06"

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אני מדדתי ת'שולחן שלי פשוט, וזה יוצא כמעט בגודל של המקלדת [!!!] שלי........ וזה פשוט ענק לי, זה יבלוט לי מהצד ומלמעלה, ויש לי שולחן מקלדת מאוד גדול יחסית, חשבתי רק לציין שאנשים ימדדו פיזית קודם, כי חבל לקנות פד שיותר גדול מכל השולחן ביחד לא? חח.

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'ו צודק וכדאי לבדוק, אומנם לדעתי בגלל גודל חבל לפספס פד איכותי, מקסימום שמים מתחת למקלדת וכאלה, כשמשחקים מפנים קצת מקום, וכשלא אז שמים את הפד בצד, לא בעיה...

בקשר ל-G5, יכול להיות שזה כן יצא ממש זול בגל שחבר של יעקוב ישיג את זה ממקומות שמוכרים לחנויות=> ממש זול, ובגלל שהוא מייבא אז יכול להיות שגם המכס והמע"מ יהיו ממש נמוכים ( אני סתם זורק השערה ) בגלל שזה עסקי ולא פרטי.

אבל שוב, בקשר לפד, בואו נעשה רשימה מאורגנת, אולי זה יזיז את העניינים ואם נהיה מספיק יעקוב יביא דרך חבר שלו בזול, אם לא יקרה כלום, נוכל לעשות השמנה משלנו רק של הפדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי היי היי, אל תרגו מהפד רק בגלל הגודל, זה הפסד גמור!

ואני לא מוצא סיבה למה אי אפדר לגזור את הפד, בטח שאפשר ( אבל מומלץ עדיין לשים קצת דבק בקצוות ), אין הבדל בין הקצצות לכל חלק אחר בפד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי היי היי, אל תרגו מהפד רק בגלל הגודל, זה הפסד גמור!

ואני לא מוצא סיבה למה אי אפדר לגזור את הפד, בטח שאפשר ( אבל מומלץ עדיין לשים קצת דבק בקצוות ), אין הבדל בין הקצצות לכל חלק אחר בפד

אתה בסדר? אני אשלם יותר כדי לקנות פד גדול יותר כשאין לי שום צורך בגודל שהוא מציע? הQCK מעולה לא פחות מהAQUA3 ונכנס לי בול במידות, אני לא קונה פד יקר כדי להתחיל לשחק בגזירות.......

לא'דע מה עם שאר האנשים אבל אני כבר ירדתי מעניין הפד בכל"מ.

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר שצריך לחכות עד שיעקב יבוא, סתם מתעסקים כאן בספקולציות.

לא יודע עד כמה פדים יצאו זול בהזמנה שכזאת (ואני הייתי הולך על ה Steelpad בכללי), עכברים גם לא בטוח יצאו זול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...