שירות לחברי האתר - הזמנות קבוצתיות מחו"ל - עמ' 19 - ערכות ליטוש - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שירות לחברי האתר - הזמנות קבוצתיות מחו"ל - עמ' 19 - ערכות ליטוש

iakovl

Recommended Posts

אוקי, אני אקדים ואומר כי הנושא אושר דרך מנהלי האתר.

קצת רקע. למי שלא מכיר אותי אני חבר בקהילה כ5 שנים (עוד 4 יום 5)

בעיה אחת שאני נתקל בה עם רוב חברי הקהילה היא שהקהילה רוצה דברים שאינם קימים בארץ ויבוא שלהם הוא לא דבר פשוט או זול....

ולכן עבדתי קצת על הבעיה הזאת... והרי הפתרון...

אני מדגיש שאין שום כוונה מסחרית ביוזמה הזו, אינני קשור לשום חנות או שום גורם עסקי אחר

לפני זמן קצר הכרתי אדם שכרגע הפך ליבואן (שינוי סטטוס מהצד של המדינה כלפי אדם המיבא כמות של ציוד שלא למטרות עצמיות פחות או יותר)

אחרי דיבור בכל מני נושאים עלה נושא המוצרים בארץ והאדם הציע לי פיתרון

הוא מוכן להזמין כל דבר שאני רוצה מהיצרן עצמו (לא חנות, מכאן שחוסכים במחיר) של המוצר כל עוד מדובר במס' פרטים (10+ זה כמות נמוכה אבל נסבלת בקניה מיצרנים)

ולכן אני פונה לחברי הקהילה להשתתף ביוזמה הזו שאני מנסה להפעיל כשרות לקהילה

תעלו פריטים שאתם רוצים להזמין לארץ, ברגע שיהיו כ10+ אנשים המוכנים להזמין פריט כלשהו מחו"ל אני אעביר את המידע לחבר שלי (היבואן) שיברר דרך היצרן את המחירים ואז יחזיר לנו תשובה בנושא. ברגע שיהיה אימות של מס' אנשים שרוצים להזמין מוצר הנושא יתחיל לזוז בדרכים יותר ישירות ולא דרך הפורום.

אני מדגיש שוב, זהו שרות לקהילה ולא ניסיון מסחרי כלשהו. מי שמכיר אותי (ויש פה מספיק כאלה) יכול לאמת את העובדה כי אני אדם פרטי שחבר בקהילה זמן רב ובעל מוסר עבודה גבוהה, אינני מתכנן להפיק שום רווח מלבד הבאת המוצרים הללו לישראל מכיוון שהם אינם נמצאים פה או שהם יקרים במידה רבה מדי בארץ

האדם מסר כי מוכן להביא כל מוצר בין אם מדובר בלוחות אם, מעבדים, זכרונות, קירור, מודינג וכו'...

אך אני מציע להתחיל במוצרים "קטנים" ופחות מורכבים מלוחות אם וכרטיסי מסך (אם כי זה אפשרי במידה ויהיו מספיק אנשים)

לדעתי אפשר להתחיל במוצרי קירור (דוגמא: Thermalright HR-03 , Thermalright HR-05, חישני טמפ', פילטרים למאווררים, מאווררי YATE LOON ועוד)

במידה והינך מעוניין להציע מוצר או להביע דעה אנא פרסם תגובה הולמת לפוסט הזה (אבקש להימנע מספאם מיותר)

PNY GeForce 8800GTX - DRz

Arctic Silver ACN-240ML - mppaz

YATE LOON 120mm pic - iakovl*2

120mm Black Fan Filter pic - iakovl*2 , WhatUp*2

Thermalright HR-03 pic- iakovl

Thermalright HR-05-sli pic- iakovl

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 189
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני חוזר ואומר

כל דבר ניתן להזמנה כל עוד לא מדובר בפריט בודד אלא במס' פריטים (הכמות המדויקת נתונה לפרשנות היצרן)

ההזמנות מבוצעות מהיצרן עצמו ובכמות כך שישנה ירידה במחיר שמתקזזת עם היבוא עצמו וגורמת לפער גדול מול המחירים בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יהיה המחיר של המוצרים יחסית למחירים בארץ? האם זה יהיה מחיר יצרן או שיש פה מטרת רווח כלשהי לחבר שלך? גם אם המחיר יהיה זהה למחירי רכיבים בחו"ל עם עלות משלוח מופחתת, זה יכול להיות מאוד משתלם, כי אני מתכנן רכישה דיי רצינית של רכיבים לקירור מים וגם חומרה השאלה היא אם תצליח למצוא פה בפורומים אנשים שירצו את אותם רכיבים מה שלא סביר לדעתי.

בכל מקרה יוזמה מבורכת, נראה לאן זה מתפתח :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו ברגע שיהיה הזמנות בסדר גודל כלשהו אפשר יהיה להלבין את העניין דרך החבר. ולראות כמה אנשים צריך לכל דבר

המטרה לחבר שלי? למלא משלוחים, הוא מביא דברים לארץ ממשקל מסויים. ברגע שהוא צובר משקל הוא מזמין (הוא עובד עם חנויות) לא אכפת לו מה העיקר למלא מכסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני זמן קצר הכרתי אדם שכרגע הפך ליבואן (שינוי סטטוס מהצד של המדינה כלפי אדם המיבא כמות של ציוד שלא למטרות עצמיות פחות או יותר)

אחרי דיבור בכל מני נושאים עלה נושא המוצרים בארץ והאדם הציע לי פיתרון

הוא מוכן להזמין כל דבר שאני רוצה מהיצרן עצמו (לא חנות, מכאן שחוסכים במחיר) של המוצר כל עוד מדובר במס' פרטים (10+ זה כמות נמוכה אבל נסבלת בקניה מיצרנים)

כלומר לא חנות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכנן לקנות את ה-G5, כמה בערך זה יצא אם יהיו מספיק אנשים?

ויעקוב, אם הדבר הזה באמת הולך להיות משהו רציני שיחזיק להרבה זמן, אז אולי אפילו תדבר עם מנהלי האתר ותבקש מהם לפתוח דבר חדש באתר של הזמנות קבוצתיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכנן לקנות את ה-G5, כמה בערך זה יצא אם יהיו מספיק אנשים?

ויעקוב, אם הדבר הזה באמת הולך להיות משהו רציני שיחזיק להרבה זמן, אז אולי אפילו תדבר עם מנהלי האתר ותבקש מהם לפתוח דבר חדש באתר של הזמנות קבוצתיות

קודם שיתחיל אז נפתח הלאה

אני צריך לדעת שיש מס' אנשים שרוצים משהו אז אני מפעיל את החבר שלי, אין לי טעם לטרטר אותו בשביל מס' בודד של יחידות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...