שיא העצלנות - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיא העצלנות

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 226
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני יושב בנחת מול המחשב משועמם, אז אני שולח יד אחת לאזור שם למטה, מעורר אותו, מתחרמן, נכנס לאתר פורנו מתחיל לשפשף...

*אחרי כמה דקות*

הא הא אופס...אין לי טישו...מה אני אעשה, אין לי כוח ללכת להביא...

טוב נו לא נורא

*קיר/מסך/בגדים מתמלאים בנוזל החיים*

:smile1:

זה עצלנות. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

* לא יוצא מהבית עד הדקה האחרונה למרות שאני יודע שאני אאחר בטוח לשיעור באונ' ולא יתנו לי להכנס / לעבודה

* לא הולך בכלל לאוניברסיטה כי לא כיף לקום מהשמיכה בבוקר בחורף

* יושב על המיטה מול המחשב, הכסא ביני למחשב מלא בבגדים ושטויות שאין לי כח להזיז, אז אני אף פעם לא יושב עליו, רק על המיטה

* כשהמקלדת טיפה רחוקה ואין לי כח להתקרב או לקחת אותה - העתק הדבק, ומקלדת וירטואלית (ושמתי קיצור למקלדת וירטואלית בקוויקלאנצ')

* כשאני צופה במחשב בטלוויזיה (לסרטים וסדרות וכו') וצריך להקליד משהו - מקלדת וירטואלית + זכוכית מגדלת של ה ,

כדי שאני אראה מה אני עושה.

* לא מרוקן את המאפרה שלי עד שסיגריות מתחילות ליפול ממנה החוצה (המאפרה שלי היא מין קופסאת מתכת עם מכסה) ואי אפשר לסגור אותה

* מסדר את החדר באמת, אחת לחצי שנה ופחות

* מזמין פיצה כשאני לא רעב בכלל, כי אין לי סיגריות, ומבקש מהשליח שיביא לי סיגריות בדרך, כי אין לי זין לצאת לקנות.

* נגמר לי ה TRIAL של קספרסקי (התקנתי זמנית בשביל משהו) ואני לא קונה ולא מסיר אותו,

רק סוגר אותו פעם בשבוע אחרי ה REBOOT השבועי

יש עוד מליון דוגמאות, בתכלס, אני די חושב שאני אחד העצלנים ביותר שפגשתי...

אני אפילו מתעצל לשחק WORLD OF WARCRAFT לפעמים, כי אני יודע שאם אני נכנס, זה להרבה זמן

אז יוצא שאני מתעצל לשחק במחשב, נראה אתכם עוברים את זה..

אהה, ובקשר למה שחלק אמרו כאן, מלא פעמים שקלתי להשתין לתוך בקבוק, אבל בתכלס אף פעם לא עשיתי את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

* מזמין פיצה כשאני לא רעב בכלל, כי אין לי סיגריות, ומבקש מהשליח שיביא לי סיגריות בדרך, כי אין לי זין לצאת לקנות.

זה אחד הטובים :lol:

לא הולך לאוניברסיטה כי לא כיף לצאת מהשמיכה בבוקר, בחורף, כשקר, ואני עייף, רק כדי לשמוע את המרצה מדבר שטויות שאני ממילא לא מבין :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, זה סתם פתטי...

זה גם וגם ^^

עוד אחד:

לפעמים החוט של הרמקול קצת זז ולא שומעים בו (צריך לחבר שוב)

אין לי כוח אז אני שומע רק בצד אחד :P

גם לפעמים אין לי כוח לחבר את האייפוד לטעינה,

אז יוצא שאני מעביר שעות מהחיים שלי,באוטובוס, הליכה ממקום למקום וכ"ו בשיעמום במקום לשמוע איכותית :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאתה גולש והיד שלך בבצים וחם ונעים...

ואז אתה צריך להעתיק משהו לנוטפד...אז אתה לא תזיז את היד החמה ללחוץ על CTRL+C ואז CTRL+V....

אז אתה מעדיף לתת עוד כמה לחיצות עם העכבר בשביל לעשות את הפעולה..!!

להרכיב כפתור של כיבוי והדלקה על המקלדת...במקום לשלוח את היד למקום המיועד והמקורי...!!

לחפש סרטי פורנו ביוטיוב כי אין לך כח להוריד דרך האימיול/לחפש יותר מדיי באתרים שמובילים לאתרים שמובילים לאתרים שמובילים לאתרים...של של זקנות/בנות שעושות דברים ממש מגעילים....

לכתוב בנוטפד למרות שזה הדבר הכי מעוכר והכי דפוק שיש רק לא לחכות שהוורד יעלה!!

לתת לקובץ שם בעל תו אחד ואחרי שנה של חיפושים למצוא אותו באיזה תקיה של וינדווס....

שהניקוי של שולחן העבודה קופץ לסגור אותו כי אין לך כח לעבור על הרשימה ולבדוק מה אתה באמת לא הפעלת שנים...ואז לגלות שאין יותר מקום על שולחן העבודה ובכל זאת להגיד לעצמך...יותר מאוחר.....

אחד החזקים שלי..!!..

למקם בשולחן עבודה את כל הדברים הכי שימושיים לפי עיגול שככה אתה מזיז את העכבר כמה שפחות...!!...בבקשה:

*אגב השם של הקובץ הוא דיי עצלנות..!!

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: אני מזדהה עם הקטע של "היד החמה" רק שאצלי היא מתחממת כשאני שם אותה מתחת לרגל ולא בביצים שלי :screwy:

כשצריך לסדר את החדר ואני נורא עצלן אז אני פשוט דוחף את הכל לארון וחי באשליה שהחדר שלי מסודר ולבסוף זה נערם והארון מתחיל להתפוצץ בזבל/שטויות/בגדים...

כשאני הולך לישון ואני צריך לכבות את המחשב אני לוחץ על הכפתור כיבוי במארז

שהפח זבל מלא ואין לי כח לרוקן אותו אז אני דוחס את הזבל עם נעל בשביל שאני יוכל לרוקן אותו אחר כך ;D

כשאני קם באמצע הלילה להשתין אני פותח קצת את העיניים בשביל לשמר את השינה (זה גם משהו שאדיר מילר אומר אבל זה נכון!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

* לא יוצא מהבית עד הדקה האחרונה למרות שאני יודע שאני אאחר בטוח לשיעור באונ' ולא יתנו לי להכנס / לעבודה

* יושב על המיטה מול המחשב, הכסא ביני למחשב מלא בבגדים ושטויות שאין לי כח להזיז, אז אני אף פעם לא יושב עליו, רק על המיטה

* כשהמקלדת טיפה רחוקה ואין לי כח להתקרב או לקחת אותה - העתק הדבק, ומקלדת וירטואלית (ושמתי קיצור למקלדת וירטואלית בקוויקלאנצ')

* כשאני צופה במחשב בטלוויזיה (לסרטים וסדרות וכו') וצריך להקליד משהו - מקלדת וירטואלית + זכוכית מגדלת של ה ,

כדי שאני אראה מה אני עושה.

* לא מרוקן את המאפרה שלי עד שסיגריות מתחילות ליפול ממנה החוצה (המאפרה שלי היא מין קופסאת מתכת עם מכסה) ואי אפשר לסגור אותה

* מסדר את החדר באמת, אחת לחצי שנה ופחות

* נגמר לי ה TRIAL של קספרסקי (התקנתי זמנית בשביל משהו) ואני לא קונה ולא מסיר אותו,

רק סוגר אותו פעם בשבוע אחרי ה REBOOT השבועי

יש עוד מליון דוגמאות, בתכלס, אני די חושב שאני אחד העצלנים ביותר שפגשתי...

אני אפילו מתעצל לשחק WORLD OF WARCRAFT לפעמים, כי אני יודע שאם אני נכנס, זה להרבה זמן

אז יוצא שאני מתעצל לשחק במחשב, נראה אתכם עוברים את זה..

אהה, ובקשר למה שחלק אמרו כאן, מלא פעמים שקלתי להשתין לתוך בקבוק, אבל בתכלס אף פעם לא עשיתי את זה...

ואללה? גם לי יש את הקטע שאני מתעצל לשחק בwow

אבל עכשיו זה בגלל שאני סתם מחכה להרחבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאתה גולש והיד שלך בבצים וחם ונעים...

ואז אתה צריך להעתיק משהו לנוטפד...אז אתה לא תזיז את היד החמה ללחוץ על CTRL+C ואז CTRL+V....

אז אתה מעדיף לתת עוד כמה לחיצות עם העכבר בשביל לעשות את הפעולה..!!

לכתוב בנוטפד למרות שזה הדבר הכי מעוכר והכי דפוק שיש רק לא לחכות שהוורד יעלה!!

מזדהה...

אני התחלתי להתפשר על WORDPAD...

לחפש סרטי פורנו ביוטיוב כי אין לך כח להוריד דרך האימיול/לחפש יותר מדיי באתרים שמובילים לאתרים שמובילים לאתרים שמובילים לאתרים...של תמונות של זקנות/בנות שעושות דברים ממש מגעילים....

אם אתה באמת עצלן מלחפש ביוטיוס, זה יכול לחסוך זמן: www.shufuni.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...