שיא העצלנות - עמוד 14 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיא העצלנות

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 226
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^^חחח... וואי, אתה חתיכת עצלן :lol:

לא באמת, בוו נחזור לנושא, היה כאן איזה אחד שלא ניגב ת'תחת וניסה לחזור לנושא אבל המסכן יובש, אז קדימה...

נ.ב

אתם די סוג של עצלנים שלא פותחים ת'רד משלכם או שולחים הודעות בפרטי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol:

היום היתי קצת עייף בשיעור נהיגה והמורה אמר שאני עצלן חח רק נתתי להגה להיסתובב בחזרה בלי שאני יזיז אותו ולא שזה בעיה פשוט הוא חוזר מהר מידי ואני תופס אותו כל רגע ומשתחרר :silly:

אושר מה אני יאמר לך אם מה שאת אומרת נכון אז אחלה את נהגת טובה (אולי) ועוד כמוך זה מה שצריך (במיגזר הנשי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, תעשו לי טובה ותפסיקו לעשות מעצמכם צחוק...

כבר שמעתי על "גברים" (ערסים) ש"יודעים" לנהוג (יותר גרוע מאימא שלי) אבל מבלים יותר זמן במוסך מאשר על הכביש... או בשלילה...

זה הפך לתחרות "למי יש ארוך יותר", ולפי איך שזה נראה, הבחורה מנצחת :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיא העצלנות זה לקנות בשנת 2003 בערך כרטיס הרקולס פורטיסימו 2 5.1 ואז פשוט להשאיר אותו מתחת למיטה עוד בניילון בערך עד עכשיו (כן הוא עדיין שם)...

הקטע הוא שאני אםילו לא יודע למה לא התקנתי אותו אף פעם (עכשיו זה כבר ברור לי למה לא אתקין)... אגב זה קרה לי פעם גם עם סט של מקלדת ועכבר אלחוטיים של לוג'יטק שפשוט שכבו מתחת למיטה איזה שנתיים וחצי, הקטע הוא שלא סתם קיבלתי אותם אלא ממש קניתי כדי להשתמש...

תצחקו, אבל יש שם וודו 3 שגם לא היה בשימוש מרגע הקנייה שלו כשעוד היה משהו משהו, אבל הוא לא לוקח את הגביע כאן כי פתחתי את הניילונים שלו כדי לראות מה יש בפנים :nixweiss:

הנה הוכחה :

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KoM, אם לא איכפת לך ליקנות לי מכונית שלא תהיה בשימוש אני אודה לך מאוד... :smile1:

אחי הגדול הוא הבן אדם הכי הכי עצלן שאני מכיר בחיים שלי!! אני עבדתי איתו חמש שנים בחנות שלו ומידי יום היינו אוכלים כל מיני ג'אנקפודים כאלה אם אמא שלנו לא הייתה מספיקה להכין לנו משהו בצהריים... בקיצור בכל החמש שנים האלה אני אף פעם אחת לא ראיתי אותו הולך וקונה לעצמו שווארמה!! הוא בחיים שלו לא ילך ליקנות שווארמה וגם עד שהוא כן ילך ליקנות אז ניראה לי שהוא יעדיף לנסוע באוטו!!

הוא כזה עצלן שבתקופה שהוא היה גר איתי ועם ההורים שלי הוא היה קורא לי שאני ירוץ מהר מהר לחדר שלו כי יש לו משהו מאוד חשוב להגיד לי ובסוף מה זה היה?:"ת'יכול להביא לי כוס מים? אהה וביא לי גם עם זה מגבת ותפוז וסכין!!" :pissed:

החדר שלו גם היה כזה מבולגן הוא היה מביא עוזרת בית שתסדר רק את החדר שלו ולקח לה יום עבודה שלם של עוזרת בית לסדר לו ת'חדר!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...