שיא העצלנות - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיא העצלנות

Milford Cubicle

Recommended Posts

במקום לכתוב goog אני הגדרתי שאם אני כותב g או ע זה יפתח לי את אוטומטית.

עכשיו אתם בטח שואלים את עצמכם למה ע, אז שימו לב ש-g זה ע, ולא תמיד יש לי כוח להחליף שפות :D.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 226
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני פשוט לוחץ G ואז CRTL+ENTER

אם אני לא יוצא מהבית אז אין לי כח לשים את העדשות ובסוף אני הולך עם משקפים כמו מפגר :P

[זה קורה גם להפך שאני שם אותם בבוקר ואין לי כח להוריד אז אני נשאר איתם עד 12 בלילה ויוצאות לי העניים בסוף![ד"א היום בתאות שמתי עדשה בעין אחת ואז בתאות שמתי גם את העדשה השניה באותה עין :s07:]

- אין לי כוח למחוק משחקים שאני לא משחק בהם במחשב.

כמה זה נכון! יש לי עדין משחקים שלא שיחקתי בהם איזה שנה ואני גם לא ישחק[ריימין 1+2 לדג']

עוד משהו אין לי כח להחזיר את הצלחת מהחדש למטבח...אז אני שם אתזה אצל אחותי והיא לוקחת בסוף[ :P]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי לעצמי קיצור כמעט לכל אתר שאני נכנס אליו

gg או עע לגוגל

hw לזון

hm להוטמייל

gs לגיימספוט

bb לבילבורד

wk לוויקיפדיה וכו' וכו'...

ד"א - אוונט זה פשוט הדפדפן לעצלנים.

אפשר להגדיר פה תנועות עכבר לפעולות, אני כבר לא צריך להזיז את העכבר עד למעלה כדי להחליף טאב למשל...

אני פשוט לוחץ על כפתור הימני בעכבר, ומזיז אותו למעלה ושמאלה או ימינה, אפשר לעשות פעולות כאלה כמעט להכל, סגירת חלון, עמוד קודם, עמוד בית, וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי לעצמי קיצור כמעט לכל אתר שאני נכנס אליו

gg או עע לגוגל

hw לזון

hm להוטמייל

gs לגיימספוט

bb לבילבורד

wk לוויקיפדיה וכו' וכו'...

ד"א - אוונט זה פשוט הדפדפן לעצלנים.

אפשר להגדיר פה תנועות עכבר לפעולות, אני כבר לא צריך להזיז את העכבר עד למעלה כדי להחליף טאב למשל...

אני פשוט לוחץ על כפתור הימני בעכבר, ומזיז אותו למעלה ושמאלה או ימינה, אפשר לעשות פעולות כאלה כמעט להכל, סגירת חלון, עמוד קודם, עמוד בית, וכו'...

את כל זה אפשר לעשות בFF :nixweiss:

ולא יותר קל לשים בוקמארקס במקום כל הקיצורים האלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את כל זה אפשר לעשות בFF :nixweiss:

ולא יותר קל לשים בוקמארקס במקום כל הקיצורים האלה?

כל אחד ורמת העצלנות שלו... :)

האא ונזכרתי בעוד משהו...

כשאני קורא מסמך ארוך, אין לי כח לגלגל את הגלגלת כל פעם למטה, אז אני נותן קליק על הגלגלת ומנסה לעשות שהמסמך ירד למטה לבד במהירות המתאימה לקצב הקריאה שלי, אבל זה אף פעם לא עובד, או שזה מהיר מדי, או שזה איטי מדי :-\.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...