פרוייקט ה-K340, מודינג לאוזניות - הסט החדש עבר את כל המודים, עמוד 17 תמונות! - עמוד 9 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט ה-K340, מודינג לאוזניות - הסט החדש עבר את כל המודים, עמוד 17 תמונות!

anatoli

Recommended Posts

• תגובות 220
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מצרף ציטוט של הודעה מהבחור התאילנדי שקנה ממני את האוזניות. הוא ישב והקשיב להן כמו שצריך, ומה שהיה לו להגיד זה זה:

First, I would say what I lost from the stock 340's. As I told you that I used it with my DV with sylvania vt231 and it's so sweet, especially bass. I don't know how to explain it in words. Just really sweet. I think I lost this sweetness from the modded one.

BUT!!! it's the only one thing I can think. How to say OMG!!! you guy are so genious. I tried to imagine its sound before I got it but it never came closer to the sound I really got from this modded 340's.

Bass is tighter and more details. Voice is clearer. Treble goes higher. Separation and detail are far better. I can't explain all the things I feel now because of the language. But I couldn't be happier. This cans is the best I've ever heard. Thanks very much for this cans. I think I'm a lucky guy now.

כמו שרשום על הפגזים של תותחנים, עוד לקוח מרוצה ;D

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

לקוח מרוצה מאוד לפי איך שזה נראה...

רק שיזהר לא להרטיב אותם יותר מידי עם הריר ושאר נוזלים ;D

תשמור את ההודעות האלה... ככה בפעם הבאה תוכל לדרוש יותר ולהביא הוכחות ללקוחות מרוצים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקשתי ממנו שישים תגובה בפורום פידבק של הד-פיי, ושאם בא לו יפתח דיון בפורום ויספר לאנשים על ההבדלים בין מצב מקורי למודינג, זה הבדל ענק. אני סובל עכשיו בלי המודים, למרות ששי היה פה היום, שמע אותן, ואומר שהן נשמעות טוב מאוד.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העץ הגיע :)

לצערי הצבע לא בדיוק כמו שרציתי, אבל הם עדיין נראים מדהים, ומוסיפים לאוזניות המון. כיוון שהזמנתי 2 סטים אקסטרא (זה מוריד עלויות) אני משאיר את אלה שהכי אהבתי, השאר שמתי כאן:

http://www.head-fi.org/forums/showthread.php?p=2696162#post2696162

הבדיל קרדס הגיע היום, מחר לדעתי יגיע הכבל, ואז לחכות רק לציפוי, וישר לעבודה :)

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...