פרוייקט ה-K340, מודינג לאוזניות - הסט החדש עבר את כל המודים, עמוד 17 תמונות! - עמוד 5 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט ה-K340, מודינג לאוזניות - הסט החדש עבר את כל המודים, עמוד 17 תמונות!

anatoli

Recommended Posts

• תגובות 220
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

??? ??? ???

מה????

חשבתי שאתה מוכר כליה לפני שאתה מוכר את האוזניה הזאת?

לא מאמין שתמצא אוזניה יותר טובה ,אולי באותה רמה עם גוון צליל שונה ,וגם כדי להגיע לרמה הזאת תצתרך לקחת משכנתא.

אנטולי קח ווליום ,תרגע,תריח את הורדים ,ותשמע את המוסיקה,תשחק עם מערכת הרמקולים שלך,אינטרקונקטים,מקור,מנורות,מגבר, בחייאת רבאק לא שווה לך למכור את האוזניות.

עזוב תקנה איזה וודי יפיהפה של אודיו טכניקה ,זה כזה יקר שגם ככה הakg לא משחקים תפקיד :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שחשבתי על למכור את ה-340 ולקחת את ה-W100 אולי אם אני אצליח למצוא.

חוץ מזה, עכשיו, כשאני יודע איך לעשות את המודים, אין לי שום בעיה בעתיד לקנות עוד זוג כזה ולעשות את המודים האילו תוך כמה שעות ולהביא את האוזניות למצב הנוכחי שלהן. זה יעלה לי אומנם סכום נכבד של כסף, אבל אני לא מתכוון למכור את ה-340 בפחות ממה שעלה לי הכל כולל כל המשלוחים.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבטחתי קצת עידכונים על הסאונד, ואני מקיים.

הצליל השתנה, הוא נהייה מהיר יותר, אבל למרות הכל מפורט יותר. פרטים שלפני זה לא שמעתי כמעט פתאום מקבלים מימד שלם משל עצמם. פרטים רבים שלפני זה בכלל אל היו פתאום נשמעים בבירור. חשוב להבין, מדובר באוזניות מפורטות ברמה יוצאת מגדר הרגיל, כך שאם הן השתפרו כל כך הפירוט שלהן כעת הוא פשוט מטורף. כל פריטה מיתר נשמעת בבירור שאין כמותו, מעבר לצליל של הגיטרה לדוגמא אשר מגיע מתוך התיבה שלה, ממש שומעים את האצבעות מחליקות ונוקשות על המיתרים, לעיתים הפירוט הזה הוא פשוט מוגזם. במקום לשמוע את המוזיקה אני שומע את הנשימות, התזוזות, ונקישות הרגליים של הנגנים, בהקלטות שלפני זה לא ידעתי בכלל שיש בהן את המידע הזה. האוזניות מנגנות כך סך הכל 15 שעות, ואני בטוח שהן ישתפרו בימים הקרובים עוד יותר, פשוט מעולה.

כמו כן, הצליל נהייה רגוע יותר. למרות הגישה של "כסף זה בהיר ונחושת זה חם" (מבחינת הצליל כמובן) זה לא נכון. הכבל המקורי היה כולו נחושת וכעת הוחלף לשילוב של נחושת עם כסף, והצליל נהייה נעים יותר. כעת אני יכולתי להחזיר את המנורה הקודמת שהייתה במגבר (RCA 5692 המעולה) אשר פעם נשמעה בהירה מדיי וכעת נשמעת ממש מאוזנת.

Anatoli.

הדברים האלה נכנסים להקלטות? O_o

וזה נראה :xyxthumbs:

אגב, לא הבנתי את הקטע של הנחושת והכסף... נחושת טהורה מוליכה יותר טוב מכסף... כסף+ נחושת= התנגדות גדולה יחסית...

בתור נגן אני מודע לעניין של המשחק בצליל שכל חלק של הכלי מפיק (אני מנגן על קלרינט- יש שם את הגוף שמורכב מ3 חלקים+ פייה+ עלה+ תופסן לעלה, שכל אחד מהם יכול לשנות את הצליל.... כשקניתי את הקלרינט שלי נסעתי מטבריה למרום בת"א כדי לבדוק איזה 10 פיות שונות ואיזה 5 תופסנים שונים עד שמצאתי שילוב בן **נה שאפילו המורה שלי התרשם- וזה הישג ;D... ואני לא מדבר על זה שכל פעם שצריך לבחור עלה אני יכול לבדוק 20 עלים ולבחור אחד, שגם לא תמיד נשמע הכי טוב... מזל שאני הגעתי לרמה של לבדוק את העלה עם העיניים ולא ע"י נגינה איתו :P) אבל לא יהייה פשוט יותר לשלוט על האות שיוצא מהמגברים ולא על האות שעובר בכבל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד צריך למצוא התאמה טובה כמה שאפשר בין כל החלקים. כל כבל משנה את הסאונד. הכבל הקודם היה בעייתי כי הוא היה דק והוא כבר היה ישן. למעשה, כשפירקתי אותו ראיתי שהוא כבר פיתח קצת קורוזיה בקצוות שלו. מה גם שמקודם אחד מהם עבר דרך האוזנייה עם 2 הלחמות מיותרות לכל אחד מ2 המוליכים, ההפרדה שיצרתי של כניסה נפרדת לכל אוזנייה מונעת את הצורך בהלחמות המיותרות האילו.

ולמרות שעל הנייר כסף מוליך טוב יותר, בתאכלס זה לא אומר שהוא יהיה טוב יותר עם כל אוזנייה וכל מגבר :)

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע... התכוונתי לזה שהייה עדיף (מבחינת הסאונד- לא הכיף ;D) להתמקד רק במגבר ובמערכת שמפקה את האות ולא בכבלים... פשוט לקנות כבלים מנחושת כמה שיותר נקייה כדי שתפריע כמה שפחות (הבנתי שהבאת איזה כבל נחושת+ כסף...), ולשחק עם החלקים האחרים במערכת...

ונחושת (נקייה) מוליכה טוב יותר. ורק שתדע, אם אתה מקפל את הכבל חזק זה פוגע קצת במוליכות שלו ככה שלטווח הארוך הייה עדיף להישאר עם הכיסוי העבה יותר ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מחליף רק את הכבל, אני החלפתי הכל. התעסקתי עם המגבר, עם המנורות שבו, עם האוזניות, עם הכבל שלהן, אני עושה הכל לא רק דבר אחד.

למרות שלקפל את הכבל יותר מדיי זה פוגע במוליכות, צריך למצוא איזון נכון. לטעמי הכבל כרגע קצת נוקשה מדיי. למי שאצלו הכבל לא צריך להתקפל הרבה זה מעולה. אבל אצלי מדובר במקום שבו צריך כבל גמיש יחסית, אז זה קצת מציק שהכבל לא גמיש מספיק. זה לא ברמות שזה מפעיל לחץ או משהו כזה, פשוט מעצבן קצת :D

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שהתעסקת עם כל המערכת, פשוט זה נראה לי מיותר שהתעסקת כל כך הרבה עם הכבל והחיבורים- הדברים שתאכלס אתה יכול לשלוט עליהם הכי פחות... :nixweiss:

בכול מקרה, סיימת. זה נראה טוב, נשמע מצויין- קבל ח"ח :xyxthumbs:

אם אתה רוצה גמישות צריך כבל דק יותר-> פחות טוב-> יותר התעסקות עם המערכת ;D ;)

תן לזה זמן... הציפוי פלסטיק (זה פלסטיק, לא?) יתרכך קצת עם מזמן... לפעם הבאה אתה יכול פשוט לעקם ולמתוח קצת (לא ביותר מידי כוח- אבל רצוי בחדר לא קר ולשחק עם זה כמה דקות טובות) את הכיסוי לפני שאתה שם אותו על הכבל- זה אמור לרכך אותו קצת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שלי היא אכן עם הציפוי. הכבל עצמו מאוד גמיש, והוא כבל שהוזמן במיוחד למטרה הזו. הכבל המקורי שהזמנתי היה לא גמיש מספיק.

ד"א, משהו מעניין. קיבלתי הרגע הצעה מאיזה תאילנדי אחד שרוצה את האוזניות. הוא רוצה להחליף אותן תמורת מגבר וכסף או לקנות אותן ישירות. הקטע המעניין הוא שיש לו זוג כזה רק שהוא פוחד לעשות את המודים. אז נראה, יש מצב שאני אחליף איתו זוג תמורת זוג פלוס כסף ואז אני אעשה שוב את כל המודים (וחוזר חלילה עד שיימאס LOL).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע, זה מה שאני מנסה לברר :D

גם אם לא, אני עדיין אסכים להחליף במידה והוא יוסיף לי סכום כסף שיכסה את כל העלויות כולל המשלוחים.

דווקא יהיה מעניין לעשות את המודים על הגרסאות האחרות. אני שיחקתי עם האוזניות הרבה (מילוי שלהן) עד שהגעתי לתוצאה הזו וזה היה דווקא נחמד, אז עכשיו נעשה את זה עם הגרסא אחרת, ככה שוב יהיה עם מה לשחק ולא לעשות הכל כמו :D

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חדשות?!

מדובר על שלא מיוצרות 25 שנים כמעט :D

Anatoli.

:P

ואתה בטוח שאין כמה זוגות שלא היו בשימוש\ תקועות בבויידם של איזה חנות?

(זה לא משהו שאפשר לשים עליו בונדו אם יש שריטה או חור במקום לא רצוי ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...