רועי לוי והטעויות (או בקיצור לא מבין רמזים) - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רועי לוי והטעויות (או בקיצור לא מבין רמזים)

maverick

Recommended Posts

חבל שכל ת'רד בפורום זה הופך למלחמת דתות. אני מבקש לא לסטות מנושא הת'רד. המשך המגמה יוביל לנעילת הת'רד - דבר אשר איני חפץ בו. אם מישהו נפגע מת'רד זה או אחר או מרגיש שת'רד זה (או אחרים) מיצו את עצמם, מוזמן לפנות אלי בפרטי.

אורי שפיר,

אחראי פורום אקטואליה ותרבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יאללללללללהההה איזה אפסים אתם!

סוף סוף קם בן אדם ומראה לערבים מי הם!

אתם אפסים על גבי אפסים, הסטאנדפיסט המוכשר צריך לשבח אותו.

אתם בצפון במיוחד(סנובים) לא יודעים כנראה מה זה העם הערבי!

הם יכולים להסתובב איפה שהם רוצים בשטחנו מבלי לחשוש לאף דבר ואנחנו סותמים את הפה שלנו, כאשר אנו רוצים להסתובב שטחנו אנחנו מפחדים שמא יקרה לנו דבר רע (למות - או להיפגע על ידי כך שנאבד איזה רגל או יד). אפילו בממשלה המושחטת שלנו הם מכתיבים לנו מה לעשות!

ערבים יכולים להסתובב איפה שהם רוצים? נו באמת, הרי בכל קניון וחנות בודקים אותם חצי שעה (לפחות) לפני שנותנים להם להכנס.

וגם מה זה "שטחנו" - מה הם לא אזרחים של המדינה שלנו?

וחוץ מזה, מה עם המתנחלים שמסתובבים לפלשתינאים בבתים ובשדות, עוקרים להם עצים (ומוכרים אותם בישראל), קוטפים להם את הזיתים והורסים את הבתים שלהם?

אנחנו פשוט ממשיכים לתת להם הצדקות לטרור. כשאני רואה את הדברים האלה בחדשות אני ממש מתבייש שהם חלק מהעם שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שכל ת'רד בפורום זה הופך למלחמת דתות. אני מבקש לא לסטות מנושא הת'רד. המשך המגמה יוביל לנעילת הת'רד - דבר אשר איני חפץ בו. אם מישהו נפגע מת'רד זה או אחר או מרגיש שת'רד זה (או אחרים) מיצו את עצמם, מוזמן לפנות אלי בפרטי.

אורי שפיר,

אחראי פורום אקטואליה ותרבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אתם בצפון במיוחד(סנובים) לא יודעים כנראה מה זה העם הערבי!"

יש לך בעיה עם צפון?!

לא כולם שם צפונים סנובים רק שתדע...

בחיפה למשל יש 2 שכונות של עשירים מגעילים סנובים חושרמוטה

אבל שאר חיפה זה כולה שכונות.... שפרינצק נוה דוד נוה יוסף

ליד כל אלו יש גם את העיר טירה

אז בחייאת תחשוב לפני שאתה מדבר

כל הסנובים מהצפון אלק...

ובקשר לערבים תאמין לי שהם לא נכנסים לאיפה שהם רוצים

למה הם יודעים שבשכונות חבל להם על הזמן

היה פעם התראה על מחבל בשכונה שלי כל החבר'ה יצאו עם שרשראות ואקדחים לחפש אותו

המקום היחיד שערבים יכולים ללכת אליו בחיפה למשל זה רק הפאבים בעיר התחתית

או לכאמל לא יותר מזה

הם תמיד נשארים בשכונות שלהם

אבל רק שתדע יש מלא ערבים שהם אנשים טובים

אני בעצמי מכיר הרבה אנשים שהם באמת סבבה

נכון כשיהיה מלחמה הם יכולים לתקוע סכין בגב אחרי חברות של שנים אבל מצד שני... גם אנחנו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבן אדם הוא ביזיון מהלך. אף פעם לא מצאתי אותו מציחק במיוחד, אבל יש לו את התכונה הזאת של לנסות להצחיק בכל מחיר. אתם מכירים את זה, בטח. בסגנון שמביא בסוף למעין פאדיחה שאתה לא יודע איך לצאת ממנה... אבל לסטנאפיסט זה לא קורה. בדר"כ זה בגלל שהוא יודע להצחיק. כנראה שבמקרה שלו זה בגלל שהוא חסין לפאדיחות. אני לא יודע אם להאמין לגמרי לכתבה ולאנשים שהיו שם, שבטח נתנו ציטוטים סובייקטיביים, אבל בלי קשר אני חושב שהאדם הזה לא מצחיק בכלל, אולי חוץ מאשר את עצמו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...