רועי לוי והטעויות (או בקיצור לא מבין רמזים) - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רועי לוי והטעויות (או בקיצור לא מבין רמזים)

maverick

Recommended Posts

למה ערבים ישראלים לא גרמו ועזרו לפיגועים??

תפסיקו להגן עליהם!!!

ובדיוק כמו שאמר RNgkay שיהודים נרצחים אני לא שומע את הערבים מגנים את הפיגוע והולכים נגד הממשלה שלהם בשביל שיפסיקו את הפיגועים אבל שקורה לערבי משהו אתם קוראים גזענות והולכים נגד הממשלה! הם אומרים שמגיע לנו! אז במקום להגן עליהם תגנו על העם שלכם ולא על הרוצחים שכל יום פוגעים בכם ומאחלים למותכם!

ערבים ישראלים גם עזרו לפיגועים, אבל מעט...

ואני יודע שחלק דיי גדול מהם מצודד בפלסיטנאים...

והחלק שהדגשתי, אתה אשכרה סותר את עצמך?

שקורה לערבי משהו אנחנו הולכים נגד הממשלה? (רובנו הולכים נגד הממשלה כי זה ממשלה דפוקה)

שיהודים נרצחים אתה רוצה שערביי ילכו לממשלה שלנו ויגידו להם להפסיק ת'פיגועים?

או שילכו לרשות הפלסטינאית? (יצחקו עליהם בפנים)

או שבכלל דיברת על הפלסטינאים? (אתה מצפה מהאויב שלך שיעשה משהו לטובתך? נו באמת, תפסיקו עם התירוץ הדפוק הזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למען האמת, זה כבר די מצחיק ;D

יש הבדל בין לצחוק על "האויב" שלך (במרכאות כי הנושא נתון לוויכוח) לבין לצחוק על אזרחי המדינה שלך ולדמות אותם לאויב.

תודה.

(רק אפשר לדעתי להוריד מרכאות-כי זה לא נתון לויכוח).

נו באמת...זה ממש מרגיז.

הפלסטינאים הם לא "אויבים", להזכירך - אמנם זה נתון משתנה, אבל רק כ-40% מהפלשתינאים תומכים בטרור {וגם זה, מוצדק חלקית}

אני מסכימה עם Nice-1, אין ספק שרועי לוי אמר את הדברים במכוון כדי לסלק אותם מן המופע ולא בשביל "לרומם את הקהל",

עובדה שגם הקהל בהופעה הרגיש נבוך ומבולבל (ע"פ הכתבה) אך רועי המשיך את הופעתו חרף התגובות השליליות של הקהל שזיהו את הגזענות בדבריו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מתווכחים, מתפלפלים והולכים סחור סחור ועד עכשיו לא הבנתי את המטרה של הת'רד המטומטם הזה!.

מה מה ?! להצהיר בפומבי רועי לוי טעה? רועי לוי גזען? הרי ידוע לא מהיום שההומור שלו של נאור ציון של טל ברמן ושל אחרים הוא מוקצן והם לא חוששים מתגובת התקשורת וברור שהם משתמשים בבמה כדיי להקצין ולחדד את דעותייהם האישיות.

מישהו פתח פה פעם ת'רד על דודו טופז שידוע שהוא "נמרח" על צעירות ואף על קטינות (סיפור המלצרית זכור לכם?!), ידוע שהוא מתעסק עם נשים נשואות ואפילו בקהל וליד בעליהן של הנשים הוא זורק להם הערות עם רמז לא דק. נו אז בואו נכתוב על כל פוץ שעשה משהו לא בסדר וכל אחד יגיד מה הוא חושב טוב?! נו באמת מה הטעם ?

DIRTY SPAM!

סתם ת'רד רכילויות זול ועלוב לדעתי.... חסר טעם לחלוטין להמשיך בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללללללללהההה איזה אפסים אתם!

סוף סוף קם בן אדם ומראה לערבים מי הם!

אתם אפסים על גבי אפסים, הסטאנדפיסט המוכשר צריך לשבח אותו.

אתם בצפון במיוחד(סנובים) לא יודעים כנראה מה זה העם הערבי!

הם יכולים להסתובב איפה שהם רוצים בשטחנו מבלי לחשוש לאף דבר ואנחנו סותמים את הפה שלנו, כאשר אנו רוצים להסתובב שטחנו אנחנו מפחדים שמא יקרה לנו דבר רע (למות - או להיפגע על ידי כך שנאבד איזה רגל או יד). אפילו בממשלה המושחטת שלנו הם מכתיבים לנו מה לעשות!

אני גר בדרום (מה שאתם לא!!!) רואים וחווים את הבדואים האלה בכך שפורצים לאלפי(מבלי להגזים כך פורסם הדוח בעירית באר שבע) בתי עסק גונבים את הסחורה ולאחר מכן משאירים חותמת בכך ששורפים את המקום.

מה שהם עושים נקרא "protction" וזה שאיזה בדואי רע בא לבעל העסק ואומר לו תן לי 1200 שקל ואני אשמור לך על העסק ואם לא מחר לא תמצא את החנות.

בדרך שאתם נוסעים לאילת ועוצרים בבאר שבע רק להשתין תסתכתלו לעבר עמודי הקליטה של החברות הסולולריות ותשימו לב שליד כל עמוד יש אוהל!. protction

עכשיו אתם אומרים לעצמכם למה המשטרה לא עושה שום דבר? , כי הם מפחדים הם חבורות של פחדנים הם רק מגרבצים את האשכים. כן יש סיבה גם שהם מפחדים כי פעם הם עשו מרדף אחרי בדואי שנסע בטנדר שלו במהירות מופרזת הבדואי הוא הצליח להגיע עד לשבט שלו(כפר) ושם חברים של אותו בדואי נחלצו לעזרתו ונסעו בטנדר שלהם ונכנסו עם הטנדרים שלהם במשטרה ואחר כך הוציאו אותם מן החלונות וכמעט הרגו אותם מכות.

אז אני לא מבין למה יש אנשים בארץ אנשים שמלאנים? אתם חושבים שאם נתן להם את השטחים שלהם הם יסתפקו הם מאמינים שכל הארץ הזאת שלהם!!! בואו נחזור להיסטוריה כשהערבים היו בגבולות 47 הם לא הסתפקו הם רצו לכבוש עוד וזאת הסיבה שכבשנו להם!

בלי לפגוע אבל אתם כמו ערבים במקום שאנו העם היהודי יתאחד אתם מתאחדים עם הערבים ומעודדים כל פיגוע שפוגע בנו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאני גר בצפון (חיפה) לא אומר שאני סנוב, וככל הנראה יש לי ראיה הרבה יותר טובה משלך של הדברים.

נכון, הם יכולים להסתובב איפה שהם רוצים "בשטחנו", זו אחת הזכויות של להיות אזרח במדינה מסוימת - חופש תנועה.

הייתי לא מעט פעמים בדלית אל-כרמל וכפי שאתה רואה, יצאתי משם חי כדי לכתוב את זה.

פריצה לבתי עסק ושריפתם... נו, Welcome to Israel, הפשיעה בדרום גבוהה יותר מבשאר חלקי הארץ, זה נכון. ו?

פריצה לבתי עסק ושריפתם יש גם ב (נו, מי הראשון שיקפוץ?) חברון, ולא ע"י הערבים.

איך הבאת את הפשיעה של הבדואים בנגב לעניין של רועי לוי? מה, גם בנגב כולם מחבלים מתאבדים?! חשבתי שזה רק פה אצלנו, ברמת אביב ג'...

הפשיעה היא עניין בפני עצמו ויש לטפל בה במלוא חומרת הדין, מצדי שיביאו גדוד של מג"ב כדי לטפל בזה, כאן אני מסכים איתך - על המשטרה מוטלת החובה לאכוף את החוק, תוך כדי שימוש בכל האמצעים הדרושים כדי לעשות זאת (במידת הצורך כמובן).

רק משום מה לא ראיתי אותך מרים קול זעקה כשהמשטרה מעלימה עין מכל הפגיעות בערביי השטחים (בחקלאים בעיקר) שמתבצעות ע"י מתנחלים.

טוב נו, כנראה שבדרום יש מדינה בפני עצמה בלי מתנחלים, רק עם ערבים.

כן, אני חושב שאם ניתן להם את השטחים שלהם הם יהיו מסופקים. הרי גם אתה מאמין שכל הארץ הזאת שלך, לא? עפ"י הצעת החלוקה של האו"ם מ 1947, פחות מחצי מהארץ הזאת (בתחומי מדינת , לא כולל רמת הגולן) היא שלך. ואם תלך עוד לפני הצעת החלוקה תגלה שמספר היהודים בארץ היה זעום. אפשר גם לחזור לתקופת התנ"ך, בה ממלכת דוד שלטה לא רק על אלא גם על לבנון ועבר הירדן המזרחי וסוריה... אתה מציע שעכשיו נכבוש גם את כל המזרח התיכון בטענה שזה שלנו? - למה? ככה כתוב בתנ"ך!

וכן, כל השמאלנים תומכים בארגוני הטרור.

בחיי, תחשוב טיפה על השטויות שאתה כותב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאני גר בצפון (חיפה) לא אומר שאני סנוב, וככל הנראה יש לי ראיה הרבה יותר טובה משלך של הדברים.

נכון, הם יכולים להסתובב איפה שהם רוצים "בשטחנו", זו אחת הזכויות של להיות אזרח במדינה מסוימת - חופש תנועה.

הייתי לא מעט פעמים בדלית אל-כרמל וכפי שאתה רואה, יצאתי משם חי כדי לכתוב את זה.

פריצה לבתי עסק ושריפתם... נו, Welcome to Israel, הפשיעה בדרום גבוהה יותר מבשאר חלקי הארץ, זה נכון. ו?

פריצה לבתי עסק ושריפתם יש גם ב (נו, מי הראשון שיקפוץ?) חברון, ולא ע"י הערבים.

איך הבאת את הפשיעה של הבדואים בנגב לעניין של רועי לוי? מה, גם בנגב כולם מחבלים מתאבדים?! חשבתי שזה רק פה אצלנו, ברמת אביב ג'...

הפשיעה היא עניין בפני עצמו ויש לטפל בה במלוא חומרת הדין, מצדי שיביאו גדוד של מג"ב כדי לטפל בזה, כאן אני מסכים איתך - על המשטרה מוטלת החובה לאכוף את החוק, תוך כדי שימוש בכל האמצעים הדרושים כדי לעשות זאת (במידת הצורך כמובן).

רק משום מה לא ראיתי אותך מרים קול זעקה כשהמשטרה מעלימה עין מכל הפגיעות בערביי השטחים (בחקלאים בעיקר) שמתבצעות ע"י מתנחלים.

טוב נו, כנראה שבדרום יש מדינה בפני עצמה בלי מתנחלים, רק עם ערבים.

כן, אני חושב שאם ניתן להם את השטחים שלהם הם יהיו מסופקים. הרי גם אתה מאמין שכל הארץ הזאת שלך, לא? עפ"י הצעת החלוקה של האו"ם מ 1947, פחות מחצי מהארץ הזאת (בתחומי מדינת , לא כולל רמת הגולן) היא שלך. ואם תלך עוד לפני הצעת החלוקה תגלה שמספר היהודים בארץ היה זעום. אפשר גם לחזור לתקופת התנ"ך, בה ממלכת דוד שלטה לא רק על אלא גם על לבנון ועבר הירדן המזרחי וסוריה... אתה מציע שעכשיו נכבוש גם את כל המזרח התיכון בטענה שזה שלנו? - למה? ככה כתוב בתנ"ך!

וכן, כל השמאלנים תומכים בארגוני הטרור. אינשאללה יבוא עוד מחבל מתאבד לתל אביב.

בחיי, תחשוב טיפה על השטויות שאתה כותב.

דן חבר יקר

כואבת לי הבטן בגללך הפלתה אותי מן הכסא lol

שוטרי מגב? משטרה ? בוא אני אוציא אותך מן החלום היפה שגם אני ההיתי רוצה להיות בוא ואני יעיר אותך על המציאות שאף אחד לא רוצה להתמודד איתה אך חייבים, אני יודע שקצת טוב הרבה סטיתי מן הנושא של התרד הזה.

בוא אני אספר לך סיפור הרי אנו מכירים את המתנחלים שלנו (יהודים) הם הציונים האמיתיים ממשיכי הדור שבזכותו אנו פה באמונה שארץ זו שלהם. אתה יודע שבדואים הם נודדים והם רק ישבו בארץ זו כמה מספר שנים ומזאת נקבע שהם היו פה 2000 שנה!@!@????

אני גם נגד המתנחלים האלו כן כן ! הם כמו מפגרים לא שמים לב שעל כל חלקה בנגב יושב בדואי תוקע עץ זית בן 30 שנה וטוען בטאבו אני ההיתי פה הרי את השיטה הזאת הוא למד מאבא שלו ומהסבא שלו ולאה (אין לי כוח לרשום) אני מזמין אותך לטיול של 20 דקות בנגב באזור באר שבע והסביבה לראות איך הם משתלטים אל השטחים ומתצלום אוויר שראש המועצה של עומר דיווח על מעין חלקוה של הנגב על ידי בנייה לא חוקית עד לאורך עזה(מעניין מה מתכננים התחמנים) בכל מקרה אני יחזור למשטרה ולמגב הם רצו לפנות מאחז לא חוקי של הבדואים שכולה ישבו שם 50 בני אדם והכוח שהיה צריך זה 250 איש בכדי לפנות אותם אך ללא הצלחה הובע הדבר.

ומאז המשטרה והמגב מפחדים מאותם עבריינים כאשר יש למשטרה אומץ לתפוס אותנו היהודים אם בדואי יסע על 140 ואני על 102 באותו זמן הוא יעדיף לתפוס אותי כי הוא יודע שאני לא יעשה לו כלום (השוטרים שלנו היום הפכו להיות האפסים הכי גדולים שיש )

ועוד דבר אני לא מאמין בדרכי התנ"ך

אך תזכרו כללל חשוב מאוד איפה שיש מוסלמי(ערבי וכו') יש בעיות!

לדוגמא (אני מבטיח זהו זה המשפט האחרון) : הודו רוסיה אמריקה עם הצבא הכי חזק בעולם שעשה מעצמו צחוק אחד גדול באותו יום של התאומים כאשר נפלו אמרתי מגיע לאמריקאים סוף סוף הם מרגישים את הטרור והגיע הזמן שיסתמו את הפה להגיד לנו להבליג זה לא כלום. המשך של הדוגמא: פליפינים אינדונזיה אפריקה במלואה ועוד כמה שאני שלא עלו לי לראש

אשמח לקבל תגובות הרי זו מדינה דמוקרטית

תגובה זו לא באה לפגוע האף אחד או להסיט אותו מן דרכו ודרך מחשבתו (זה רק חומר למחשב ועובדות מן המציאות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אך תזכרו כללל חשוב מאוד איפה שיש מוסלמי יש בעיות!

מכל המלל הלא ברור הזה, זה הדבר היחידי שאני מסכים איתו. אם אנשים עוד לא הבינו את זה, אז הנה מבזק חדשות: אסור לתת זכות קיום לדת המוסלמית. בכלל, ברמה עקרונית, דתות זה דבר רע. יותר מדי אנשים נהרגו על קידוש רוח הקודש הלא קיימת. ההבדל הוא מאוד פשוט: הנצרות הפסיקה לנסות להתפשט באמצעות השמדה ומוות - לא כי הם לא רוצים להתפשט, אלא משום שהם הבינו שכסף, זכויות האזרח ודמוקרטיה מפתות הרבה יותר מאשר "אנחנו נצלוב אותכם ונאנוס לכם את הנשים" (ע"ע מסעות הצלב). היהדות מלחתחילה לא שאפה להפיץ את עצמה במיוחד, וגם כך אחוז המתגיירים הוא שולי עד כדי כך שאין טעם לדבר עליו. האיסלם, לעומת זאת, לא טרח להתפתח. כל מדינה איסלמית היא מדינה מפגרת, פשוט כמשמעו. שתי יוצאות הדופן היחידות הן תורכיה, שהיא מדינה ערבית מודרנית יחסית, משום שהיא לא מדינת דת. השניה היא אירן, תחת הנהגתו של השייח' פחלאווה. אירן הנוכחית לעומת זאת, היא מדינה מפגרת לכל דבר. תראו את ערב הסעודית, הם טובעים בנפט - פשוט כמשמעו! ועדיין הם רוכבים על גמלים, וקושרים את הנשים לקיר כשהם יוצאים לנסיעות ארוכות. בכל מדינה לא איסלמית השינויים החברתיים היו מהירים וניכרים.

בקיצור, הנקודה שלי היא שלדת האיסלמית אין זכות קיום. הדת הזאת קוראת לכל המאמינים להשמיד את הכופרים, או לאסלם אותם. הדת הזאת בעצם אומרת "תתרבו כמה שיותר, ואז תמותו. אבל תשתדלו לקחת איתכם כמה נוצרים/יהודים/פגאנים בתהליך.". לי נמאס מקישקושים סטייל "זה לא האיסלם, אלה רק קבוצות קיצוניות". גבירותי ורבותי, זה כן האיסלם. האיסלם מעודד את המאמינים לשננן בעל פה את הקוראן. למה? כדי לשטוף להם את המוח, זה למה. אם אתה קורא משהו מספיק פעמים, סופך שתאמין בו.

אחרי הסטיה האיומה הזאת מנושא הת'רד אני רק רוצה לציין שבמהלך מופע סאטירה צוחקים על נשים, גברים, מיעוטים וכל קבוצה מיוחדת אחרת. למעשה, בזה שצוחקים על קבוצה אחת מצחיקים את הקבוצה השניה. ככה זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכל המלל הלא ברור הזה, זה הדבר היחידי שאני מסכים איתו. אם אנשים עוד לא הבינו את זה, אז הנה מבזק חדשות: אסור לתת זכות קיום לדת המוסלמית. בכלל, ברמה עקרונית, דתות זה דבר רע. יותר מדי אנשים נהרגו על קידוש רוח הקודש הלא קיימת. ההבדל הוא מאוד פשוט: הנצרות הפסיקה לנסות להתפשט באמצעות השמדה ומוות - לא כי הם לא רוצים להתפשט, אלא משום שהם הבינו שכסף, זכויות האזרח ודמוקרטיה מפתות הרבה יותר מאשר "אנחנו נצלוב אותכם ונאנוס לכם את הנשים" (ע"ע מסעות הצלב). היהדות מלחתחילה לא שאפה להפיץ את עצמה במיוחד, וגם כך אחוז המתגיירים הוא שולי עד כדי כך שאין טעם לדבר עליו. האיסלם, לעומת זאת, לא טרח להתפתח. כל מדינה איסלמית היא מדינה מפגרת, פשוט כמשמעו. שתי יוצאות הדופן היחידות הן תורכיה, שהיא מדינה ערבית מודרנית יחסית, משום שהיא לא מדינת דת. השניה היא אירן, תחת הנהגתו של השייח' פחלאווה. אירן הנוכחית לעומת זאת, היא מדינה מפגרת לכל דבר. תראו את ערב הסעודית, הם טובעים בנפט - פשוט כמשמעו! ועדיין הם רוכבים על גמלים, וקושרים את הנשים לקיר כשהם יוצאים לנסיעות ארוכות. בכל מדינה לא איסלמית השינויים החברתיים היו מהירים וניכרים.

בקיצור, הנקודה שלי היא שלדת האיסלמית אין זכות קיום. הדת הזאת קוראת לכל המאמינים להשמיד את הכופרים, או לאסלם אותם. הדת הזאת בעצם אומרת "תתרבו כמה שיותר, ואז תמותו. אבל תשתדלו לקחת איתכם כמה נוצרים/יהודים/פגאנים בתהליך.". לי נמאס מקישקושים סטייל "זה לא האיסלם, אלה רק קבוצות קיצוניות". גבירותי ורבותי, זה כן האיסלם. האיסלם מעודד את המאמינים לשננן בעל פה את הקוראן. למה? כדי לשטוף להם את המוח, זה למה. אם אתה קורא משהו מספיק פעמים, סופך שתאמין בו.

הדת האיסלאמית עוברת תהליך שכל אחת מהדתות הגדולות כבר עברה בעבר, היא עוברת תהליך של קיצוניות יתר. אותו תהליך גם היה בנצרות בתקופת מסעות הצלב, האינקוויזיציה ותקופת ימי הביניים. אותו תהליך היה לתקופה מסויימת גם בדת היהודית במאה ה 17-18 רק בצורה פחות בולטת מכיוון שהיהדות היתה מיעוט באותם איזורים.

מסקנה? מדובר בתהליך טבעי שעוברות הדתות, הן נוטשות את "דרך הישר" למסעות צלב אצל הנוצרים או ג'יהאד אצל המוסלמים.

מדובר בתהליך שהוא בשיאו אצל הדת המוסלמית ויחלוף עוד כ 100-200

הפתרון? לבינתיים הם יטבחו בנו 100 שנה, ואנחנו נטבח בהם 100 שנה. כי אין הרבה פתרונות אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בעיות בדרכים שהאיסלם מתייחס לנושאים מסויימים. אבל בתחומים כמו המלחמה נגדנו הרבה מהשייחי יסין סו קולדים משנים משמעויות של דברים שכתובים בקוראן רק כדי שיתאימו לדרשות שכל האנשים מאמינים להם

כל הדיון הזה מזכיר לי פרק מסאות פארק בו שף רוצה להחליף את הדגל של העיר בו רואים אנשים לבנים תולים איש שחור. הוא אומר שזה גזעני אבל הערייה אומרת שזה חלק מהמורשת. וככה הם עושים סקר בעיר ואנשים עונים

לפי דעתי הדגל גזעני, אבל הוא חלק מהמורשת שלנו או לפי דעתי הדגל הוא חלק מהמורשת שלנו, אבל גזעני וכו וכו'

(ובלי קשר)

(ביפ הדרעקים האלה אם כבר הם טוחנים שידורים חוזרים שלפחות יחזרו לעונות הישנות ולא בפעם ה5 ברצף את העונה ה4-5)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה מצטער מודה שנכשלתי, המסע שלי בחיפוש אחר הפואנטה כשל.

בן אדם סיפר בדיחה טפשית ופגע באנשים->אתם מעלים את זה לת'רד->הופכים את זה לויכוח לאומני-פוליטי->FLAME בגלל חילוקי דעות והכל התחיל מבדיחה, יש לי הצעה ממש מפגרת מה דעתכם ? רדו מהעניין ותנעלו את ת'רד הריבים הפופוליטי הזה ? סבבה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אך תזכרו כללל חשוב מאוד איפה שיש מוסלמי יש בעיות!

אחרי הסטיה האיומה הזאת מנושא הת'רד אני רק רוצה לציין שבמהלך מופע סאטירה צוחקים על נשים, גברים, מיעוטים וכל קבוצה מיוחדת אחרת. למעשה, בזה שצוחקים על קבוצה אחת מצחיקים את הקבוצה השניה. ככה זה.

יפה אמרתה חזק וברוך תהיה טוב לדעת שיש בקהילה אנשים טובים.

ותודה על כך שהרחבתה את מימדי בנוגע לדת הרעה(אסור לי לקלל היה לי וויכוח של איזה שעה עם המנהל) הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק איך כל ת'רד בפורום זה הופך למלחמת חורמה בין ערבים ליהודים. טוב אז לפני שתתחיל מלחמה אמיתית פה אני מבקש לא לסטות מהנושא המקורי של הת'רד. המשך סטייה מהנושא תביא לנעילת הת'רד - דבר אשר איני חפץ לעשות. כרגיל, אני מבקש לשמור על שפה נאותה.

אורי שפיר,

אחראי פורום אקטואליה ותרבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שכל ת'רד בפורום הזה הופך למלחמת חורמה של דתות. אני מבקש לשמור על איפוק ולא לסטות מנושאו העיקרי של הת'רד. אם מגמה זו תמשיך אאלץ לנעול את הת'רד - דבר אשר איני חפץ בו. כרגיל, אני מזכיר לכם לשמור על שפה נאותה. אנשים אשר חושבים שת'רד זה (או אחרים) מיצו את עצמם או מרגישים פגועים יכולים לפנות אלי בפרטי ולא להעמיס על הת'רד בהערות.

אורי שפיר,

אחראי פורום אקטואליה ותרבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...