הרבה מאוד מידע על "מפלצות" חדשות מבית AMD, תקראו!! - עמוד 8 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרבה מאוד מידע על "מפלצות" חדשות מבית AMD, תקראו!!

EAD

Recommended Posts

• תגובות 153
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ואולי שאר החברות שפיתחו איתן לא רצו שהפטנט יהיה רשום רק לAMD? זה טרייד מארק אי אפשר לרשום "כל הזכויות שמורות ל" ומאה חברות אחרי זה, חברה אחת מקבלת ת'זכויות וזהו, ואף חברה לא רוצה כנראה להיות כבולה בהסכם כזה או אחר עם , ולכן *כנראה* שזו הסיבה שלא נרשם על כך פטנט.

זו רק השערה כמובן, אבל זה מה שנראה לי הכי הגיוני.

ואני לא בטוח שהשימוש בHT הוא חינם, לדעתי רק המפתחות ראשיות להשתמש בו כרצונן, כל חברה אחרת תצטרך לשלם [ככה נראה לי, לא ראיתי שום זכר שבו רשום שהHT היא חינמית]

מצד שלישי, כל הפוסט הזה עלול להיות סתם הזיה של 2:30 לפנות בוקר.

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שתי דרכים להגן על טכנולוגיה: פטנט או סוד מסחרי. המפרט גלוי, לכן זה לא יכול להיות סוד מסחרי. פטנט אין. לכן אין על הטכנולוגיה שום הגנה חוקית וכל אחד יכול להשתמש בה כאוות נפשו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואולי שאר החברות שפיתחו איתן לא רצו שהפטנט יהיה רשום רק לAMD? זה טרייד מארק אי אפשר לרשום "כל הזכויות שמורות ל" ומאה חברות אחרי זה, חברה אחת מקבלת ת'זכויות וזהו, ואף חברה לא רוצה כנראה להיות כבולה בהסכם כזה או אחר עם , ולכן *כנראה* שזו הסיבה שלא נרשם על כך פטנט.

זו רק השערה כמובן, אבל זה מה שנראה לי הכי הגיוני.

ואני לא בטוח שהשימוש בHT הוא חינם, לדעתי רק המפתחות ראשיות להשתמש בו כרצונן, כל חברה אחרת תצטרך לשלם [ככה נראה לי, לא ראיתי שום זכר שבו רשום שהHT היא חינמית]

מצד שלישי, כל הפוסט הזה עלול להיות סתם הזיה של 2:30 לפנות בוקר.

-ג'ו

אתה צודק "כל הזכויות שמורות ל" זה רק לחברה אחת

אבל זה לא בעיה להקים חברה שמוורכבת מכל החברות שיצרו את ה HT

שבה כל חברה (אלה שפיתחו את ה HT) היא שותפה ובעלת מניות שוות בחברה הגדולה שאחראית על הHT

(כמובן שאפשר לחלק את המניות לפי מי היה יותר מעורב בפיתוח ומי פחות זה לא חייב להיות שווה)

זה "טריק" ידוע בשוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרשום פטנט היה מועיל להם כמו כוסות רוח למת

ל- לא אכפת שכל חברה אחרת בעולם תשתמש ב-HTT (למעשה זה דווקא טוב לה, זה ישריש את ה-HTT בתור תקן

העיקר שאינטל לא יתשמשו ב-HTT

אבל הבעיה הקטנה היא של- ואינטל יש הסכמים חוצי פטנטים (אחת יכולה להשתמש בפטנטים של השנייה ללא תמלוגים), מאותה סיבה מכניסים תמיכה ב-SSE וההרחבות שלו, כי זה לא עולה להם כמעט כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרשום פטנט היה מועיל להם כמו כוסות רוח למת

ל- לא אכפת שכל חברה אחרת בעולם תשתמש ב-HTT (למעשה זה דווקא טוב לה, זה ישריש את ה-HTT בתור תקן

העיקר שאינטל לא יתשמשו ב-HTT

אבל הם לא יכולים להרשות לחברה אחת ולאסור על חברה אחתר את השימוש בלי פטנט

אם היה להם פטנט הם היו יכולים "למכור" את זה לכולם בחינם ורק לאינטל ב 250 מליארד דולר :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה איזה פטנט תרשום, הוא יהיה נגיש לאינטל והפוך

מה גם שבשוק כזה שבו טכנולוגיות חדשות שורדות בקושי שנתיים ולוקח לטכנולוגיות כמה חודשים מההבשלה ועד ההגעה לשוק, זה מיותר להתחיל לפרט סיבות לפטנט ולעבור את כל הדרך לפטנט (שהיא לוקחת בערך שנה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...