הרבה מאוד מידע על "מפלצות" חדשות מבית AMD, תקראו!! - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרבה מאוד מידע על "מפלצות" חדשות מבית AMD, תקראו!!

EAD

Recommended Posts

ברור שתשובת ה4X4 של לא נראת כמו מהפכת הHYPERTRANSPORT - או שיפור למעבדי 64 ביט, אבל עדיין - יקבלו ייתרון יחסי קטן עם הDOU (ואולי עם הQUAD) - וAMD שוב יפרצו עם חדשה וטובה, ככה זה היה מימי הATHLON

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 153
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתם קצת מגזימים, לא צריך לתכנן 20 שנה קדימה או משהו כזה, אבל אני חושב שמעד כמה חודשים , אפילו מיוני 2007 כפי שאני רואה את זה

AMD יחזרו למשחק ויציגו תחרות מאוד רצינית לINTEL וזה מה שבאמת חשוב :xyxthumbs:

תגיד Dude איפה היית עד עכשיו? :s07:

אני פה שומר על שמה של וחוטף עגבניות בראש, ואתה עכשיו מופיע לי.. מה קרה K8L מתקרבת בצעדי ענק, אז אוהדי יוצאים מהחורים.

לא נורא טוב שחזרתם. ;)

אגב שכחת עוד משהו חשוב בארכיטקטורה של K8L, יהיה ניתן לשלוט על מהירות השעון של כול ליבה בנפרד, כלומר לעשות לכול בנפרד! אדיר. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ני פה שומר על שמה של וחוטף עגבניות בראש, ואתה עכשיו מופיע לי.. מה קרה K8L מתקרבת בצעדי ענק, אז אוהדי יוצאים מהחורים.

לא נורא טוב שחזרתם. Wink

לא יודע על מה אתה מדבר אחי אני תמיד הייתי פה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

URIB מאיפה המידע שאפשר לעשות לכל ליבה אובר בנפרד?

מקור:

http://www.theinquirer.net/default.aspx?article=33887

"

Each processor now gets its own PLL (Phase Locked Loop) frequency generator, the gizmo that multiplies the bus

frequency by a certain number to get the frequency

.

What this allows is for each now to scale its frequency independently of the others, so if you need one to run at 3GHz, but the others are just pootling along running some less-intensive code, then they can scale back to 1GHz, meaning they use just 33% of the dynamic power of the other.

This may not sound like rocket science, and indeed it isn't really, but it is a big improvement over the old K8 dual core, and what do with Yonah and (I believe) Merom/Conroe/Woodcrest, which is to run both cores at full clock speed even if only one needs it, unless the second core can be halted completely."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרתק, עוד עובדות ללא בסיס מהאינקווירר.

כבר רשמתי על זה בתחילת הפוסט פה יוריב, אינקוויירר זה לא מקור להתבסס עליו עד שלפחות TOMSHARDWARE או אתר זהה גם כותב משהו על הנדון.

שמעו אין לי שומדבר נגד ואין לי שום דבר בעד , אבל אני הולך לאן שהביצועים הולכים, וכרגע אנחנו יושבים חזק על [אני, והביצועים ;) ] ולא נראה כאילו תהיה סיבה לחזור לAMD בשנתיים הקרובות, זו המציאות.

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב שכחת עוד משהו חשוב בארכיטקטורה של K8L, יהיה ניתן לשלוט על מהירות השעון של כול ליבה בנפרד, כלומר לעשות לכול בנפרד! אדיר. :xyxthumbs:

לא תוכל לעשות לכל בנפרד

זה קשור לCOOL'N'QUIET

אם יש עומס רק על אחת או שתיים התדר של שאר הליבות ירד כדי לחסוך בחשמל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא מנסה לתסכל או להפך, אני אוהב דווקא מאוד :xyxthumbs:

אך, אני חושב שאכן קצת מפגרים ולא נותנים שום תשובה ראלית כיום למעבדים שיש לאינטל בשוק, ואני בהחלט מקווה שהמצב ישתנה ורצוי שכמה שיותר מהר, חברה שלא איכזבה בעבר ותמיד נתנה מעולים במיוחדים לGAMERS, אני מקווה שהיא תמשיך במגמה החיובית :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד Dude איפה היית עד עכשיו? :s07:

אני פה שומר על שמה של וחוטף עגבניות בראש, ואתה עכשיו מופיע לי.. מה קרה K8L מתקרבת בצעדי ענק, אז אוהדי יוצאים מהחורים.

לא נורא טוב שחזרתם. ;)מזל שאתה תמיד בחוץ ואף פעם לא היית בחור ;D

מה יעזור לך לעשות לכל ליבה בעצמו? :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכול מקרה, חבל שלוקח להם שנים עד שמוציאים משהו :pissed:

שיתחילו לעבוד על זה, מקווה שכבר לפני יולי השנה הזאתי נראה DDR3 ואת המעבדים מרובעי ליבות החדשים של

:jump:

היי שכחת כמה זמן לקח לאינטל, שלוש שנים WTF :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי שכחת כמה זמן לקח לאינטל, שלוש שנים WTF :kopfpatsch:

אורי תחשוב רגע.

K8L אמור להציג כ40% שיפור על כל קלוק מK8, זאת אומרת 20% מכל קלוק של עד כאן בסדר?

אינטל ב"דור הבא של Core" מעלה תדר שעון של כמעט 1GHz כולל לעבור מ65NM ל45NM - פחות צריכת חשמל,פחות חום יותר אוברלקוק.

נגיד מעבד כפול מבוסס K8L בתדר 2.9GHZ יהיה יותר חלש מאשר מעבד כפול מבוסס קור אשר בא בתדר 3.8Ghz פחות או יותר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...