איזה מהמארזים הבאים עדיף? P180 אורורה 570 אוLIAN-LI PC-S80B - עמוד 4 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מהמארזים הבאים עדיף? P180 אורורה 570 אוLIAN-LI PC-S80B

zoyaniv

Recommended Posts

האורורה נראה הרבה יותר טוב(אלא עם אתה אוהב מראה חלק יותר) הp180 מבחינת שקט הוא המארז הבייתה הכי טוב בעולם נכון להיום. מבחינת איוורור אני לא חושב שצריך יותר (הבדלים של 2-3 מעלות הבינו לסטרייקר לא משמעותי לדעתי..)

מומלץ.!

מה אתה חופר? ה -S80 עושה לP180 בית ספר מבחינת שקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה אתה חופר? ה -S80 עושה לP180 בית ספר מבחינת שקט.

איך לכל הרוחות אתם משווים מארז של 1550 שקל למארז של 1000 שקל ? בטח שהS80 לא סופר את הP180 אבל הוא גם עולה פעם וחצי :bash:

אם משווים לפי מחיר אז זה B20 מול P180 ופה אין ספק שהP180 לוקח...

להשוות A10 ל P180 לדעתי זה פשוט עוול לA10... אם אפשר להוסיף את ה 350 שקל האלו זה שווה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מארז זה הPCB80 ? אולי אתה מדבר על B20...

וכמו שאמרתי P180 עדיף על B20.

ואם יש את הכסף ללכת על A10..

שלי אמור להגיע בקרוב.. פשוט היתעקשתי על השחור :bash::smile1:

אל תדאג, זה שווה לחכות לשחור, לידי יושב A10 שחור והוא פשוט מדהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וךאיזה חנויות יש את הדגם החדש של ה 180 ?

חיפשתי את הP180 החדש ולא ראיתי אותו בארץ. היבואן בינתיים מחזיק סטוק של ישנים יותר.

לך לאתר של ותראה את ההבדלים בעצמך.

קראתי קצת על הA10 והוא אכן עושה רושם מעולה.

עכשיו אני רק צריך למכור את ה Kandalf שלי עם המים 735 שהרכבתי עליו :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך לכל הרוחות אתם משווים מארז של 1550 שקל למארז של 1000 שקל ? בטח שהS80 לא סופר את הP180 אבל הוא גם עולה פעם וחצי :bash:

אם משווים לפי מחיר אז זה B20 מול P180 ופה אין ספק שהP180 לוקח...

להשוות A10 ל P180 לדעתי זה פשוט עוול לA10... אם אפשר להוסיף את ה 350 שקל האלו זה שווה..

באמת בוא רק תאמר לי איך קבעת שה P180 לוקח בלי ספק את ה B20?? (עזוב בוא נגיד שמדובר בדגם החדש לא זה שמוכרים בארץ המעפן)?

שקט אולי בטוח לא מודיפקציה הלילאן לא סופר אותו. אז חוץ משקט אין לו שום יתרון או שיש עוד משהו שאני לא יודע.

1.ה A10

2. STACKER 810, PCB20B (אני לא סגור מי יותר טוב אני צריך לבדוק את זה).

3.P180 (רק אם מדובר בדגם החדש לא זה שמוכרים בארץ)

4. AURORA 570

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

B20 הוא מארז קטן וצפוף אפילו יחסית לP180...

הוא בנוי בצורה רגילה.. HDD לצד הלוח אם, ספק מעל הלוח . מילא אם היו עושים את כמו בS80... אבל ככה הוא בנוי מבפנים כמו PC-70 הישן.

וסתם כדי להיות קטנוני 8800GTX לא נכנס שם כל עוד הכלוב הרדיסקים במקום.. ובB20 בניגוד ל P180 מדובר בכלוב היחיד והעיקרי...

צפוף כבר אמרתי ?

http://www.bjorn3d.com/Material/revimages/case/Lian%20Li%20PC-B20A/PC-20A-047-LG-1.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה הרבה הרבה יותר גדול מבפנים .

אישית אני לא חושב שראוי להכניס אותו לרשימה הזו.. כאן מדובר על MID בתכנון רציני ומוקפד כדי לנצל כל ס"מ לטובת מרווח וקירור.

ואילו ה 810 הוא פול טוואר איכותי זה נכון אבל הוא בסיסי לחלוטין בקשר לתיכנון פנים...

זה כמו להשוות אמריקאי ענק לגרמני קטן (יחסית) ואיכותי . לצורך העיניין איזה שבורלט אימפלה ל BMW 3 או אוודי A4...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...