איזה מהמארזים הבאים עדיף? P180 אורורה 570 אוLIAN-LI PC-S80B - עמוד 3 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מהמארזים הבאים עדיף? P180 אורורה 570 אוLIAN-LI PC-S80B

zoyaniv

Recommended Posts

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוקיי היה אולי בילבול קל אני התכוונתי ללי אן PCB80B

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_280_404&products_id=15664&PHPSESSID=a301b5bc7895f0062ae614e264693867

איך הוא מול האנטק P180 והאורורה 570 (שאני לא איתי בשום מקום ב 700 וקצת)

מבחינת שקט איכות ונוחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי היה אולי בילבול קל אני התכוונתי ללי אן PCB80B

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_280_404&products_id=15664&PHPSESSID=a301b5bc7895f0062ae614e264693867

איך הוא מול האנטק P180 והאורורה 570 (שאני לא איתי בשום מקום ב 700 וקצת)

מבחינת שקט איכות ונוחות

הינה ביקורת עליו.

http://www.bjorn3d.com/read.php?cID=1011&pageID=2847

עכשיו אחרי שקראתי אותה נראה שמדובר במארז מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה איך הוא מול האורורה 570 והאנטק 180 שיש לו שלוש שכבות ציפוי

אני לא הייתי לוקח את ה P180. הוא נותן תחושה של חיקוי זול לה A10. והבנתי שיש לו בעיה עם האורך של ה 8800.

ה 570 מארז קצת יותר טוב מה P180 והייתי לוקח אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל תלוי בטעם האישי של הבחור אני הייתי הולך על האנטק P180 או P150 או P160 לפי טעם אישי יש לך מה ליבחור הם איכותיים ואמינים אין לך מה לשלם סכומי כסף עתק בשביל כולה מארז שאפשר גם ליקנות ב200 שקל.

בקיצור מבין השלושה P180 מנצח!

אל תיסתבך עם המארזים האחרים.

שמע לי אתה לא תיצטער.

פשוט המחירים פה בארץ מוגזמים מאוד, לא כדאי! החנויות והיבואנים מרוויחים עליך סכומים שלא שווים ומשתלמים נקודה.

בהצלחה. :) ורק P180

למרות שגם הB20 של LIAN LI מארז טוב אבל תלוי עם העיצוב והתכנון של המארז עושים לך את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל תלוי בטעם האישי של הבחור אני הייתי הולך על האנטק P180 או P150 או P160 לפי טעם אישי יש לך מה ליבחור הם איכותיים ואמינים אין לך מה לשלם סכומי כסף עתק בשביל כולה מארז שאפשר גם ליקנות ב200 שקל.

בקיצור מבין השלושה P180 מנצח!

אל תיסתבך עם המארזים האחרים.

שמע לי אתה לא תיצטער.

פשוט המחירים פה בארץ מוגזמים מאוד, לא כדאי! החנויות והיבואנים מרוויחים עליך סכומים שלא שווים ומשתלמים נקודה.

בהצלחה. :) ורק P180

למרות שגם הB20 של LIAN LI מארז טוב אבל תלוי עם העיצוב והתכנון של המארז עושים לך את זה...

למשתמש הממוצע אין שום סיבה לשלם 900 שקל על ה P180 ה HEC שעולה 270 שקל הוא מספיק והותר.

יש כאלה שצריכים אייכותים ואז אפשר לקחת את הלילאן לי אבל לא כל אחד זקוק להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת בדיוק השאלה שלי אם החלטתי להשקיע מה יתן את התמורה הטובה ביותר מבחינת איכות בנייה איוורור ונוחות וגם יופי

שאלה פשוטה לילאן לי. הם החברה המובילה למארזים מכל הבחנות (תיכנון שקט).

קח את ה PCB80B אם אתה לא יכול להרשות לעצמך את ה A10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת אוורור לדעתי ה - LL לא מובילים, יש להם מעט מאווררים במארזים שלהם ביחס למארזים טובים של חברות אחרות באותו המחיר.

אתה צודק ולא צודק אם להם הרבה מאוררים. בסביבות ה 3-4 תלוי באיזה מארז.

לגבי הקירור זה היתרון שלהם הם יודעים לבנות נכון את המארז שלא יצטרכו הרבה מאוררים אם תבדוק את הטמפ' של החלקים בתוך המארז תתפלא לדעת שהם מורדים את הטמפ' שלהם לעומת אחרים. לא תמיד יותר מאוררים זה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

p180 איכות* בנייה וגימור ברמה גבוהה, שקט להפליא, איוורור מצויין, מאובזר היטב, עיצוב קלאסי חלק ונקי!

אם הלכת על רמה גבוהה רק P180 לא צריך יותר מזה, מארז שיתן לך הרבה שקט נפשי! :)

סתכל איזה אומנות:

lada.jpg

בקשר לLIAN LI A10 מארז בנוי ברמה גבוהה, ניראה טוב. אבל הקטע הוא אם תנצל אותו כי אם לא חבל על הכסף.

אני בכל מקרה ממליץ לך על הANTEC P180

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנסה להבין מה יש בליאן לי שאין בp180 .....

מבחינת שקט אני מאמין שה180 יותר שקט או לפחות באותה רמה כמו הליאן..

מבחינת איוורור לא יודע מאיפה נכנס לכם לראש שהאוורור חלש או דפוק המערכת שלי שהיא דיי חזקה לא עוברת את ה50 מעלות לא בלוח לא בכרטיס מסך ובמעבד....

בין40-50 מעלות....

מבחינת יופי על זה יש מחלוקת יש כאלה שאומרים שהוא גדול ומגושם ויש שאומרים שהוא מדהים....

בקיצור עד 100 שקל אני חושב שאין לו הרבה מתחרים...

ותאמין לי שאני הולך לישון שהמחשב 30 ס"מ ממני ואני לא שומע אותו זה שווה הכל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכחו שבארץ יש עדיין סטוקים של P180 ישנים יותר!

הם מגיעים עם מאוורר עבה יותר בחלק התחתון ומאוורר אופציונלי של 80מ"מ.

בחדשים שאנטק הוציאו (שהם בינתיים רק שחורים לידע כללי) יש מאוורר רגיל בחלק בתחתון שהוא פחות מרעיש ומאוורר ה80מ"מ הוחלף ב120מ"מ Tricool.

יחד עם זה שיפרו מאוד את הבידוד לספק כח ואת הייצוב שלו שהיה יוצר ויברציות מדי פעם ובריחת חום לתוך המארז.

מי שקונה היום בארץ P180 מרבית הסיכויים מקבל מוצר ישן שירד מפס הייצור והוחלף בדגם משופר!!!

אם אתה לוקח P180 תוודא שזה הדגם החדש עם 3 מאווררי 120מ"מ ולא 1 של 80מ"מ והאם המאוורר התחתון הוא עבה יותר או 25מ"מ סטנדרטי! אלו שני המדדים הכי טובים לדעת האם מדובר במארז חדש או ישן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...