איזה מהמארזים הבאים עדיף? P180 אורורה 570 אוLIAN-LI PC-S80B - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מהמארזים הבאים עדיף? P180 אורורה 570 אוLIAN-LI PC-S80B

zoyaniv

Recommended Posts

מבחינת איכות בנייה,שקט,איוורור,נוחות עבודה והרכבה,יופי (למרות שזה סובייקטיבי) ואיבזור

המחיר שלהם כמעט זהה הגיגהבייט 890 האנטק 990 והלי אן 960

אם מישהן ראה במקום אחר ביותר זול הוא כמובן מוזמן להגיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איכות בנייה ונוחות אין ספק שזה הלילאן לי (אנשים בארץ כמעט שלא מכירים את המארזים האלו בגלל זה כמעט לא ממליצים עליהם פה).

מה שכן מי שקונה מבין על מה מדובר

ה S 80 לא סופר אף אחד מהמארזים פה (גם מבחינת שקט וקירור) מצד שני הוא מאוד יקר ככה שאני לא יודע למה אתה משווה אותו פה לשאר המארזים.

אתה באמת חושב שאתה צריך כזה מארז?

מספיק האורורה 570 מארז אחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האורורה נראה הרבה יותר טוב(אלא עם אתה אוהב מראה חלק יותר) הp180 מבחינת שקט הוא המארז הבייתה הכי טוב בעולם נכון להיום. מבחינת איוורור אני לא חושב שצריך יותר (הבדלים של 2-3 מעלות הבינו לסטרייקר לא משמעותי לדעתי..)

מומלץ.!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האורורה נראה הרבה יותר טוב(אלא עם אתה אוהב מראה חלק יותר) הp180 מבחינת שקט הוא המארז הבייתה הכי טוב בעולם נכון להיום. מבחינת איוורור אני לא חושב שצריך יותר (הבדלים של 2-3 מעלות הבינו לסטרייקר לא משמעותי לדעתי..)

מומלץ.!

חבל שאתה אומר דברים לא נכונים.

הו לא המארז הכי שקט שיש היום (יש מספיק יותר שקטים ממנו).

ועדיין לא הבנתי איך אתה משווה את ה S80 לשני המארזים האלו. זה עולם אחר בכלל.

אם אתה מחפש את המארז הכי טוב קח את ה A10 (תחשוב על ה 180 רק הרבה יותר אייכותי) אבל שוב תלוי מה התקציב שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שאתה אומר דברים לא נכונים.

הו לא המארז הכי שקט שיש היום (יש מספיק יותר שקטים ממנו).

ועדיין לא הבנתי איך אתה משווה את ה S80 לשני המארזים האלו. זה עולם אחר בכלל.

אם אתה מחפש את המארז הכי טוב קח את ה A10 (תחשוב על ה 180 רק הרבה יותר אייכותי) אבל שוב תלוי מה התקציב שלך.

הם אותם מחירים כמעט הבדלים קטנים מאוד,ולמה הלי אן הרבה יותר טוב לדעתך תסביר בבקשה

לפי מה שראיתי הוא שתי שכבות והאנטק שלושה מבחינת איוורור די דומה לאנטק אז אני שאמח לשמוע מה עדיף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם אותם מחירים כמעט הבדלים קטנים מאוד,ולמה הלי אן הרבה יותר טוב לדעתך תסביר בבקשה

לפי מה שראיתי הוא שתי שכבות והאנטק שלושה מבחינת איוורור די דומה לאנטק אז אני שאמח לשמוע מה עדיף

חבל שאני אסביר. אתה יכול לשאול את ZenMaster הוא קנה עכשיו אחד כזה במקום ה P180.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=221216.0

בכל זאת אני אתן לך הסבר קצר. מבחינת איורור הוא לא פחות מאורר מה 830 אם לא יותר.

מבחינת אייכות החומר הוא לא סופר אף מארז.

מבחינת הבנייה ותיכנון, איך אני אגדיר את זה אהה כן מושלם.

עזוב שנייה בצד את העובדה שיש לך אפשרות לשני ספקים זה באמת החלק הכי פחות מעניין במארז, הוא שקט בצורה מדהימה.

בכל מקרה הנה סקירה עליו.

http://www.overclockercafe.com/Reviews/cases/Lian_Li_PC-A10/pg4.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...