splinter cell:da - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

splinter cell:da

amit123

Recommended Posts

winer100:

העלתי בשבילך את השמירה שלי.

תפתח את ה-ZIP ותחלץ את הקבצים לתיקייה:C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Ubisoft\SplinterCell4\Save\Offline

או איפה שהווינדווס מותקן אצלך.

מקווה שעזרתי מאוד.

ההורדה:

http://rapidshare.com/files/5886794/SAMFISHER.zip

(מקווה שאתה יודע להוריד מראפידשייר,

כי אם לא אתה חייב ללמוד דחוף).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 196
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

winer100:

העלתי בשבילך את השמירה שלי.

תפתח את ה-ZIP ותחלץ את הקבצים לתיקייה:C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Ubisoft\SplinterCell4\Save\Offline

או איפה שהווינדווס מותקן אצלך.

מקווה שעזרתי מאוד.

ההורדה:

http://rapidshare.com/files/5886794/SAMFISHER.zip

(מקווה שאתה יודע להוריד מראפידשייר,

כי אם לא אתה חייב ללמוד דחוף).

וואלה תודה על השמירה, אני הורדתי ועכשיו אני יבדוק אותה.

ומצאתי איפה התיקיה מצויין.

ואני יודע להוריד משם אין בעיה.

אני עוד מעט יעדכן אותך (תודה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי המשחק פשוט משתגע...

הוא עושה לי ריסטים למחשב... אני ינסה להתקין את המשחק מחדש ולהכניס את השמירות שקבלתי ממך.

חוץ מזה אני לא מצליח עכשיו בכלל לשחק.. מוזר ביותר המשחק הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבחן למה הם מחכים עם הפאץ'....מעניין אם בכלל עובדים עליו...ואגב המומלץ זה ג'יגה ולא 2 ג'יגה...(כתוב על האריזה של המשחק :silly:)

ו-winner 100 מוזר...לא נתקלתי בבעיות שלך....אולי הגרסה הפרוצה עושה יותר בעות מאשר המקורית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבחן למה הם מחכים עם הפאץ'....מעניין אם בכלל עובדים עליו...ואגב המומלץ זה ג'יגה ולא 2 ג'יגה...(כתוב על האריזה של המשחק :silly:)

ו-winner 100 מוזר...לא נתקלתי בבעיות שלך....אולי הגרסה הפרוצה עושה יותר בעות מאשר המקורית...

יש לי מקורי (אפשר לומר).

איפה אתה גר? אולי תקפיץ לי את המשחק אני משתגע כבר.

ולא יודע יש בעיות רציניות.. אולי בגלל הדרייברים.. למרות שהם הכי חדשים (עקב מעבר למשחק!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גר בר"ג...אבל המשחק עכשיו אצל חבר...ויש תור....

מצטער :P

קרוב אלי זה בסדר...

אם יהיה מצב שתוכל לתת לי בהיזדמנות אז בכיף.

אני מאוד אוהב את הסידרה.

עשיתי כול מה שאפשר וכלום לא עוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אני חושב שלוקח להם זמן עם הפאטץ' בגלל שהם יוציאו פאטץ' שגם יסדר תבאגים הרבים וגם שהמשחק יפעל על תומכי SM2

לפחות ככה אני מקווה

כל מידע על פאטץ' שיוצא או משהו תגיבו בבקשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק ניראה ממש טוב.. הוא ניראה אחלה משחק.. הוא גם רץ לי על הגדרות גבוהות ורואים ממש סבבה בלי קרטועים בכלללל .. פשוט עובד חלק..

הבעיה שכל איזה 10 דקות רבע שעה שאני משחק במשחק הוא נתקע ועושה בעיות , שאני חייב לכבות את המחשב.. זה קרה לעוד משהו? כניראה חייב את הפאץ' הזה , אי אפשר לשחק ככה שכל רגע צצה בעיה אחרת.. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק ניראה ממש טוב.. הוא ניראה אחלה משחק.. הוא גם רץ לי על הגדרות גבוהות ורואים ממש סבבה בלי קרטועים בכלללל .. פשוט עובד חלק..

הבעיה שכל איזה 10 דקות רבע שעה שאני משחק במשחק הוא נתקע ועושה בעיות , שאני חייב לכבות את המחשב.. זה קרה לעוד משהו? כניראה חייב את הפאץ' הזה , אי אפשר לשחק ככה שכל רגע צצה בעיה אחרת.. :kopfpatsch:

אין אפשרות לשחק ככה שכול 10 דקות הוא משתגע.

אני לדוגמא הגעתי למצב שהמשחק פשוט לא רוצה לעבור לשלב הבא..

פשוט נמאס.. המשחק שוכב בצד.. עד שיצא פאץ.. אם בכלל.............

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן נקווה שיצא פאץ' מהר .. כי המשחק הזה עם ההתקנה תופס לי כמעט 20 ג'יגה.

:bash:

יש לך 200 ג'יגה, בטח ש20 לא ישנה הרבה....

חבל לי על המשחק הזה יש בוא הרבה שינויים לטובה...

דווקא הכול הלך סבבה עד שהגעתי לשלב של המגדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמעצבן במשחק עצמו זה השלבים בבסיס של ה-jba...השלבים הרגילים(אלו שמחוץ לבסיס...)הם מעניינים ומגוונים(וגם יותר ארוכים)..והשלבים שבתוך הבסיס הם משעממים חוזרים על עצמם וגם קצרים...וגם כל השלב אתה לא יכול לעשות כמעט כלום(לא להוציא אקדח לא לתפוס דמויות...)ומבלה את רוב הזמן בפיצוח חידות או במשחקונים מפגרים וזה ממש מבאס ומשעמם... .

ומה גם שהם באים במקום השלבים הרגילים...במשחקים הקודמים היו 10-12 משימות וכולם רגילות...ופה יש גם בערך עשר אבל חצי מהם בבסיס של ה-jba...הם היו צריכים לעשות משהו כמו 15 שלבים שלפחות 10 מהם רגילים והשאר יהיו בבסיס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמעצבן במשחק עצמו זה השלבים בבסיס של ה-jba...השלבים הרגילים(אלו שמחוץ לבסיס...)הם מעניינים ומגוונים(וגם יותר ארוכים)..והשלבים שבתוך הבסיס הם משעממים חוזרים על עצמם וגם קצרים...וגם כל השלב אתה לא יכול לעשות כמעט כלום(לא להוציא אקדח לא לתפוס דמויות...)ומבלה את רוב הזמן בפיצוח חידות או במשחקונים מפגרים וזה ממש מבאס ומשעמם... .

ומה גם שהם באים במקום השלבים הרגילים...במשחקים הקודמים היו 10-12 משימות וכולם רגילות...ופה יש גם בערך עשר אבל חצי מהם בבסיס של ה-jba...הם היו צריכים לעשות משהו כמו 15 שלבים שלפחות 10 מהם רגילים והשאר יהיו בבסיס...

חח הבנו שהמשחק רץ לך סבבה וגמרת אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...