splinter cell:da - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

splinter cell:da

amit123

Recommended Posts

-כבר יצא עידכון למשחק חפשו ב GAMESPOT

-למי שיש בעיות בגלל הליבות פשוט תבטלו אחת מהם כשאתם במשחק

ALT+TAB

ALT+CTRL+DELL

חפשו בתוכניות הרצות את ה EXE של המשחק קליק ימני עליו

SET AFFINITY

תורידו מעבד מספר 0

-הקוביה: לא כך כך קשה זה פשוט לוקח זמן-זה סודוקו תלת מימדי

עם החצים אתם עוברים בין הריבועים עם הכפתור השמאלי של העכבר שמאלה/ימינה עם הכפתור הימני של העכבר למעלה/למטה

בחירת מספרים עם SPACEBAR

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 196
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יצא עידכון אחד אבל הוא לא פותר את בעית הקירטועים....

ובקשר לביטול הליבה...אני עשיתי את זה כי המשחק עבד לי כאילו בהילוך איטי(כל התתזוזות היו ממש איטיות כאלה,בלי קשר ל-fps)וכשביטלתי אותה זה עזר אבל עדיין לא נפתרה בעיית הקירטועים והמשחק זוחל מבחינת fps.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקעתי באיזה שלב אחרי שאני בבסיס הזה של הסוכנת

לא יודע איך להגדיר את זה

שאני צריך להיכנס למשרד של אמיל המנהל של הJBA

קיצר לא יודע הסתבכתי שם .. אם תעזרו לי אני יודה לכם ! :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך להקליט קול של איזה סוכן jba(תלחץ על e ויהיה לך כזה...)כמו למשל מוס,אבל בלי שהוא יראה שאתה מקליט...ואז תלך לדלת ליד המוקשים שהיית צריך להרכיב ותפתח אותה (זה יזהה את הקול של ההקלטה...)ומשם כבר תלך למשרד של אמיל ותפתח שם את הכספת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-כבר יצא עידכון למשחק חפשו ב GAMESPOT

-למי שיש בעיות בגלל הליבות פשוט תבטלו אחת מהם כשאתם במשחק

ALT+TAB

ALT+CTRL+DELL

חפשו בתוכניות הרצות את ה EXE של המשחק קליק ימני עליו

SET AFFINITY

תורידו מעבד מספר 0

-הקוביה: לא כך כך קשה זה פשוט לוקח זמן-זה סודוקו תלת מימדי

עם החצים אתם עוברים בין הריבועים עם הכפתור השמאלי של העכבר שמאלה/ימינה עם הכפתור הימני של העכבר למעלה/למטה

בחירת מספרים עם SPACEBAR

הפ'אץ שיצא לא מתקן כמעט כלום מהבעיות שהמשתמשים כאן הצגידו.

ואני חשבתי שהבעיות האלו רק אצלי.... טוב לדעת..

עכשיו אני גם יודע שהוא לא מסתדר עם ריבוי ליבות וכנראה שבגלל זה הוא זז לאט כמו צב..

אני ינסה עוד היום לבטל את הליבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו אני אגלה לכם עובדה אחת מרה שגורמת לי לכעוס מאד על למרות שעד עכשיו הם נחשבו למעולים - כנראה שהם עשו עם Double Agent בדיוק מה שהם עשו עם Ghost Recon Advanced Warfighter. אני לא יודע מי מכם שיחק את זה אבל מדובר במשחק שהגיע כבר לגירסה 1.22!!! למה?

ובכן ידיד בתעשיה סיפר לי שהם פשוט הוציאו את המשחק למחשב בגירסת בטא! הם יכלו לעשות איזה התאמות שהם רוצים, לדבריו הם יכלו לגרום למשחק לרוץ אפילו על 5200 אבל הם פשוט העדיפו לתת לשחקני המחשב למצוא את כל התקלות ואז הם יוציאו עידכונים בהתאם.

והאמת כשאנשים פה אומרים דברים כמו "לא קונים משחקי מחשב", משפט ישראלי אופייני בטיפשותו אני מבין את . אין סיבה להשקיע באנשים שלא מוכנים לקנות משחקים. למזלן של יצרניות החומרה, חומרה אי אפשר להוריד - אז מהן נחסכים כאבי הראש הללו והן יכולות להשקיע בראש שקט .

עכשיו אחרי שהוצאתי קיטור על כל הגנבים למיניהם נחזור לעובדות - אני מניח, וכל התגובות בפורומים של תומכות בדעתי, שגם כאן עשתה אותו דבר. הוציאה את SC:DA בהמרה מה-Xbox360 (אותו תהליך כמו Ghost Recon) במצב בטא, עכשיו האנשים ישחקו, יגלו את הבאגים ואולי גם פתרונות, יכתבו בפורומים ו-Ubi תוציא עידכונים בהתאם. בקיצור חכו לגירסה 1.20 כדי שהמשחק יעבוד כמו שמשחק תקין אמור לעבוד.

מעניין עם Rainbox Six Vegas יסבול מאותן תופעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדרישות של המשחק כתוב שיש העדפה למעבד כפול ...,ובפועל זה עובד גרוע עם כפולה...למה?

ואם מה שזה מעליי אמר נכון אז חברה מטומטמת...היא ידעה שהמשחק עושה בעיות ועדיין שיחררה אותו :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DrizziTx:

אתה יכול לשחרר קיטור/קולה/ואפילו מים.

זה שאתה אחד מתוך כמה מליונים שאומר: ככה וככה לא טוב שמורידים/צורבים/מעתיקים.

זה לא משנה.. תזכור שתמיד אבל תמיד יהיה לכול אחד מאיתנו דרך להוריד משחקים או כול תוכן אחר.

הפעם (מודה) אבל הפעם יש לי את המשחק המוקרי דרך חבר, מודה ;D

amit123:

גם לי יש כפול , אני גם ראיתי שהם רושמים שצריך לעדכן את כול הדרייברים..

ובאמת אני לא עדכנתי דיי הרבה זמן... ולפני שעדכנתי היו בעיות (חוץ ממה שיש עכשיו) היו בעיות גרפיקה בעיקר.. מריחות ועוד ועוד...

זה תקן את הבעיה יחד עם הפ'אץ.

אבל לפי דעתי חבל שהם שיחררו אותו.....

ולמשתמש DrizziTx:

אם אתה באמת חושב שמישהו יחכה עד שהם יוציאו פ'אץ אתה טועה.

לאט,מסריח, לא משנה מה אנשים עדיין ישחקו בו, מי שאוהב את הסידרה כמוני (ישחק!) יתבאס פה ושם אבל ישחק!

ואני עוד מעט יחזור למחשב ויבדוק את העיניין של הכפול לראות אם המשחק רץ יותר מהר.

ולפי דעתי אם הוא ירוץ יותר מהר אז זה כבר חצי נחמה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת קיצוני ענין הבאגים כפי שמופיע אצלכם, או שיש לי מזל(טפו טפו טפו) או שזה קשור למפרט

<-------על המפרט הזה

קרה פעמיים שהיו קרטועים לכמה שניות

קצב הפריימים משתנה רק שהוא יורד במדרגות במפקדה של JBL

זמני טעינה ארוכים מאוד

סה"כ לדעתי משחק מדהים,חכם, מגוון ומענין מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

David_Beckham:

1280 DDR? זה מה שרשום במפרט... אולי זה ההבדל, אנשים פה עם שני ג'יגה זיכרון או לפחות עם יותר מ1 ג'יגה (אם באמת יש לך 1280 - לא טרחתי לחשב אם זה הגיוני) אומרים שעובד להם טוב ..

אלמנט נוסף הוא שאולי אותם חברה לא עידכנו את הדרייבר של כפול ליבה, ייתכן שגם העידכון הוא מקור לבעיות למרות שגם אני ראיתי ש-SC:DA רשום כ-"ידידותי למרובה ליבות" בדרישות, או שאולי הוא אוהב רק אינטל? או שמא רק Power ואז לכולנו יש בעיה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה אתה רוצה מהחיים שלי עובד לי בן זונה של דבר ..

לא עושה בעיות מה קשור עכשיו ..

המשחק עצמו דורש ג'יגה כדי שיעבוד כמו שצריך..

ואצלי עובד כמו שצריך ..

*עריכה*

ואם תעשה חשבון פשוט אם זה "הגיוני" שיש לי 1280 ..אז זה הולך ככה

1024 + 256 כמה יוצא יחכם

1280

נכון או לא

אז מה אתה מדבר יותר מדי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...