splinter cell:da - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

splinter cell:da

amit123

Recommended Posts

לא יודע אני לא ממליץ לך להוריד למעבד בשביל מה

אני לא התקנתי כלום והכל עובד טוב אז תקשיב לי תמחוק את כל הדרייברים

או שזה עושה בעיות? אני לא יודע כי אף פעם לא התקנתי של מעבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 196
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש משהו במה שהוא אמר,

לכול אלו שאמרו שזה עובד להם טוב יש בנוסף עוד גיגה זיכרון.

לא לשכחו שהדרישות הם מינמום גיגה זיכרון, ומה עם המערכת הפעלה? ועוד קשקושים שרצים ברקע? (שבטח חלק ממכם לא סוגרים..)

אני אישית אף פעם לא הורדתי דרייבר מהאתר של למעבד.. אני בטוח שזה לא מה שיסדר את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה יש קשר ישיר בין FPS לכמות זיכרון במחשב, למה שכאן זה יהיה שונה? להלן קישור שמוכיח שיש קשר אבל השאלה היא אם ההשפעה היא כזו חריפה. בינתיים נראה שכן כיוון שכל מי שיש לו יותר מ-1 ג'יגה אמר שאין אצלו כמעט קירטועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה יש קשר ישיר בין FPS לכמות זיכרון במחשב, למה שכאן זה יהיה שונה? להלן קישור שמוכיח שיש קשר אבל השאלה היא אם ההשפעה היא כזו חריפה. בינתיים נראה שכן כיוון שכל מי שיש לו יותר מ-1 ג'יגה אמר שאין אצלו כמעט קירטועים.

לפי דעתי אתה צודק, כול מי שיש לו יותר מגיגה אחד לדוגמא 2 אומר שהכול בסדר.

אני בדקתי וברגע שאני בתוך המשחק ויוצא לבדוק כמה זה תופס זה קרוב ל1 וחצי...

יש לציין שגם אני סוגר כמעט את כול הדברים שרצים על המחשב כולל את explorer.exe שגם לוקח כמות יפה מהזיכרון.

אני מתכון בזמן הקרוב לשדרג לעוד גיגה , אני גם ממליץ לכולם, בלי קשר למשחק הזה עדיף שיהיה לכול אחד מאיתנו.

לא חובה לקנות משהו שעולה כמה אלפים חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[glow=red,2,300]*ספוילר*[/glow],מי שלא סיים את המשחק שלא יקרא!!

תיראו...סיימתי עכשיו את המשחק עם ה-nsa (המשחק פצצתי אבל ממש ממש קצר...) השלב האחרון היה על כזאת סירה שאני צריך לנטרל בה פצצה...ואחרי שניטרלתי אותה קפצתי מהסירה ואז היה כתוב "המשך יבוא"...זה אמור להיות ככה???ההמשך יהיה רק במשחק הבא??אם כן זה ממש מתסכל!!!

[glow=red,2,300]*סיום ספויילר*[/glow]

ועוד משהו...המשחק עובד לי בערך אותו הדבר גם כשאני מעלה את ההגדרות(hdr,soft shadows וכאלה...),ככה זה גם אצלכם??וגם יש לי גם בעיה כזאת שפעם בכמה זמן המשחק נתקע והסאונד קופץ כזה וחוזר על עצמו לכמה שניות...זה לא קורה דווקא במצבים של עומס או דברים כאלו..זה קורה לפעמים אפילו כשאני פורץ למשהו או באמצע סרטון...מישהו יודע למה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[glow=red,2,300]*ספוילר*[/glow],מי שלא סיים את המשחק שלא יקרא!!

תיראו...סיימתי עכשיו את המשחק עם ה-nsa (המשחק פצצתי אבל ממש ממש קצר...) השלב האחרון היה על כזאת סירה שאני צריך לנטרל בה פצצה...ואחרי שניטרלתי אותה קפצתי מהסירה ואז היה כתוב "המשך יבוא"...זה אמור להיות ככה???ההמשך יהיה רק במשחק הבא??אם כן זה ממש מתסכל!!!

ועוד משהו...המשחק עובד לי בערך אותו הדבר גם כשאני מעלה את ההגדרות(hdr,soft shadows וכאלה...),יש לי גם בעיה כזאת שפעם בכמה זמן המשחק נתקע והסאונד קופץ כזה וחוזר על עצמו לכמה שניות...זה לא קורה דווקא במצבים של עומס או דברים כאלו..זה קורה לפעמים אפילו כשאני פורץ למשהו או באמצע סרטון...מישהו יודע למה?

אותי מעניין לדעת כמה יש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתוב במפרט....ג'יגה...

אבל לא נראה לי שהתקיעות האלו הן בגלל ...כי זה לא קורה דווקא במצבי עומס או בשטחים גדולים אלא אפילו כשאני פורץ משהו בעזרת המכשיר פריצה (זה כאילו אקראי כזה..לפעמים קורה פעם ב-10 דקות ולפעמים פעמיים בחצי דקה...,ואני גם כמעט בטוח שזה לא היה לי לפני שהייתה לי את הבעיה שאני צריך לבטל אחת...(אולי זה קורה בגלל שבכל פעם שאני נכנס למשחק אני מבטל ובעצם משחק רק עם אחת...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין כמה פעמים עוד נצטרך לכתוב כאן שהמשחק בעייתי, 8800 לא מריץ אותו ואם כן אז הגרפיקה דפוקה, אנשים עם 7900 מדווחים על תקיעות ובעיות FPS חמורות, כמות פשוט מטורפת של באגים שפשוט מעצבנים ופוגמים בחווית המשחק, מאות מקוני המשחק ברחבי העולם דורשים את הכסף שלהם בחזרה, מאות מתלוננים בפורומים הרשמיים שפשוט אי אפשר לשחק במשחק, לקחו יצירת פאר והפכו אותה למשחק בלתי שחיק.

אני אחד מהמעריצים הגדולים של הסדרה, סיימתי כל כותר לפחות שלוש פעמים אבל יש מצבים שנגדם אי אפשר לעשות כלום, אני אחכה לפאץ שיתקן(אם בכלל) את הבעיות הנ"ל, אם אחד כזה לא ישוחרר אז פשוט נוותר על המשחק הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

amit123:

סתכל אני בטוח שזה לא קשור לליבה כי אני נסיתי גם לשחק עם שתיי ליבות וזה עדיין עושה לי את אותה הבעיה של האיטיות.

זה משגע אותי... ולפעמים זה זורק אותי מהמשחק ומקשקש לי הודעה על זה שנגמר הזיכרון והוא עובר לזיכרון ווירטואלי (משהו כזה אל תתפסו אותי במילה לגבי ההודעה)

ובגלל שיש כאן כמה שיש להם שתיי גיגה וכמעט ולא היו מהם תלונות אז אני משאר שזה עוזר.

WarMachine:

אתה לא מבין? לא אכפת לי גרפיקה, בסדר יש באגים ויש בעיות בגרפיקה בסדר... אני ישחק בכול מקרה!

אבל אם זה מגיע למצב שזה איטי ועוד מצב שזה זורק אותי מהמשחק אז זה כבר לא נותן לי אפשרות לשחק.

אני לא מאמין שהם יתעוררו ויוציאו פ'אץ כול כך מהר... במידה וכן סבבה.

אני גם אוהב מאוד את כול הסידרה וסיימתי את כול הסידרה ואפילו יש לי את המשחק הנ"ל מקורי מחבר, ואת הקודם גם מקורי שקבלתי עם הכרטיס מסך.

אתה יכול להיות בטוח שהרבה מתאכזבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיטיות לא עוברת לך כשאתה מבטל ליבה אחת??ניסית את זה בכלל??

לא היה משהו מיוחד שהפריע לי במשחק חוץ מהקרטועים...לא נתקלתי בבאגים מטורפים או דברים כאלה...

ומישהו מוכן לענות לי על השאלה בקשר לסוף של המשחק??

עריכה:

וואו....נכנסתי עכשיו לפורום של המשחק באתר של יוביסופט....זה מטורף!!!כולם מתלוננים שהמשחק זוחל אצלהם(גם כאלו עם 2 ג'יגה ...), יהיו חייבים לעשות משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...