קבלים נוזלים בלוח האם? תמונה מצורפת - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קבלים נוזלים בלוח האם? תמונה מצורפת

Crash5

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמו שנאמר פה כבר..

תחליף לוח או קבלים... תלוי לפי מידת הניסיון שלך בעבודה עם הרכיבים.. מקסימום תנסה לחפש אלקטרונאי..

עכשיו המסך הכחול זה פחות או יותר בגלל שהקבלים גוססים לך שם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע היכן אני יכול למצוא סכמה אלקטרונית של הלוח שלי?

עשיתי חיפוש בגוגל ולא הצלחתי למצוא.

הדגם הוא Ep-4BDA

תודה.

אתה לא צריך אותה כדי להחליף קבלים.... העיקר שאתה מחבר אותם עם קוטביות נכונה (היא מסומנת על הלוח עצמו)

או שהבנתי אותך לא נכון ואתה רוצה לעשות משהו אחר :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנת אותי נכון.

אני רוצה סכמה כי ככה יהיה הרבה יותר קל ונוח לעבוד.

מדובר במספר רב של קבלים, סביר להניח שלא כולם בעלי אותה הקיבוליות, אז ע"מ לא להתבלבל בהלחמה זה יכול לעזור מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנת אותי נכון.

מדובר במספר רב של קבלים, סביר להניח שלא כולם בעלי אותה הקיבוליות, אז ע"מ לא להתבלבל בהלחמה זה יכול לעזור מאוד.

רוב הקבלים אצלך עם אותו ערך, צריכה להיות לך קבוצה למייצב המתח ועוד כמה פזורים...אני מעריך אולי 2 מקסימום 3 סוגי קבלים... אתה יכול לפרק כמות של נגיד 3-4 ולשים חדשים במקומם ואז עוד 3-4... גם לעבוד על פי סכמה שלא אתה הרכבת זה די לא נוח לדעתי - סתם בזבוז זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנת אותי נכון.

במידה ואתה גר באזור חיפה אני מוכן לעזור בהלחמות בלי סכמה מספיק הכתוביות ,אתה יודע מה הכבלים עלי.. 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבדיקה שעשיתי ראיתי כי אני צריך 3 סוגי קבלים שונים:

1) 2200µF

2) 1200µF

3) 3300µF

על כולם רשום 6.3V ו- 105C.

האם אני יכול להחליפם בקבלים בעלי אותו ערך קיבולי אך בעלי מתח וטמפ' גבוהים מאלה המקוריים?

או שאני חייב ששלשת הפרמטרים הנקובים על הקבלים יהיו זהים בדיוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבדיקה שעשיתי ראיתי כי אני צריך 3 סוגי קבלים שונים:

1) 2200µF

2) 1200µF

3) 3300µF

על כולם רשום 6.3V ו- 105C.

האם אני יכול להחליפם בקבלים בעלי אותו ערך קיבולי אך בעלי מתח וטמפ' גבוהים מאלה המקוריים?

או שאני חייב ששלשת הפרמטרים הנקובים על הקבלים יהיו זהים בדיוק?

אתה יכול לשים קבלים עם רמות מתח/חום גבוהות יותר, אבל לא רצוי נמוכות. רק מבחינת רמת הקיבול הערך *חייב* להיות זהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחליף את הקבלים, את כולם... תלך לחנות אלקטרוניקה ותקנה את הספציפיים או תוריד אותם ממכשירים ישנים או שבורים (בהלחמה תזהר לחמם יותר מדי את הלוח כי הוא בנוי משכבות ועלול לקבל נזק - במיוחד תזהר עם ג'וקים שרגישים לחום של המלחם.)

אם אין לך מושג על מה אני מדבר אז תקנה פשוט לוח יד שנייה כמו שאמרו מקודם.

בכל מקרה, לפני שאתה מדליק, שים משקפי מגן וקסדה... :lol:

מחזק!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל דברים כאלה יש את סדרת D של ג'יגה בייט למעבדים החדשים של לכל אלה שחשבו למה צריך קבלים מאלומיניום

בכל מקרה בקשר להחלפה במעבדה, זה נשמע קצת מעפן כי זה לוח ישן והם בטח ירצו מלא כסף

לא, בשביל זה יש קבלים אלקטרוליטיים באיכות טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...