לקנות E6600 עכשיו או לחכות ל-Quad Core - מה דעתכם? - עמוד 5 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לקנות E6600 עכשיו או לחכות ל-Quad Core - מה דעתכם?

fog87

Recommended Posts

• תגובות 121
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
לא קשור, אני בכלל לא יודע למדל ב 3D.

הכינוי ומה שכתוב לי זה כביכול ה"מומחיות" שלי בכל מה שקשור לגראפיקה תלת מימדית.

;D למה במרכאות :silly:

ואני בכלל לא מבין למה החברות משקיעות כל כך הרבה בפיתוח מעבדי Top-end (כמו ה E6700 או ה X6800 של היום), הרי הרווח שלהם מגיע מהמעבדים מהשוק הנמוך. זה עניין של להראות את עצמם? דיי מפגר, לדעתי הסדרה של ה C2D אמורה להסתיים ב E6600.

אני מסכים איתך ב100 אחוז ואם כבר לשים כאלה לא לעשות אותם בכאלה מחירי הפרש ענקיים שיהפכו אותם ללא משתלמים כלכך..

שניכם מדברים על אחוז מאוד קטן של האנשים.
כל מה שאתם אומרים פה אבל לא נכון לגבי אנשים מסויימים.. בד"כ הם מעטים אבל יש אנשים שעובדים בתוכנות כבדות שצריכות חזקים..

אתם הכללתם על כולם.. אז תיקנתי שיש כמה שזה אכן יעזור להם.. אבל אתה צודק לרוב האנשים זה לא יעזור..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי למשל מעבד עם 4 ליבות יכול לחסוך המון זמן!

אני עוסק במכירת סרטי צרובים כל סרט לוקח כחצי שעה [ לקודד אותו לפרומט הנחוץ..אני דוחס אותם בנרו...]...

בקיצו יש לי כל כך הרבה הזמנות שאין לי מספיק זמן ביום לקודד ולצרוב את כל הסרטים והמעבדים הנ"ל יכולים לחסוך זמן יקר מאוד....!

אתם צודקים לגמריי לגבי ילדים משועממים שרוצים להתלהב...שיהיה כתוב להם במפרט 20K ב3DMARK עם ...!של 8800GTX...כל אחד צריך לקנות את

מה שהוא צריך לא יותר מזה זה סתם בזבוז של כסף!1000 שקל הבדל בין GTX ל GTS כל זה בשביל 10~20 FPS בOBVILION עם פילטרים ורזולציה הגבוהה ביותר!

אנשים 1000 שקל!!!!זה המון כסף!!!

נקודה למחשבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי למשל מעבד עם 4 ליבות יכול לחסוך המון זמן!

אני עוסק במכירת סרטי צרובים כל סרט לוקח כחצי שעה [ לקודד אותו לפרומט הנחוץ..אני דוחס אותם בנרו...]...

בקיצו יש לי כל כך הרבה הזמנות שאין לי מספיק זמן ביום לקודד ולצרוב את כל הסרטים והמעבדים הנ"ל יכולים לחסוך זמן יקר מאוד....!

אתם צודקים לגמריי לגבי ילדים משועממים שרוצים להתלהב...שיהיה כתוב להם במפרט 20K ב3DMARK עם ...!של 8800GTX...כל אחד צריך לקנות את

מה שהוא צריך לא יותר מזה זה סתם בזבוז של כסף!1000 שקל הבדל בין GTX ל GTS כל זה בשביל 10~20 FPS בOBVILION עם פילטרים ורזולציה הגבוהה ביותר!

אנשים 1000 שקל!!!!זה המון כסף!!!

נקודה למחשבה!

אהאמ...

אתה כאילו מרוויח כסף מזה שאתה גונב את היצירות של אנשים אחרים...

והכי גרוע שאתה אפילו לא מתבייש בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחכים אם זה משהו חדש שממש שווה לחכות בשבילו.. המרובע ליבות לא יעזור לו אם הוא לא משתמש בתוכנות כבדות שצורכות מעבדים חזקים מאוד.. ואם השימושים שלו לא למשחקים המרובע לא יעזור לו.. ככה שלא יהיה לו טעם בכלל לחכות..

בטח מי לא :smile1:

ומי מחליט מה שווה לחכות בשבילו ומה לא?

TOM'S??

אנד טק?

XS?

אין דבר כזה "שווה לחכות בשבילו" לכולם

כל אחד והמחיר שלו

מה עם אחד שיש לו מעבד FX57 עם לוח NF4 וזכרונות DDR600 ?

שווה לא להחליף לE6300? או אפילו לX6800?? (ונגיד שיש לו כסף)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהאמ...

אתה כאילו מרוויח כסף מזה שאתה גונב את היצירות של אנשים אחרים...

והכי גרוע שאתה אפילו לא מתבייש בזה.

לא מתבייש זה לא העניין פה,הוא חושב שזה מקצוע לפי איך שהוא מתאר את זה...

חחחחח מקצוע עלק.... אני ילד בן 14 אחי ורני עושה את מיטב יכולתי כדי להתפרנס...חח וחוץ מזה על תגיד לי שאתה לא מוריד /מחשקים/תוכנות מהאינטרנט...

כולם עושים את זה ולפי דעתי אין שום בעיה בלמכור את זה....אבל זו כבר היא הדעה הצמפונית שלי וזה לא קשור לנושא...

קיצר משהו יודע תעריך מדוייק מתי יוצא הQ6000???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ריבוי ליבות היום מיועד להפעלת כמה תוכניות בבת אחת, לא שתוכנית אחת תנצל את ריבוי הליבות.

ואני בכלל לא מבין למה החברות משקיעות כל כך הרבה בפיתוח מעבדי Top-end (כמו ה E6700 או ה X6800 של היום), הרי הרווח שלהם מגיע מהמעבדים מהשוק הנמוך. זה עניין של להראות את עצמם? דיי מפגר, לדעתי הסדרה של ה C2D אמורה להסתיים ב E6600.

ריבוי ליבות מיועד לכל מה שיודע לנצל יותר מת'רד אחד. תוכנות שונות עושות את זה באופן טבעי. אבל גם תוכנה אחת שיודעת להפתח ל-10 ת'רדים "שווים" תדע לנצל יופי 2 ליבות (או 10 לצורך העניין).

וההצדקה למעבדי ה-TOP END היא פשוטה. כשמייצרים מעבדים, יש סיכוי מסויים לדפקטים, וככל שיש יותר דפקטים, כך התדר צריך להיות יותר נמוך כדי לשמור על יציבות. כך שלאחר הייצור (או במהלך הייצור אפילו) בדיקה ולפיה המעבד מדורג. מן הסתם, במקרים הנדירים יותר הוא יהיה מספיק "תקין" בשביל להיות מוגדר ללא דופי (6800). אבל המקרים האלה מספיק לא נדירים, כדי לעשות מהם ליין של . מעבר לזה - עניין המחיר - זה כבר עניין של היצע-ביקוש. אם יש ביקוש, ביחס להיצע הנמוך של המעבדים האלה, שווה למכור אותם במחירים גבוהים. זה הכל.

לצורך העניין, אם מספיק היו עוברים את הסף כדי להיות מוגדרים כדירוג 7000, היה גם מעבד כזה.

כולם עושים את זה ולפי דעתי אין שום בעיה בלמכור את זה....אבל זו כבר היא הדעה הצמפונית שלי וזה לא קשור לנושא...

אז זהו ש... זה לא בדיוק עניין של דיעה. זה לא חוקי. יש הבדל קיצוני בין להוריד לשימוש פרטי, לבין למכור בכסף. ויש מדינות שבהן המקרה השני הוא לא חוקי והראשון כן.

(הדגשתי אותם כי התבלבלתי קודם וערכתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומי מחליט מה שווה לחכות בשבילו ומה לא?

TOM'S??

אנד טק?

XS?

לא.. מי שקונה את המחשב מחליט אם לדעתו כדאי לו לחכות או לא..

פשוט למשל.. לדוגמא אם אנחנו חוזרים אחורה בזמן ועוד חודשיים עומד לצאת הקונור בישראל הייתי מחכה כדי לקנות את המעבדים האלה

אבל אם היה חצי שנה לא הייתי מחכה.. אבל כל אחד זה דעה אישית שלו..

או אם עכשיו יודיעו שיוצאים כרטיסי DX10 לשוק הבינוני שיעלו במחיר סביר וגם תומכים בDX10 הייתי מחכה בשבילם חודשיים וקונה אותם..

עדיף מאשר לקנות עכשיו GTX ב3700 שקל ועדיף מאשר לקנות כרטיס ב1000 ועוד חודשיים לשדרג לכרטיס הבינוני שיצא עוד חודשיים (בתיאוריה אם היה יוצא)

ודברים כאלה..

אבל למשל המרובעי אין טעם לאנשים שרוצים לשחק לחכות להם כי הם לא ישפרו לו כלום..

גם אם זה היה יום או חודש או חצי שנה אין טעם בכלל לקנות אותם אם צריך להוסיף עוד הרבה כסף בשבילם שלא יעזרו לך.. (אני מדבר על משחקים אנשים שמשתמשים בתוכנות כבדות.. יש להם סיבה לחכות להם)

אז ככה שכל אחד מחליט לעצמו אם באמת שווה לו לחכות למשהו חדש שיוצא כמה זמן.. ותלוי כמה.. בשביל משהו שהוא יצטרך או לא יצטרך.. וכמה שיפור יביא לו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שמקודד ל-MPEG 2(די וי די) - המקודדים הנורמליים עדיין לא ממש פועלים כמו שצריך עם 2 ליבות. אז אין מה לדבר על 4 ליבות.

אם אתם עובדים עם ברמה ירודה וצריכים לשפר אותו(למשל העברה מאנלוגי לדיגיטלי) אז ה-4 ליבות יכולים מאוד לעזור בפילטרים המעטים שנותנים תמיכה. אך לצערי הרב, רוב הפילטרים עדיין מוגבלים לליבה אחת.

אינטל לדעתי סתם 'רצו' עם ה4 ליבות. זה רעיון מצויין, וכפי שניתן לראות בביקורות ה'הדבקה' של 2x2 לא כ"כ משמעותית. הבעייה היחידה היא חוסר התמיכה ב4 ליבות כרגע בשוק. דבר שבוודאי ישתנה בעתיד הקרוב\רחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

X-BLADE:

בוקר טוב,

הפורומים שלנו הם לא המקום לדון בפירוט בדברים הלא חוקיים שאתה עושה עם המחשב.

אתה מקבל אזהרה ראשונה מתוך שלוש.

חח הרגת אותי מצחוק אחי...! ואני חייב לציין שמה שאמרתי לגבי מכירת הסרטים זה היה סתם סיבה שהייתה כתובה סוגריים למה אני מקודד ...

כמה אנשים עם מצפון לקחו את זה ממש ממש קשה...

בקיצור לנושא - מתי יגיע המעבד הזה לשוק???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעוניין להרכיב מפרט למשחקים כבדים בסביבות 12K

עכשיו ההתלבטות שלי היא - האם לקנות E6600 עכשיו או ששווה לחכות ליציאת המעבדים מרובעי הליבה בקרוב?

תודה לעונים.

אני הייתי מחכה לQC , יש כבר משחקים שינצלו QC כמו אלן-וואיק וקראיסס. ההשקעה תהיה אותה השקעה , הביצועים יהיו בניכר יותר טובים והזמן עד שיצאו לשוק הוא סביר לדעתי, שווה את ההמתנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההשקעה תהיה אותה השקעה

בינתיים המעבדים הקרובים של המרובעי לביה שיוצאים עולים יותר

הביצועים יהיו בניכר יותר טובים והזמן עד שיצאו לשוק הוא סביר לדעתי, שווה את ההמתנה.

ממש לא נכון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי מחכה לQC , יש כבר משחקים שינצלו QC כמו אלן-וואיק וקראיסס. ההשקעה תהיה אותה השקעה , הביצועים יהיו בניכר יותר טובים והזמן עד שיצאו לשוק הוא סביר לדעתי, שווה את ההמתנה.

מה??

קודם כל לא הבנתי מה זה המשחק הראשון

ודבר שני העובדה שCRYSIS יהיה משחק דורש מאוד ועמוס בגראפיקה, פיזיקה וכל טוב לא אומר שהוא יתמוך ב QUAD

משחקים תומכי דואל מתחילים לצאת כיום לשוק

והבחור שאמר לפני כמה הודעות שאינטל מיהרה עם ה QUAD אני מסכים בהחלט!!!

מיותר לחלוטין!!

כל המאבק הזה של ואינטל נגרר ללדברים שאמנם נראים מפוצצים ומושכים את העין (מי לא חולם בלילה על מעבד עם 32 ליבות 1GB קאש בתדר של 250GHZ)

אבל בתאכלס שוק האפליקציות (שזה כולל תוכנות, משחקים וכו'...) לא ממש עומד בקצב

לפי דעתי 2 החברות היו מרויחות יותר כסף אם הם היו מושכות את עידן הדואל עוד זמן

אבל מה אני יודע אני כולה בחור בן 20

אינטל שווה מאות מיליונים ו שווה אם לא מאות אז עשרות מיליונים

הם בטח יודעים מה הם עושים :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...