לקנות E6600 עכשיו או לחכות ל-Quad Core - מה דעתכם? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לקנות E6600 עכשיו או לחכות ל-Quad Core - מה דעתכם?

fog87

Recommended Posts

זה הכל תלוי באיזה זוית מסתכלים על זה

למשל....

אתה צודק ה קוד דואו של אינטל באמת יותר חזקים משל אבל.......

הם גם יותר יקרים

ואחרי ההורדת מחירים הדרסטית של נהיה מצב די מעניין

אמנם אינטל יותר חזקים

אבל בטווח מחירים הם יצאו די תיקו

כי מעבד שעד לפני כמה היה מיועד לטווח הכי גבוה (חוץ מFX) שזה ה 5200

היום עולה איזה 400-350 דולר

שבטווח הזה אתה תמצא C2D שדי זהה לו בביצועים

אולי קצת יותר חזק אבל בגלל שאינטל הקדימו את

אז כמו שאמרתי זה הכל תלוי מאיזה זוית מסתכלים על זה

בעיקרון אנשים לא מבינים שמעבד ליבה כפולה תקציבי כמו 3600 X2 עם קצת OC, כרטיס מסך חזק, 2 GB יעשה את העבודה מצויין בשביל 750 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מנחש שתהכוונת ל7500 :lol:

אבל בכל מקרה אנחנו מדברים פה על המעבד לא על מעבד-כ.מסך-

כי בעיקרון אם יש לך משוואה עם X פקטורים במצב A

ובמצב B אתה משנה פקטור אחד לאחד שהוא יותר טוב אז התוצאה צריכה לעלות (ברב המקרים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנחש שתהכוונת ל7500 :lol:

אבל בכל מקרה אנחנו מדברים פה על המעבד לא על מעבד-כ.מסך-

כי בעיקרון אם יש לך משוואה עם X פקטורים במצב A

ובמצב B אתה משנה פקטור אחד לאחד שהוא יותר טוב אז התוצאה צריכה לעלות (ברב המקרים)

הנקודה שלי שאפשר להרכיב מפרט מבוסס על ליבה כפולה של , עם הכרטיס מסך היום 8800GTS,

2 GB לוח ספק 530W בסביבות 8K+. ויש לך אחלה ריג למשחקים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

urib,אתה באמת מאוהב בAMD מה יש לך :)

תקנה E6600 שיספיק לך להרבה מאוד זמן ואין לי שום דבר נגד אבל המעבדים של כרגע עדיפים אז תלך עליהם...

ועד שיצא הQUAD של ...אתה תחכה חצי שנה כדי להרכיב את המחשב?ואז מה?יצא מעבד 8 ליבות של בתגובה...

בקיצור קח את הE6600 ותהיה שמח וזהו :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קורא את התגובות שלך

ומשום מה אתה עדיין ממליץ על טכנולוגיות שיהיו זמינות בעוד 7 חודשים לפחות אם הכל יהיה בסדר, וגם אז לא ידוע מה יהיו הביצועים

זה נשמע כמו "אוי אוי אוי, אין ל- מה להציע בתחום ה-MainStream, חכו חצי שנה ונראה מה ייצא מ- ומה זה שווה"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת'כלס יש משהו קטן במה שאורי אמר עכשיו - המערכת הזאת מתאימה באופן כללי גם למעבדים עם 4 ליבות. כלומר, הם לא "תפרו" שני מעבדים של 2 ליבות למעבד של ארבע, אלא יצרו תפירה קבועה, שתשלב 2 מעבדים כלשהם. כלומר, באופן אוטומטי יש להם (פוטנציאלית, ועם המון כסף בלי כל פרופורציה, אבל עדיין) למערכת ביתית פי 2 מכמות הליבות שהם הספיקו לפתח עבור מעבד בודד. כרגע, לאינטל יש יתרון של פי 2 ליבות למעבד ביתי. אבל ברגע ש- ידביקו את , אז בעצם יש להם אוטומטית את מערכת ה-High End הכי חזקה - כי יש אפשרות לשים 2 מעבדים שלהם.

מצד שני, אני אישית לא הייתי קורא למערכת הזאת "מערכת ביתית" - כי מה ההבדל בין זה לבין לקנות כבר של שרתים ומעבדים בהתאם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...