לקנות E6600 עכשיו או לחכות ל-Quad Core - מה דעתכם? - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לקנות E6600 עכשיו או לחכות ל-Quad Core - מה דעתכם?

fog87

Recommended Posts

• תגובות 121
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ת'כלס יש משהו קטן במה שאורי אמר עכשיו - המערכת הזאת מתאימה באופן כללי גם למעבדים עם 4 ליבות. כלומר, הם לא "תפרו" שני מעבדים של 2 ליבות למעבד של ארבע, אלא יצרו תפירה קבועה, שתשלב 2 מעבדים כלשהם. כלומר, באופן אוטומטי יש להם (פוטנציאלית, ועם המון כסף בלי כל פרופורציה, אבל עדיין) למערכת ביתית פי 2 מכמות הליבות שהם הספיקו לפתח עבור מעבד בודד. כרגע, לאינטל יש יתרון של פי 2 ליבות למעבד ביתי. אבל ברגע ש- ידביקו את , אז בעצם יש להם אוטומטית את מערכת ה-High End הכי חזקה - כי יש אפשרות לשים 2 מעבדים שלהם.

מצד שני, אני אישית לא הייתי קורא למערכת הזאת "מערכת ביתית" - כי מה ההבדל בין זה לבין לקנות כבר לוח אם של שרתים ומעבדים בהתאם?

או..סוף סוף ירדתם לדעתי!

AMD אמרה במפורש שהמחירים יהיו אטרקטיבים למשתמש הביתי, אני אנסה למצוא לך את הקישור למאמר מאוחר יותר.

אחרת כל הסיפור של 4x4 לא היה שווה, 4x4 היא בעצם ישום של לוחות 2 סוקטים כמו של Tayan עבור המשתמש הביתי,

צריך גם להבין שלוחות 4x4 עם 4x , אם הם יתמכו בכרטיסי מסך מיינסטרים, אז באמת זאת תהיה פריצת דרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשורה התחתונה צריך לדעת כמה בדיוק זה יעלה לנו ומה זה ייתן. הערכה גסה שלי - זה לא יהיה שווה את הכסף, ואפילו לא קרוב לזה.

מה שאני כתבתי זה בהקשר של ההחלטה האסטרטגית - אני חושב שזאת החלטה מעניינת עם היגיון מסויים, אותו הסברתי. כרגע לא הייתי מתלבט לרגע והייתי קונה C2D, זה לא קשור אחר לשני. אבל ברגע שיהיה להם מעבד ארבע-ליבתי, יהיה להם בשליפה מהשרוול פיתרון "ביתי" עם 8 ליבות. ושוב, אני מסתייג מהכינוי של פיתרון שעולה רק עבור לוח ומעבד כמה אלפי שקלים טובים "פיתרון ביתי". אבל בכל מקרה, את זה נדע בסביבות אמצע-סוף שנה הבאה, וזה ממש ממש ממש לא רלוונטי עכשיו. מי שרוצה לקנות מערכת מאוד זולה היום - 3600. מי שרוצה לקנות מערכת טובה ולא יקרה - 6300. וצפונה, זה כבר לא ממש הדיון, אבל ברור שמדובר על C2D.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל בכל מקרה, את זה נדע בסביבות אמצע-סוף שנה הבאה, וזה ממש ממש ממש לא רלוונטי עכשיו.

לדעתי זה יהיה ממש בחודשים הקרובים אפילו פחות, כי לוחות של אסוס 4x4 יש כבר בחוץ.

כנראה שחברת אסוס יודעת כבר מה התוכניות של , ואנחנו נמשיך לירות באפלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הכסף שלך יכולת להשקיע בדברים לא פחות חשובים ממעבד.

K8L חצי שנה גג!

חצי שנה גג כן?

זאת אומרת במאי 2007 יצא K8L כן?

אם הוא לא יוצא בחצי שנה הזאת אתה קונה קונרו? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חצי שנה גג כן?

זאת אומרת במאי 2007 יצא K8L כן?

אם הוא לא יוצא בחצי שנה הזאת אתה קונה קונרו? ;)

אם תתעקב עם ה-K8L יותר מדי, והמחיר של ה-e6600 יהיה שפוי יותר 1400 ש"ח מומלץ, אני מתחייב לקנות! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מן הסתם...

יש לך פה E6600 שעוקף את FX62, טוב מ FX62 באוברקלוק ברבע ממחיר FX62 ;)

למה למישהו בכלל אכפת מה הוא יקנה/לא יקנה.

אגב, אורי - אני והכובע שלי עדיין מחכים ל-Reverse Hyperthreading שלך.

תענה לזה גם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה למישהו בכלל אכפת מה הוא יקנה/לא יקנה.

אגב, אורי - אני והכובע שלי עדיין מחכים ל-Reverse Hyperthreading שלך.

חברה אני לא נציג של ולא של אינטל, רק מאמין בטכנולוגיה טובה יותר של זהו!

חוצמיזה Reverse Hyperthreading לא יהיה רלונטי כבר, אפילו חברת הודיעו שהם יתמכו במעבדי קוואד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...