לקנות E6600 עכשיו או לחכות ל-Quad Core - מה דעתכם? - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לקנות E6600 עכשיו או לחכות ל-Quad Core - מה דעתכם?

fog87

Recommended Posts

בקשר לנושא של הדיון, הייתי מעדיף את המרובע .

לפני שנה וחצי כפולי הליבה רק התחילו לצוץ, והיום יש כבר מרובעי :D

השוק מתפתח יופי, עם קצב כזה קשה לתאר מה יהיה בעוד 10 שנים.

Terjen - אחלה חתימה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

על פי חישוב (סביר למדי) של הכפלת כמות הליבות פעם בשנתיים, כנראה שיהיה 64 ליבות :smile1:

והייתי מנחש שעם כמות כזאת של ליבות, יהיו סוגים שונים של ליבות על גבי המעבד, עם אופטימיזציה שונה לייעודים שונים. בקיצור, כרטיס המסך שישולב במעבד לא יהיה פראייר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחייאת עזבו את urib הוא רוצה לצאת פריאר וללכת על מערכת שכגע אף אחד לא יודע את עתידה באופן בטוח שיעשה את זה הוא רוצה לחכות 40 שנה ואז אולי לראות אם יעקפו את אז שיהנה.

בכל מקרה אני לא מאמין שk8l ייצא תוך חצי שנה יהיה מענין לראות את אורי עם מערכת חחחחח.נראה לי הוא יקלל את העוצמת עיבוד ואת המערכת שלו.

את האמת אם למישהו יש מערכצת והוא עוד יכול לסחוב איתה שייסחוב איתה עדיין ובאמת יהיה שווה לחכות אבל אם מישהו זקוק למערכת אז שיילך על המלך החדש בC2D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא קלטתם שאין לזה שום סוף אף פעם???

קונים מה שטוב כרגע עם קצת מחשבה לעתיד ,ואורי לחכות חצי שנה בשביל שיהיה מחשב תותח של זה קצת דבילי שאפשר לקבל כרגע מחשב גם תותח של .

שיקולים שלך ושל כל אחד כמובן אבל לדעתי לא שווה לחכות למי שרוצה לקנות מחשב כיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים אני ממש לא מבין אותכם

אתם מדברים על חצי שנה כאילו זה כזה רחוק!!

מה זה אנשים משדרגים פה דברים כל חודש או מה??

תלמדו אותי איך לחרבן כסף כי אני לא יודע :kopfpatsch:

אני הייתי מחכה חצי שנה בלי להסס בכלל

אם זה כדי לקנות משהו חדש שאמור לצאת או אם זה לחכות שמחירים ירדו קצת

ובקשר לאורי

תזכור את ההבטחה שלך :jump:

אנשים פה זוכרים הבטחות יופי יופי

ובקשר ל R-HT

גם אם היא לא תצא בסופו של דבר היא עדיין מעניינת עם הרבה הגיון

בסה"כ מה שהיא עושה זה לשלב כח של שני הליבות כדי לבצע פעולה אחת

זה היה עובד יופי לפני כמה שנים שהתוכנות עדיין לא היו מותאמות ל דואל קור

אבל היום כבר יש מספר תוכנות לא מבוטל וכל תוכנה/משחק חדש שיוצא לוקח בחשבון את הדואל קור

אז זה לא ממש נחוץ

למרות שאם הם מוסיפים את זה למעבד ללא כל התיקרות אז למה לא.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה שהשימוש הוא לתוכנות כבדות שתצטרך מעבד כזה חזק..

אם השימוש למשחקים אין לך מה לחכות.. תקנה את הE6600 ואפילו E6400 E6300..

אני נשאר עם המערכת שלי עד שהיא לא תתכלה.

אם היו נותנים לי לבחור בין שני המעבדים המדוברים בחינם הייתי לוקח את המרובע :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלמדו אותי איך לחרבן כסף כי אני לא יודע

אני הייתי מחכה חצי שנה בלי להסס בכלל

אם זה כדי לקנות משהו חדש שאמור לצאת או אם זה לחכות שמחירים ירדו קצת

מחכים אם זה משהו חדש שממש שווה לחכות בשבילו.. המרובע ליבות לא יעזור לו אם הוא לא משתמש בתוכנות כבדות שצורכות מעבדים חזקים מאוד.. ואם השימושים שלו לא למשחקים המרובע לא יעזור לו.. ככה שלא יהיה לו טעם בכלל לחכות..

אם היו נותנים לי לבחור בין שני המעבדים המדוברים בחינם הייתי לוקח את המרובע

בטח מי לא :smile1:

לפי מה שרשום לך בצד אתה מומחה ל 3D אתה לא צריך בשביל זה מעבד חזק..? או שזה לא קשור בתוכנה הזאת?

בכלל מה עושה התוכנה הזאת אני אפילו לאיודע תסביר לי קצת אולי גם אני יתחיל P:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע ואתם חושבים לרגע שמישהו ינצל את מרובע הליבה יותר מאשר ניצול של E6600??

בכלל יש מישהו שמנצל E6300?

ברור ברור, חכו 5 שנים למה חצי שנה? תקנו 16 ליבות, למה 4 ליבות? המחשב יזוז יותר טוב...

מה? מספיק איזה 8800GTS עם E6600?? מה פתאום??!?!!?

בקושי יזוזו משחקים והפוטושופ שפותחים כאן פעם בחודש אנשים בכלללללל עד שיעלה אתם שותים כוס קפה.. :kopfpatsch:

תחכו.. כדאי לכם... נו אני אומר לכם בדוק! זה הרי חדשה.. ואפילו אומרים שאולי HL יתמוך ב-4 ליבות! לא חבל לפספס?!?\

הנה תראו מאז שיצא 64ביט!! רואים איזה ניצול אדיר נהיה לזה???

וגם ל-DUAL .... סוף הדרך של ניצול ועוד בקושי עבר זמן מאז שזה יצא :screwy: ....

אני אומר שוב... כדאי לחכות מה קרה לכם... לפי החישובים שלי WINRAR יפתח לכם קובץ של 4 גי'גה ב- 3.02458845 שניות יותר מהר!!!!!

איזה סופני.....

אנשים... הלכתם לאיבוד.... והייתי ציני לאלה שלא הבינו כי הם לא ישנים בלילה וחולמים על 16 ליבות.

ועכשיו ברצינות:

קנה E6600 ואני מוכן לחתום שלא יהיה לך צורך ביותר מזה המון זמן.....

או לחילופין כל המעבדים עם כל הטכנולוגיות החדשות לא יתנו לך יותר מאשר תמיכה בתוכנה אחת או שניים או משחק אחד או שניים...

או שאולי העיקר הוא לקבל ציון גבוה ב-3DMARK?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^

ענק :xyxthumbs:

אם כי לא לגמרי מסכים איתך, כי בוא נגיד שאדם הולך להוציא הרבה כסף ( נניח 10 אלף ויותר), אז אולי שווה לפעמים להשקיע בקצת יותר חלקים מהירים וכו', האם זה שווה את המחיר?

בוא נגיד שE6600 לעומת E6400 זה עוד מאתיים ש"ח או משהו כזה, לעומת זאת עבור עוד כמה מגה הרץ שגם ככה לא תרגיש אתה תשלם מעל אלף ש"ח !!! עבור הE6700 ועבור הEX6800 או איך שלא קוראים לו, כבר תפרד מאיזה 6 אלף ומעלה :kopfpatsch:

לא ברור לכם מה קורה פה?!

אינטל תמיד עושה את אותו הדבר, מוציאה ובשביל זה שלקחה את אותו מעבד בדיוק ושמה לו קצת יותר מגה הרצים היא לוקחת מחירים של פי כמה :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מדבר על אלא שיש X תקציב ומעוניינים לקנות את הטוב ביותר ביחס לתקציב שלהם.

אני מדבר על אלא שמה שיש בשוק היום לא מספיק אז הם חושבים לקנות משהו "קטן" ולחסוף כסף בשביל מה שיצא עוד חצי שנה...

וכו'....

כל התוכנות הקיימות היום נפתחות ועובדות בצורה מספקת.

הצורה שבה משדרגים צריך להיות לפי צריכה.

לדוגמא אם אתה אוהב לשחק וזה העיסוק העיקרי אתה צריך להגיע למצב שהמשחקים ירדו מתחת ל-FPS של 40...

ולא ללכת לשדרג ממערכת שנותנת לך 120FPS למערכת שתיתן לך 230FPS... :screwy:

וכשאתה מגיע למצב כזה אתה משדרג את מה שצריך ולא את כל המערכת, למה להשקיע בדברים נוספים שאין להם ניצול?

כי זה חדש?

כי יושב אחלה בחתימת המפר שלך?

כי זה נותן ציון טוב ב-3D?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שאתם אומרים פה אבל לא נכון לגבי אנשים מסויימים.. בד"כ הם מעטים אבל יש אנשים שעובדים בתוכנות כבדות שצריכות מעבדים חזקים..

ולאנשים כאלה כדאי מרובעי שיביאו להם שיפור די גדול בביצועים.. מי שלא עובד בתוכנות כבדות ורוצה מחשב למשחקים או דברים אחרים גם E6300 יספיק בהחלט ואין אפילו טעם להוסיף לE6600..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ריבוי ליבות היום מיועד להפעלת כמה תוכניות בבת אחת, לא שתוכנית אחת תנצל את ריבוי הליבות.

ואני בכלל לא מבין למה החברות משקיעות כל כך הרבה בפיתוח מעבדי Top-end (כמו ה E6700 או ה X6800 של היום), הרי הרווח שלהם מגיע מהמעבדים מהשוק הנמוך. זה עניין של להראות את עצמם? דיי מפגר, לדעתי הסדרה של ה C2D אמורה להסתיים ב E6600.

לפי מה שרשום לך בצד אתה מומחה ל 3D אתה לא צריך בשביל זה מעבד חזק..? או שזה לא קשור בתוכנה הזאת?

בכלל מה עושה התוכנה הזאת אני אפילו לאיודע תסביר לי קצת אולי גם אני יתחיל P:

:smile1:

לא קשור, אני בכלל לא יודע למדל ב 3D.

הכינוי ומה שכתוב לי זה כביכול ה"מומחיות" שלי בכל מה שקשור לגראפיקה תלת מימדית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...