K800I OR N-SERIES - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

K800I OR N-SERIES

n9555

Recommended Posts

הK800 לא מתקרב לN73. לפי מה שאני התרשמתי מהמכשיר....זה פשוט אותו מכשיר כמו הW800 או הK610 רק עם טובה יותר זה הכל.

הN73 הוא פחות פלאפון מהK800 לפי דעתי......עם כל הסימביאן וזה.

חוץ ממצלמה הK800 לא לוקח את הN73 בכלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הN73 תקוע...

מכוער ברמות (בלאעכס :puke:)

מצלמה פחותה מה K800

היתרון היחידי שלו זה שהוא הפלאפון היחידי בינתיים בארץ שהוא פלאפון מולטימדיה אז אין כול כך מתחרים לדבר הזה!\(וגם לסימביאן)

אני ממש לא מפקפק בזה אני אפילו אוהב את פלאפוני המולטימדיה האלו עם מערכת הסימביאן הפתוחה

אבל הN73 נחשב כבר להיסטוריה.

אין טעם להשקיע בN73 בעיקר עכשיו כשיצאו פלאפונים אחרים מסדרת הN וגם בגלל שהוא לא שווה את זה.

אם אתה מסכם את כול הסיבות שלי עד עכשיו הסיבה היחידה שאני לא קונה את ה K800 עדיין זה בגלל מערכת הסימביאן שחסרה לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצלמה של הN93 היא פשוט גרועה(לפי צילומים שמסתובבים ברשת). אל תקנה אותה אם אתה מעוניין באיכות צילום.

אם אתה מעוניין לקנות משהו שישמש אותך גם לצילום, תקנה את הK800. לN73 יש עדשה יותר טובה(מתבטא בפוקוס של התמונה), אך הצבעים שם פחות טובים מהצבעים של הK800(אם אתה מצלם פרח למשל, תחוש בהבדל גדול).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצמלת הוידאו בk800 ממש גרועה! (גם של הn73 לא משהו בכלל...)

לN93 יש צילום ברמה מאוד גבוהה (יחסית לפלאפון)

המצלמת של K800 בסדר גמור, אולי היא לא כמו של N93 אבל גרועה היא בטוח לא (יש לי K800 ואני יודע על מה אני מדבר - יש שם סטבלייזר לעזאזל!!!). אה והמצלמה של N93 היא בדיוק כמו של N73... (רק עם תוספת של זום אופטי.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיפוש פשוט בGOOGLE מביא את התוצאה הזו:

http://www.gsmarena.com/nokia_n93_photo-review-100p2.php

אם תיכנס לעוד תוצאות, תראה שבכל הN93 יש רעשים. המצלמה של הטלפון הזה פשוט גרועה.

הטשטוש של הK800(שנובע מעדשה לא טובה) הוא סביל יותר מהרעשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה והמצלמה של N93 היא בדיוק כמו של N73... (רק עם תוספת של זום אופטי.)

ועדיין קיימים הבדלים גדולים בעיבוד בתמונה עצמו מה שגודם להבלים בתכלס בין המצלמות... (N93\N73) עדיין ה-K800 עדיף על שתיהן במיוחד בצילומי לילה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת המערכת N93

מבחינת צילום תמונות רגילות K800

מבחינת צילום וידאו N93

מבחינת פיצ'רים מעניינים-חדשים ??

בעיקרון, ל-N73 יהיו יותר תוכנות ודברים מיוחדים בגלל המערכת הפתוחה. המערכת הפעלה שלה מאפשרת לשלוט בכל פרט של הטלפון, ואילו אירקסון מגבילה את המתכנתים.

יתרון של N73 יהיה בגוון של התוכנות אך זה יגרום ליותר תקיעות ותקלות במכשיר (בעיות בעיקר מצד מתכנתים לא מוצלחים).

לאריקסון יהיה יתרון ברור של יציבות של המכשיר עד לרמה של שלמות, אך המערכת הסגורה שלו לא תאפשר למתכנתים הרבה חופש איתו ולכן יהיו לו פחות תוכנות (אני אפילו לא מצליח להוריד קיצור דרך שאורנג' תקעו במכשיר... חח זו גם דוגמה - אמרו לי שב-N73 זה אפשר).

אה ועוד משהו בקשר ל-N93......... מצלמת וידאו באיכות כביכול לא שווה הרבה אם אין לה מייצב (Stabilizer) :-)

אבל אם הייתה לי אפשרות לבחור מבין N93 ל-K800I, אז הייתי הולך על N93 ללא ספק! זום אופטי לעזאזל!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...