K800I OR N-SERIES - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

K800I OR N-SERIES

n9555

Recommended Posts

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ניקח לדוגמא את זה

http://cgi.ebay.com/10x-Nokia-N95_W0QQitemZ230052866458QQihZ013QQcategoryZ1618QQrdZ1QQcmdZViewItem

מה זה?, איך אפשר לדעת?

המוצר הוסר, כרגע המכשיר לא שוחרר לחנויות, אב טיפוס או לא, כרגע לא הוצהרה גרסא סופית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שN73, ורק בגלל המערכת הסימביאנית אני מעדיף אותו!

אם לN73 לא היה סימביאן הייתי לוקח K800.

היתרון של N73 זה אולי מערכת סימיביאן אבל הוא מתברך עקב כך בתכונה מאוד מעצבנת - באגים... היו שמועות וממש לפני הרכישה פגשתי מישהו אומלל עם N73 שהיה נתקע לו לעיתים קרובות ואף נכבה... לכן לקחתי את K800, חוץ מזה N73 מכוער... חח זהו, אולי אם היה נראה יותר טוב וחסר באגים עיקשים, הייתי לוקח את N73 ללא התלבטות (1. , 2. סימיביאן! זהו...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאף אחד לא מפריע העובדה שכל המכשירים הנ"ל הם בלטות?

לי יש את הK750 וכשיצא הK800 התחשק לי לשדרג, הלכתי לאונג' ולמרות שהK800 פיזית רק גבוהה מה750 בכ2~ ס"מ ושאר המידות אותו הדבר,הוא עדיין מרגיש בלטה...

שלא לדבר על הנוקיות...

ויותר לעניין, לנוקיה אין שום טלפון שמשתווה למצלמה של הK800, ולמרות הדיווחים על כך שה95 יותר מהיר מאחר ומריץ סימביאן חדש, כמו ה93:

http://www.pocket.co.il/cgi-bin/pocketil/viewnews.pl?id=EEypppyVyFlBjkDXEg&tmpl=pocket5&style=pocket5

עדיין כנראה שה800 עובר אותו.

אני אישית הייתי הולך על ה800 מאחר ואני חולה אריקסון ושונא נוקיות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא עניתם לי... איזה פלאפון מסדרת הN הוא הכי טוב לי (חוץ N95 ) לעומת הK800. הסיבה שאני לא קונה את הK800 זה כי אין לו TRACKID ואין לו סימביאן. וזהו.... אז אני רוצה לברר אם לקנות

א) בטריה

ב)איכות צילום

3) פיצ'רים למיניהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא עניתם לי... איזה פלאפון מסדרת הN הוא הכי טוב לי (חוץ N95 ) לעומת הK800. הסיבה שאני לא קונה את הK800 זה כי אין לו TRACKID ואין לו סימביאן. וזהו.... אז אני רוצה לברר אם לקנות

א) בטריה

ב)איכות צילום

3) פיצ'רים למיניהם

לפי הדרישות הייתי קונה את N93, איכות מסך+צילום מעולים (היחיד עם מצלמת ראויה), תוחלת חיים של הסוללה גבוהה מהרבה אחרים (למרות שבארץ אל תצפה להרבה...) אגב מבחינת תוחלת חיים - אם אתה צריך את היכולות מולטימדיה נטו אז יש את "מצב טיסה" שמבטל את החלק הסלולרי במכשיר ומאפשר לסוללה להיות מנוצלת למולטימדיה (יש את המצב טיסה ב-K800, אבל לא יודע אם קיים ב-N93)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הדרישות הייתי קונה את N93, איכות מסך+צילום מעולים (היחיד עם מצלמת ראויה), תוחלת חיים של הסוללה גבוהה מהרבה אחרים (למרות שבארץ אל תצפה להרבה...) אגב מבחינת תוחלת חיים - אם אתה צריך את היכולות מולטימדיה נטו אז יש את "מצב טיסה" שמבטל את החלק הסלולרי במכשיר ומאפשר לסוללה להיות מנוצלת למולטימדיה (יש את המצב טיסה ב-K800, אבל לא יודע אם קיים ב-N93)

הוא בטוח יושק באורנג' רשמית בארץ?

וכמה ימים הבטריה שלו תשרוד ללא טעינה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא בטוח יושק באורנג' רשמית בארץ?

וכמה ימים הבטריה שלו תשרוד ללא טעינה?

ממה שהבנתי לא ישיקו אותו בארץ בינתיים... ולכמה זמן תספיק הסוללה לא ניתן לדעת כי בארץ יש בעיות עם רשת דור 3 - היא אוכלת סוללות. כרגע אתה יכול לקנות כזה בזאפ, הוא יקר עולה מעל 4000 ש"ח, אבל תוכל לשים כרטיס דור 3 וזה אמור לעבוד.

http://www.mobiledia.com/phones/nokia/n93.html

לפי האתר, הסוללה מחזיקה 5:10 שעות שיחה ו-240 שעות המתנה (10 ימים... קשה לי להאמין אבל ככה טוענים) הסוללה אגב 1100 מילאמפר לשעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...