התלבטות בין שני מעבדי אינטל (קונרו) למעבדי AMD. - עמוד 8 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין שני מעבדי אינטל (קונרו) למעבדי AMD.

zomero

Recommended Posts

שמתם לב בכלל של Urib אין בכלל תשובה בשבילכם?

התשובה שלו תמיד

טוב תקנה עכשיו מחשב בכסף שחסכת הרבה זמן

אבל בגלל שהוא זבל ...אז עוד 8 חודש תקנה מעבד שעוד לא יצא.

וכמובן תקנה לוח AM2 שתומך במעבד העתידי

אבל ה"גאון" שוכח להזכיר שלוח אין לו תמיכה מלאה במעבד ה K8L

ומי שיקנה בעתיד מעבד K8L יצטרך לקנות גם חדש (DDR3) וגם לוח חדש (AM3)

כדי לנצל את המעבד בצורה הכי טובה.

והכי הצחיק אותי שהוא הביא השוואה של ה e6300 ל X2 3600 כדי להראות עד כמה טובה ה 3600

1 - ובאותה השוואה רואה את ה x3600 בOC מטורף (בזמן שURIB במפורש אומר שOC זה לא טוב וזה מביא מסכים כחולים)

2 - ו1גם באותו הדף מופיע ה X2 5000 ורואים שה E6300 נותן את אותם הביצועים של ה X2 5000 .

בקיצור עזבו את הפארש הזה,

פשוט תתעלמו.

סתם Noob ו Fan boy שלא מבין כלום מהחיים שלו.

בטח בשקל.

שיותר זול לו לקנות מעבדי כדי לדחוף ללקוחות שלו.

ו BTW

היה לי בערך 7 שנים מעבד , התחלתי עם thuderbird 1.1ghz ועברתי ל Xp2500

אז אני האחרון שירד על .

עכשיו השוק השתנה והמוביל העיקרי הוא ה 2 בטווח המחירים של 1000 +

אבל למי שקונה מעבד מתחת ל 700 שקל אין בחירה יותר טובה מאשר X2 3600 או הסדרות הישנות של .

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 124
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אחי יש לי עצה בשבילך באמת מכל הלב אם אתה רוצה להקשיב לי

אין בכלל על מה לדבר במישחקים יותר טובים מ- חוץ מזה

INTEL יותר טובים בקידודי וכו...

עכשיו בקשר למעבד 4200 DUAL X2

כמובן סוקט AM2 אני מציע לך הצעה חממה מאודד ללכת עליוו

המעבד הזה פשוט סווס אחי אין לך מה לדאוג בעיות אין התחממות הריי ידוע ש- מתחממים

פחות מ-INTRL כלומר יהיה אפשר לעשות אוברקללוק יותר משמעותי

אני מציע לך שוב באמת מכל הלב ללכת על ה- מעבד חזק שעולה בסביבות ה-1300 שקל מכובד מאוד.

נוסף לכך אם הינך רוצה ללכת על האוברקלוק החזק הייתי מציע לך ללכת על אחת הלוחות של ה-DFI 4 חזקים ביותר

אם אתה רוצה עוד יעוץ או משו אתה מוזמן לפנות אליי לאייסיקיו 298047101

אני מקווה שעזרתי לך

בהצלחה ותתחדש !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיוו כמה שטויות אנשים מתווכחים פה.... נראה לי הפיתרון הכי טוב שיהיה פה באתר דף מתעדכן שמרכז בתוכו את באנצ'מארקים מכל הרשת

וכולל בתוכו השוואה של מעבדים ככה אם אחד בא ומקשש ישר מראים לו את הדף וזהו .. יפתור מלא ויכוחים טיפשיים

בנתיים ממה שאני רואה ה 2 אוברקלוקר מטורף ומהיר בטרוף אז לא מבין מאיפה באים כל אלה שממליצים להעדיף 3600 X 2 על

6300 ... כנראה שאנשים לא יודעים לקרוא את הגרפים בביקרות אחרת אני לא מבין למה ההמלצה הזאת באה מפיהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי יש לי עצה בשבילך באמת מכל הלב אם אתה רוצה להקשיב לי

אין בכלל על מה לדבר במישחקים יותר טובים מ- חוץ מזה

INTEL יותר טובים בקידודי וכו...

עכשיו בקשר למעבד 4200 DUAL X2

כמובן סוקט AM2 אני מציע לך הצעה חממה מאודד ללכת עליוו

המעבד הזה פשוט סווס אחי אין לך מה לדאוג בעיות אין התחממות הריי ידוע ש- מתחממים

פחות מ-INTRL כלומר יהיה אפשר לעשות אוברקללוק יותר משמעותי

אני מציע לך שוב באמת מכל הלב ללכת על ה- מעבד חזק שעולה בסביבות ה-1300 שקל מכובד מאוד.

נוסף לכך אם הינך רוצה ללכת על האוברקלוק החזק הייתי מציע לך ללכת על אחת הלוחות של ה-DFI 4 חזקים ביותר

אם אתה רוצה עוד יעוץ או משו אתה מוזמן לפנות אליי לאייסיקיו 298047101

אני מקווה שעזרתי לך

בהצלחה ותתחדש !

הרגע יצאת מתחת לאבן שהתחבאת מתחתיה בשנתיים האחרונות? :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתם לב בכלל של Urib אין בכלל תשובה בשבילכם?

התשובה שלו תמיד

טוב תקנה עכשיו מחשב בכסף שחסכת הרבה זמן

אבל בגלל שהוא זבל ...אז עוד 8 חודש תקנה מעבד שעוד לא יצא.

וכמובן תקנה לוח AM2 שתומך במעבד העתידי

אבל ה"גאון" שוכח להזכיר שלוח אין לו תמיכה מלאה במעבד ה K8L

ומי שיקנה בעתיד מעבד K8L יצטרך לקנות גם חדש (DDR3) וגם לוח חדש (AM3)

כדי לנצל את המעבד בצורה הכי טובה.

והכי הצחיק אותי שהוא הביא השוואה של ה e6300 ל X2 3600 כדי להראות עד כמה טובה ה 3600

1 - ובאותה השוואה רואה את ה x3600 בOC מטורף (בזמן שURIB במפורש אומר שOC זה לא טוב וזה מביא מסכים כחולים)

2 - ו1גם באותו הדף מופיע ה X2 5000 ורואים שה E6300 נותן את אותם הביצועים של ה X2 5000 .

בקיצור עזבו את הפארש הזה,

פשוט תתעלמו.

סתם Noob ו Fan boy שלא מבין כלום מהחיים שלו.

בטח בשקל.

שיותר זול לו לקנות מעבדי כדי לדחוף ללקוחות שלו.

ו BTW

היה לי בערך 7 שנים מעבד , התחלתי עם thuderbird 1.1ghz ועברתי ל Xp2500

אז אני האחרון שירד על .

עכשיו השוק השתנה והמוביל העיקרי הוא ה 2 בטווח המחירים של 1000 +

אבל למי שקונה מעבד מתחת ל 700 שקל אין בחירה יותר טובה מאשר X2 3600 או הסדרות הישנות של .

אפשר לנהל דיון בדרך ארץ, אבל כנראה שאצלך זה לא מופיע באוצר-מילים.

נעשה קצת סדר בדברים:

1. כתבתי שעדיף למי שקצר במזומנים להשקיע במחשב מבוסס AM2 , ואם כבר אז ללכת על קונרו אמיתי כלומר e6600.

2. סוקט AM2 יתמוך במעבדי REV G, REV H K8L

3. לאחר סוקט AM2 יגיע סוקט AM2+ , ההבדל בניהם יהיה במהירות הבאס HT2, HT3 יש מבין.

4. אני שייך למקצועות התקשורת החזותית ולא טכנאי, יש לי נסיון עשיר במחשבים וגם אהבה לתחום.

5. עצם העובדה שמעבדי C2D אין התרוממות טובה בביצועי 64 ביט, צריכה להדליק לנו מנורה אדומה על העתיד של מעבדי ,

אבל לצערי אנשים פה עסוקים בלמי יש "גדול יותר".

6. הפיתרון של למעבד קוואד משני ליבות מודבקות, הוא בדיחה על חשבון המשתמשים.

עכשיו כך את הטיעונים שלי ותחשוב טוב! לפני שאתה זורק שטויות באויר הוירטואלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4. אני שייך למקצועות התקשורת החזותית ולא טכנאי, יש לי נסיון עשיר במחשבים וגם אהבה לתחום.

5. עצם העובדה שמעבדי C2D אין התרוממות טובה בביצועי 64 ביט, צריכה להדליק לנו מנורה אדומה על העתיד של מעבדי ,

4) תן לי לנחש... הממ... פרסום? ::)

5) האפשרות להסיק מדור נוכחי מה יהיה בדור הבא, אפסית. אני אתן דוגמה בהקשר שהבאת.

אפשר להסתכל על זה כמו שאתה עושה, ולהגיד - טכנולוגיית ה-64 ביט של אינטל פחות טובה, לכן כששתי החברות יגיעו למיצוי של המהירות, ל- יהיה ייתרון ב-64 ביט (דבר שהוא מופרך כי אין כל סיבה להניח ש- תדביק את מבחינת מהירות, ואין סיבה להניח שלא).

מצד שני, אפשר להגיד - אינטל עדיין לא ביצעו אופטימיזציה טובה ל-64 ביט, ועדיין הם יותר טובים מ- בזה. לכן, אני מעריך שבעתיד אפילו יגדילו את הפער לטובתם.

בשני המקרים, הטענות חסרות בסיס. אתה לא יכול להסיק מסקנה חד משמעית לכיוון אחד ממעבדי הדור הנוכחי על הדור הבא. אפשר להמשיך ולטעון טיעונים מורכבים והולכים לשני הכיוונים, בדומה ל"וזיני" מ"הנסיכה הקסומה" למי שמכיר, שמנסה להסיק באיזו כוס נמצא הרעל, או לדאטא באחד מהפרקים של Star Trek, שמנסה להסביר מה יעשה האוייב ונכנס ללופ עד שפיקארד מפסיק אותו (אני חושב שהבאתי דוגמאות שצריכות לכסות את כל חברי הפורום :P ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לנהל דיון בדרך ארץ, אבל כנראה שאצלך זה לא מופיע באוצר-מילים.

נעשה קצת סדר בדברים:

1. כתבתי שעדיף למי שקצר במזומנים להשקיע במחשב מבוסס AM2 , ואם כבר אז ללכת על קונרו אמיתי כלומר e6600.

2. סוקט AM2 יתמוך במעבדי REV G, REV H K8L

3. לאחר סוקט AM2 יגיע סוקט AM2+ , ההבדל בניהם יהיה במהירות הבאס HT2, HT3 יש מבין.

6. הפיתרון של למעבד קוואד משני ליבות מודבקות, הוא בדיחה על חשבון המשתמשים.

עכשיו כך את הטיעונים שלי ותחשוב טוב! לפני שאתה זורק שטויות באויר הוירטואלי.

1. או אפילו עדיף - ללכת על Allendale

2. Your Point Is? אתה עדיין לא יכול לקנות K8L

3. And? ה-HT הנוכחי לא מנוצל

4. ואהבה עיוורת למותגים ירוקים

5. אתה מודד איזה מעבד עדיף לפי התוספת ביצועים במעבר ל-64Bit ולא לפי הביצועים האבסולוטיים? אתה פתטי

6. לא, כי Quad Father יותר טוב. כולה לקחו מערכת DP Opteron ודפקו לה צ'יפסט 590 SLI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4) תן לי לנחש... הממ... פרסום? ::)

5) האפשרות להסיק מדור נוכחי מה יהיה בדור הבא, אפסית. אני אתן דוגמה בהקשר שהבאת.

אפשר להסתכל על זה כמו שאתה עושה, ולהגיד - טכנולוגיית ה-64 ביט של אינטל פחות טובה, לכן כששתי החברות יגיעו למיצוי של המהירות, ל- יהיה ייתרון ב-64 ביט (דבר שהוא מופרך כי אין כל סיבה להניח ש- תדביק את מבחינת מהירות, ואין סיבה להניח שלא).

מצד שני, אפשר להגיד - אינטל עדיין לא ביצעו אופטימיזציה טובה ל-64 ביט, ועדיין הם יותר טובים מ- בזה. לכן, אני מעריך שבעתיד אפילו יגדילו את הפער לטובתם.

בשני המקרים, הטענות חסרות בסיס. אתה לא יכול להסיק מסקנה חד משמעית לכיוון אחד ממעבדי הדור הנוכחי על הדור הבא. אפשר להמשיך ולטעון טיעונים מורכבים והולכים לשני הכיוונים, בדומה ל"וזיני" מ"הנסיכה הקסומה" למי שמכיר, שמנסה להסיק באיזו כוס נמצא הרעל, או לדאטא באחד מהפרקים של Star Trek, שמנסה להסביר מה יעשה האוייב ונכנס ללופ עד שפיקארד מפסיק אותו (אני חושב שהבאתי דוגמאות שצריכות לכסות את כל חברי הפורום :P ).

אני שמח שאתה מעריץ את מסע-בין כוכבים, גם אני מעריץ שלהם :xyxthumbs:

לאינטל תהיה בעיה להתפתח בארכיטקטורה שלה יותר מהיום בגלל כמה סיבות, שאני תכף אפרט לך, מה שנשאר לאינטל זה לעבוד על מזעור ומיצוי שטח גדול יותר של מטמון L3 במעבד. הם כבר אמרו שזה הכיוון שלהם 45 ננו ומטמון גדול יותר סביר להניח 16 מגה מטמון.

אומנם כרגע בנחיתות ביצועים מול מעבדי ה-C2D בגלל ארכטקטורה מיושנת בת כמה שנים, אבל הבסיס ארכיטקטורה של AMD טוב יותר מאשר , כי AMD כבר שילבה במעבדים שלה טכנולוגיות שאינטל מתחילה להבין שהיא צריכה אותם גם.

AMD מאמינה במעבד קוואד אמיתי ולא ליבות מודבקות, מצד שני רוצה לצאת הראשונה עם מעבד קוואד אולי השיקול שלה רווח מהיר או שליפת שפן עבור בעלי המניות.

עוד דוגמה, אתה יכול לראות שאינטל לא כל-כך מצליחה לעבור את K8 בביצועים בצורה חד-משמעית. בוא נשים רגע בצד את עניין המחיר של המעבדים, ועכשיו ניקח את מעבד fx של AMD תראה שהקונרו e6600 משתווה איתו ורק בחלק מהבנצ'ים הוא מנצח בהפרש לא גדול, בעצם רק שני דגמים נותנים נצחון מוחלט ה-e6700, x6800 המסקנה שלי היא שאינטל חייבת לשנות את הארכיטקטורה שלה באופן מוחלט!

העתיד הוא ב-64 ביט ובמעבדי קוואד, ופה ל-AMD יהיה יתרון משמעותי! קח בחשבון שארכיטקטורת K8L כבר בייצור.

אני מודע לזה שיש אנשים שרוצים עכשיו מחשב מהיר, ולכן אינטל עונה להם על הדרישות האלו.

יש אנשים שמעדיפים לחכות ולקנות טובה יותר כמוני, ואין פה קשר לפאנבוי! אני מאמין בארכיטקטורה של AMD, המעבד העתידי שלי יהיה מעבד קוואד אמיתי! ולא קומבינה זולה של ליבות קונרו מודבקות, אבל זאת רק דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפעם האלף , ה-Kentsfield לא אמור להתחרות ב-K8L

ה-Kentsfield הוא פתרון ביניים כמו שהיה P-D

ה-Kentsfield הוא עדיין מעבד מצויין בעיקר ליישומים שתומכים בריבוי ליבות

צריך לעשות את ההשוואות בעוד חצי שנה שייצאו ה-מרובעי "האמיתיים" ואז לדבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח שאתה מעריץ את מסע-בין כוכבים, גם אני מעריץ שלהם :xyxthumbs:

לאינטל תהיה בעיה להתפתח בארכיטקטורה שלה יותר מהיום בגלל כמה סיבות, שאני תכף אפרט לך, מה שנשאר לאינטל זה לעבוד על מזעור ומיצוי שטח גדול יותר של מטמון L3 במעבד. הם כבר אמרו שזה הכיוון שלהם 45 ננו ומטמון גדול יותר סביר להניח 16 מגה מטמון.

אומנם כרגע בנחיתות ביצועים מול מעבדי ה-C2D בגלל ארכטקטורה מיושנת בת כמה שנים, אבל הבסיס ארכיטקטורה של טוב יותר מאשר אינטל, כי כבר שילבה במעבדים שלה טכנולוגיות שאינטל מתחילה להבין שהיא צריכה אותם גם.

AMD מאמינה במעבד קוואד אמיתי ולא ליבות מודבקות, מצד שני רוצה לצאת הראשונה עם מעבד קוואד אולי השיקול שלה רווח מהיר או שליפת שפן עבור בעלי המניות.

עוד דוגמה, אתה יכול לראות שאינטל לא כל-כך מצליחה לעבור את K8 בביצועים בצורה חד-משמעית. בוא נשים רגע בצד את עניין המחיר של המעבדים, ועכשיו ניקח את מעבד fx של תראה שהקונרו e6600 משתווה איתו ורק בחלק מהבנצ'ים הוא מנצח בהפרש לא גדול, בעצם רק שני דגמים נותנים נצחון מוחלט ה-e6700, x6800 המסקנה שלי היא שאינטל חייבת לשנות את הארכיטקטורה שלה באופן מוחלט!

העתיד הוא ב-64 ביט ובמעבדי קוואד, ופה ל-AMD יהיה יתרון משמעותי! קח בחשבון שארכיטקטורת K8L כבר בייצור.

אני מודע לזה שיש אנשים שרוצים עכשיו מחשב מהיר, ולכן עונה להם על הדרישות האלו.

יש אנשים שמעדיפים לחכות ולקנות טובה יותר כמוני, ואין פה קשר לפאנבוי! אני מאמין בארכיטקטורה של AMD, המעבד העתידי שלי יהיה מעבד קוואד אמיתי! ולא קומבינה זולה של ליבות קונרו מודבקות, אבל זאת רק דעתי.

יש לך יכולת הסקה של דיקט

הפתרון הזמני של AMD הוא עוד יותר גרוע מהדבקת ליבות

הוא שני על שני סוקטים

K8L לא בייצור, ובינתיים יש רק הערכות זמן מתי זה בכלל ייכנס לייצור, כשאף אחד בכלל לא יודע אם בהתחלה זה ייכנס כ-High-End או גם ב-MainStream

עדיין לא הבנתי איך מהעובדה ש-X6800 וגם E6700 ולרוב גם E6600 (מעבדים של 1000$, 500$ ו-350$) קורעים FX-60/FX-62 (מעבדים של 1000$) הטכנולוגיה של צריכה החלפה?

מעבד של 350$ קורע מעבד של 1000$, הבעיה היא במעבד של ה-1000$ לא של ה-350$

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...